Medyum Gizem’e Vefk Yaptırdım

Ben özellikle de bayan bir medyum seçmeyi istedim.Çünkü bir kadın derdini başka bir kadına çok daha rahat anlatabilir diye düşündüm.Neticede ilk gittiğim medyum da ikinci gittiğim medyum da kadındı.Ancak ben daha çok Medyum Gizem hakkında konuşmak istiyorum.Çünkü ilk gittiğim medyum adı sanı duyulmamış kendi çapında birisiydi.

Gizem Hanımsa televizyonlarda bile boy göstermiş görece tanınmış biriydi. Neyse uzatmadan konuya geçeyim.Ben sevgilimden 1 yıl kadar önce ayrıldım.Ama ayrılan taraf bendim.Sonra 3-4 ay kadar süreyle peşimde koştuysa da sevgilim ben ona dönmedim. Biz kızların aklı bazen bir karış havada olabiliyor işte. Hatta bir keresinde beni rahatsız ediyor diye polise şikayette bulunmakla bile tehdit ettim onu. Ama aklım başıma geldi kısa süre içerisinde.Sigarası,içkisi olmayan tertemiz bir insanı sırf iyi giyinmiyor ve iddialı görünmüyor diye terk eden ben onun kıymetini daha sonraki aylarda anladım.

Ama gururlu çocuk işte ne yaptıysam dönmedi bana.Ben de medyumlara giderek bağlama vefki ya da aşk büyüsü gibi şeylerle olayı çözerim diye düşündüm. Hele de Medyum Gizem’den çok ümitliydim. Kaldı ki bana “erkek arkadaşın hala seni unutmamış kısa sürede birleşeceksiniz” diyordu işlemleri tamamladıktan sonra.Söylediklerine bakılırsa normalde 2 ayda falan tesir eden vefklerin ben de 1 ayda bile tesir edebilecekti.Ama gelin görün ki aradan 4,5 ay geçti ve hala hiçbir sonuç yok.Sevgilimi gördüğüm zaman yüzüme dahi bakmıyor. Keşke bana bu kadar umut verici konuşmasaydın ya Gizem Hanım.Belki bu kadar üzülmezdim o zaman.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

Merhaba,ben TV de de program yapan medyum gizem hakkında konuşmak istiyorum.Ozel seans aldım telefonla,yarım saatlik seansa 300₺ ödedim randevu falan vermediler,keyfi gelince arayacakms 3 gün aramasını bekledim aradı ve yarım saatlik seansı 15 dj da bitirdi,sorularıma zoraki cevap verdi o TV de gördüğünüz muameleyle alakası bile yok.Hemen büyü var deyip özelinde gelmeye çağırdı ve çok yüksek temizleme fiyatı söyledi,kesinlikle böyle insanları tavsiye etmiyorum.Gercekten bakan insan bu kadar paracı olmaz,gönlünden ne koparsa falan der,bu kadar enayi yerine konmamistim.Sakin paranızı kaptirmayin

Answers Answered By: Yavuz Yildirim [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]