Medyum Halit Demir

Öncelikle tüm herkese merhabalar Medyum Halit Demir hakkında çok şey duymuşsunuzdur sanırım, ben yine de başımdan geçen bir olayı sizi aktarmak istiyorum, gerçi Medyum Halit Demir hakkında iyi şeyler mi yoksa kötü şeyler mi duydunuz ayrı merak konusu. Emlak firmam var uzun yıllardır alım satım işi yapan biriyim ne olduysa geçen yıl oldu eşimle büyük sorunlar yaşadık eşim benden soğudu ve evi terk edip babasına taşındı mahkemece ayrılmadık ama ben ısrarla birleşmek istiyorum dedim için oda boşanmayı sürekli erteledi sonuçta ortada 3 tane çocuğumuz var.
Hayatımda böyle olumsuz şeyler yaşanırken bir arkadaşım benim yerime Medyum Halit Demir hocadan görüşme talebinde bulunmuş randevu almış, benim normalde medyum inancım tamdır esasen. Yine de gerek olmadığını düşündüm ama arkadaşım çok ısrar edince kıramadım tamam dedim görüşmeye gitmeye karar verdim. Bu arada Medyum Halit Demir iyi bir medyum olduğunu söyleyen arkadaşımla şu an aramız açık konuşmuyoruz. Bu Medyum Halit Demir görüşmemizde benden birçok bilgi istedi verdim ve yüklü bir para istedi içime kuşku düştü ama arkadaşım öyle konuştu ki bana dedi her derde deva biridir bu Medyum Halit Demir ödeme isterse yok demeyelim verelim demişti.
Bende nasıl tuzağa düştüm bilmiyorum sözde eşime sicim büyüsü yapılmış benden uzaklaşmış büyü bozma işi yapılacakmış eşime ve her şey düzelecekmiş bende inandım ve tüm istediği parayı verdim. Ama aradan uzun zaman geçti ortada hiçbir gelişme olmadı aklıma internet geldi Medyum Halit Demir hakkında araştırma yaptım binlerce kişiyi dolandırmış, insanların parasının üstüne yatmış, yetmez gibi tehditler, küfürler insanları resmen çileden çıkarmış. Gidip paramı istedim görüşmedi kaç defa gittimse bir türlü görüşemedim telefonlara cevap vermedi anlayacağınız benimde paramın üstüne yattı çarptı. Dolandırıcı medyumlar arasında Medyum Halit Demir birinci sıradadır bunu bilin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

serpila
Bu makale serpila tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Şikayetleri
Yazdır
Bu sayfaya 1112 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
16 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.