Medyum Havas Hoca

Almanya da yaşayan biriyim ismim Songül sizlere Medyum Havas Hoca ile aramızda geçen bir diyaloğu anlatmak istiyorum. 41 yaşımdayım ikinci eşimle birlikte gayet mutlu biriyim. Yıllar önce başımdan geçen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum, yaklaşık 4 yıl kadar önce çalıştığım şirkette bir takım sıkıntılar ve sorunlar yaşıyordum, uzun yıllardır çalıştığım şirkette bir türlü geçinemiyordum. Tabi sıkıntım sadece işimle alakalı değil bir çok yaşam alanımda aynı problemleri yaşıyordum. Bir gün Türkiye’den bir akrabamla telefonlaşır iken bana üzerimde cin ya da büyü olabileceğini söyledi. Bunu duyduktan sonra neye uğradığımı şaşırdım adeta, bana Medyum Havas Hoca ile görüşmemi bilgi almamı söyledi cin çıkarma, büyü bozma işlerinde gerçekten de isim yapmış bir hocadır kendisi, bunu internette yaptığım araştırmalarda öğrendim.
Aradan geçen süre sonunda en son dayanamadım Medyum Havas Hoca ile görüşme talep ettim ve Türkiye’ye geldiğimde kendisi ile görüşmek istediğimi söyledim saolsun çok nazik biriydi ve yardımcı olmaya hazır olduğunu kesinlikle yardımcı olabileceğini söyledi ve sonunda yanına gittim. Kendisi kibar olduğu kadar gerçekten de çok mütevazi biri derdimi, sıkıntılarımı, yaşadığım problemleri tek tek anlattım. Bende Domuz Bağı Büyüsü olabileceğini söyledi ve bunun için bir takım işlemler yapılması gerektiğini anlattı.
Medyum Havas Hoca nedense ilk gördüğüm anda güvendim ve dediği işlemleri yapmaya başladık ( bu arada hiçte öyle diğer medyum hocalar gibi avuç dolusu para, hediye filan istemedi ) Türkiye’de kaldığım sürece sürekli görüşme yapabildik ve bana Almanya’ya aile işime gücüme dönmemi istedi ve dönüş yaptım. Çok kısa sürede yaptığı büyü bozma işi ve cin çıkarma işinden sonra inanın öyle kendime geldim ki sanki yeniden doğmuş gibi oldum. Aradım hocam durum bu diyerek bilgi verdim oda çok sevindi. Kısacası arkadaşlar böyle içinden çıkamadığınız ve ne olduğunu bilmediğiniz ani gelişen problemleriniz varsa kesinlikle Medyum Havas Hoca ile zaman kaybetmeden görüşün.

Bir önceki yazımız olan Medyum Elife başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dincd
Bu makale dincd tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 970 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.