reklam3
reklam3
medyum

Medyum Feridun

Belki de bir yıldır üzerim de olan ağırlık ve belirsizlik tüm her şeyime yansımaya başlamıştı, öncelikle işime, gücüme, çevreme, aileme her şeye. Bilindiği gibi insanın kalbi yaralıysa, aşk yarası varsa her şey üst üste gelir ve başarılı olamazsınız. Medyum Feridun ile işte tamda böyle dönemde tanışmıştım, gerçi keşke tanımaz olsaydım bu Medyum Feridun denen kişiyi. Üzerimdeki bu sıkıntıları atmak için sevdiğimiz ve tanıdığım bir hocamız var ona gitmiştim, yaşlı hoca bende büyü olabileceğini ve uzman kendini bilen, manevi değerlere sahip bir medyum ile görüşsen iyi olur dedi.
O ana kadar medyumları sadece duyardım gün geçtikçe kendimi daha kötü hissediyordum bir arkadaş tavsiyesi üzerine Medyum Feridun hocadan randevu talep ettim, ilk görüşmemizde bende papaz büyüsü olduğunu ve kurtulmam gerektiğini söyledi. Medyum Feridun papaz büyüsü bozma işi için ödeme yapmam gerektiğini ve yapılan büyü bozma işinden sonra 100% olumlu gelişmeler olacağını söyledi ve bende inandım. Ödeme yaptıktan sonra bir takım bilgiler aldı benden ve biraz beklemem gerektiğini büyü bozulması için sabır gerektiğini söyledi. Bende sabırla bekleyeceğimi ve işime gücüme bakacağımı söyledim.
Aradan uzun zaman geçmesine rağmen bende hiçbir gelişme olmadığı gibi daha beter oldum resmen, en sonunda Medyum Feridun’u aradım ve düzelmediğimi söyledim, sesini yükselterek kaç kuruş verdin ki bana hesap soruyorsun dedi birden şaşırdım. Hocam mevzu para değil neden iyi değilim diye sormak istiyorum dedim ama Medyum Feridun ukala ukala bana ters cevaplar verince anladım ki ben yanlış kişiye gitmişim. Sonra internetten Medyum Feridun ismini aradığımda yığınla hakkında dolandırıcılık yorumları gördüm. İyi yorumlar varsa kesin kendisi yazdırmıştır. Para sorun değil ama bu medyum tamamen dolandırıcıdır lütfen dikkat etsin herkes, paranızı, alın terinizi bu gibi insanlara kaptırmayın asla. Dolandırıcı medyumlar için lütfen önce medyum hakkında araştırma yapın sonra işinizi yaptırın.

Bir önceki yazımız olan Medyum Emine başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [3 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.