Medyum İshak hakkında bilgi

Uzun zamandır eşimle ayrıyım daha önce işlem yaptırdım ama olmadı şimdi gene araştırma yapıyorum gerçekten doğru bırını bulmak istiyorum ama güvenemiyorum herkes farklı birşey söylüyor medyum İshak ile konuştum birşeyler dedi , medyum gabriel ile konuştum cehennemlik olursun dedi , medyum Habil ilim sahıbiyim yaparım kesın olur diyor, medyum malik ile de görüştüm. Medyum rumeysa hoca ile medyum Aykut senın işin olmaz dedi nedenini sorduğumda birşey demediler,medyum rezzan hakkında olumsuz yorumlar okudum başka sitelerde o yüzden aramadım , medyum mukaddes ile medyum Elife bakım yaptılar ama yuksek fıyat ıstedıler gücüm yetmedi, bugun medyum Zeynep Güngör ve medyum Bahadır ile görüşmek istedim ama ulaşamadım pazar oldugu ıcın herhalde , bu medyumlar hakkında bılgısı olan var mı ? Bana en mantıklı medyum İshak geldi açıkçası amaz güvenemiyorum lütfen bu medyumlar ile çalışan kişiler yorumlarını belırtsınler doğru tercih yapmak istiyorum kesin olsun istiyorum hem de ucuz olsun istiyorum.

Bir önceki yazımız olan Medyum Dolunayı tavsiye eden var mı? başlıklı makalemizde medyum dolunay hakkında, medyum dolunay referans. ve medyum dolunay şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Yaren
Bu makale Yaren tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Şikayetleri
Yazdır
Bu sayfaya 154 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

1 Evet
2 Hayır

“Medyum İshak hakkında bilgi” için 5 yorum var.

  1. Ben de geçen yıl medyum Olcay hocaya kişiye özel vefk yaptırdım sevdiğim kişi ile kavuşmak için ama olumlu sonuç alamadık malesef ama hoca yine de ilgileniyor maillere cevap veriyor ortadan kaybolma falan yok. Ama ben çok istiyorum o kişiyi hala vazgeçmiş değilim. Gerçekten ama gerçekten kime güvenebilirim onun dışında. Kesinlikle olsun istiyorum çünkü bu kadar yıldır bekliyorum.Lütfen yardım edinnnn.Kaşık büyüsü gerçekten etkili mi……….

  2. Yorgun seni Yasef beyin sayfasından tanıyorum ondan sonra yeni bi arayışa girdin sende benim gbi varmı bulduğun yeni güvenilir biri ben dolunay beyle görüştüm kaşık büyüsü için çok güvenilir geldi bana sende bak istersen ve bulduklarını paylaşırsan sevinirim

  3. Kardes konustuklarinin hepsi sahtekar.medyum falan degiller.tabiki kadar senin ama olcayla da konus bence

  4. arkadasım buldugun medyumlar hakkında ben ıyı yorumlar okumadm..daha ıyı arastr derım..medyum dolunay ve medyum olcay guvenılır hocalar bence bı onlarla konuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.