Medyum Ercan

Değerli arkadaşlar Medyum Ercan için çok fazla dedikodular ya da güzel şeyler duymuşsunuzdur, özellikle internet üzerinde baktığımızda on binlerce güzel yorumlara rast gelebiliyoruz. Medyum Ercan ile bir görüşmem olmuştu saolsun yardımcı oldu bana, çok sevdiğim nişanlım benden ayrıldı ve başkası ile beraber olmaya başladı. Durduk yere neden yaptığını ne ben nede kimse bilmiyor. Sorsak belki kendisi de bilmiyordur, çünkü elinde olmadan yaptığını biliyorum hatayı. Medyum Ercan günümüzde en iyi büyü bozma işi yapan bir medyum hocamızdır. Kendisiyle görüşme yapmıştım ilk görüşmemizde çok iyi karşıladı fazla para almayacağını bu mesleği yaparken Allah’ın bana verdiği özellikleri kullanarak insanlara yardım amaçlı yapıyordum derken nişanlımın bana dönmesini sağlayacağını söyledi.
Benden bir miktar para istedi istedi miktar olmadığı için kredi kartımın olduğunu söyledim bana bırak ben onu bir yerden esnaf arkadaşlarımın posundan çektirip sana veririm dedi. Bende olur hocam sonuçta karşımda koskoca Medyum Ercan hoca var adı şanı duyulmuş tüm büyü çeşitleri hakkında ilim sahibi birisi. Nişanlımı bana geri getirmesi için işlemlere başladı nişanlımın üzerindeki büyüyü bozacağını söyledi ve yaptı, gerçekten de aradan 7 gün geçmeden nişanlım bana döndü ve ayrılmak istemediğini hatta evlenmek istediğini söyledi çok sevindim. Ne var ki aklıma gelen şey şu oldu Medyum Ercan hocada ki kredi kartımdan haber yok yollamadı ve arayıp gelin alın demedi. Yanına gittim iyi karşıladı ve kartımı verdi, bankaya giderek ne kadar çekildiğine baktığımda gözlerime inanamadım tam 3.250 tl para çekmiş neye uğradığımı şaşırdım. Hemen Medyum Ercan hocayı aradım neden böyle miktarda çektiniz dedim, gayet soğuk soğuk bu büyünün bozulması anca bu paraya olurdu dedi ve teli kapattı. İyilik yaptı nişanlımı bana getirdi ama o çektiği para halen zoruma gidiyor. Siz siz olun asla böyle bir şey yapmayın.

Bir önceki yazımız olan Medyum Engin başlıklı makalemizde bursada engin hoca, cin çıkarma hocaları ve cin hocası nasıl olunur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

cokkirep
Bu makale cokkirep tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1024 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
18 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.