reklam3
reklam3

Medyum Halit Demir

Öncelikle tüm herkese merhabalar Medyum Halit Demir hakkında çok şey duymuşsunuzdur sanırım, ben yine de başımdan geçen bir olayı sizi aktarmak istiyorum, gerçi Medyum Halit Demir hakkında iyi şeyler mi yoksa kötü şeyler mi duydunuz ayrı merak konusu. Emlak firmam var uzun yıllardır alım satım işi yapan biriyim ne olduysa geçen yıl oldu eşimle büyük sorunlar yaşadık eşim benden soğudu ve evi terk edip babasına taşındı mahkemece ayrılmadık ama ben ısrarla birleşmek istiyorum dedim için oda boşanmayı sürekli erteledi sonuçta ortada 3 tane çocuğumuz var.
Hayatımda böyle olumsuz şeyler yaşanırken bir arkadaşım benim yerime Medyum Halit Demir hocadan görüşme talebinde bulunmuş randevu almış, benim normalde medyum inancım tamdır esasen. Yine de gerek olmadığını düşündüm ama arkadaşım çok ısrar edince kıramadım tamam dedim görüşmeye gitmeye karar verdim. Bu arada Medyum Halit Demir iyi bir medyum olduğunu söyleyen arkadaşımla şu an aramız açık konuşmuyoruz. Bu Medyum Halit Demir görüşmemizde benden birçok bilgi istedi verdim ve yüklü bir para istedi içime kuşku düştü ama arkadaşım öyle konuştu ki bana dedi her derde deva biridir bu Medyum Halit Demir ödeme isterse yok demeyelim verelim demişti.
Bende nasıl tuzağa düştüm bilmiyorum sözde eşime sicim büyüsü yapılmış benden uzaklaşmış büyü bozma işi yapılacakmış eşime ve her şey düzelecekmiş bende inandım ve tüm istediği parayı verdim. Ama aradan uzun zaman geçti ortada hiçbir gelişme olmadı aklıma internet geldi Medyum Halit Demir hakkında araştırma yaptım binlerce kişiyi dolandırmış, insanların parasının üstüne yatmış, yetmez gibi tehditler, küfürler insanları resmen çileden çıkarmış. Gidip paramı istedim görüşmedi kaç defa gittimse bir türlü görüşemedim telefonlara cevap vermedi anlayacağınız benimde paramın üstüne yattı çarptı. Dolandırıcı medyumlar arasında Medyum Halit Demir birinci sıradadır bunu bilin.

Bir önceki yazımız olan Medyum Feridun başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.