reklam3
reklam3

Medyum Engin

Öncelikle bu yazımı okuyan kıymetli insanlara selamlarımı iletiyorum çok kötü olan hayatımı nasıl düzene soktu saygıdeğer hocamız Medyum Engin onu aktarmak istiyorum. Ben kendi dalında çok iyi derece uzman olan iç mimarım ortak olduğum iç mimarlık ofisimiz var. Çok şükür işimiz tıkırında pek iş ve maddi sıkıntımız olmuyor. Medyum Engin hoca büyü bozma işleri ve muska işlerinde tanıdığım en iyi kişilerden biridir diyebilirim. İşlerimin ve her şeyimin yerinde olmasına rağmen 43 yaşıma geldim ne sevgilim var ne ciddi düşündüğüm birisi. Bir türlü evlenebilecek birini bulamadım bekar kaldım, kocaman evim var ama yalnız yaşıyorum, bir süreden sonra insan artık yalnızlığa dayanamaz oluyor bunu belki sizlerde bilirsiniz arkadaşlar. Medyum Engin hoca ile arkadaş vasıtasıyla bir ortamda tanıştık birkaç defa ofisime de geldi, bana kısmetim bağlanmıştır kısmet kapatma büyüsü olabileceğini söyledi üzerimde.
Bende ne yapmamız gerekliyse yapalım hocam dedim, benden bazı bilgiler aldı ve kısa zamanda yapacağını söyledi, 1 ay kadar sonra aynı pasajda bulunan çok hoş bir bayanla tanıştım kısa sürede sanki yıllardır sevgiliyiz gibi kaynaştık ve evlenmeye karar verdik. Medyum Engin sürekli ofisime geliyor ve hadiseleri biliyordu, çok sevindiğini söyledi, kısa sürede o bayanla aile arasında nişanlandık eş dost akraba herkes vardı, orada çekildiğimiz resimleri facebook sayfalarımızda paylaştık, Medyum Engin hoca bunları görmüş sizi ben buluşturdum neden beni davet etmediniz dedi, durumu anlattık ama çok sinirliydi. Bize dedi madem beni yabancı görüyorsunuz o halde bende sizi yabancı görüyorum derhal bana büyü bozma işimden dolayı paramı ödeyin dedi bizde çok üzüldük Medyum Engin hocanın tepkisine ve para istemesine ne kadar olduğunu sordum bağırarak fiyatı söyledi ve aynı gün verdiği banka hesabına yatırdım aradım ve helalleşmesini istedim sıkıntı yok dedi ve kapattı telefonu. ( Bu arada ödediğim miktar ise 12.000 TL! )

Bir önceki yazımız olan Medyum Besim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.