reklam3
reklam3
medyum

Medyum Mircan Demir

Kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra büyük bunalıma girdim o sıralarda Medyum Mircan Demir ile tanıştım bana kız arkadaşımı geri getireceğini yalnızca biraz para ödemem gerektiğini söyledi bende saf gibi inandım ve ne derse uyguladım. Medyum Mircan Demir yaklaşık 3,250 tl paramın üzerine yattı evet az değil tam 3bin tlnin üzerinde paramı çarptı. Birçok arkadaşımda bu sahtekar medyumun peşinde ama bir şey yapamıyoruz aradığımızda açmıyor sürekli yurt dışında olduğunu söylüyor ya da utanmadan ağzını bozuyor küfürler ediyor.
Bana muska yazma işi yapacağını söyledi ve benden ayrılan kız arkadaşımın dönmesini sağlayacağını söyledi aradan aylar geçti şimdide ne zaman arasam beni tehdit ediyor ve üzerime cinlerini göndereceğini söylüyor. İsterseniz internette arama yapın Medyum Mircan Demir nasıl bir dolandırıcı medyum anlarsınız, hakkında bir sürü şikayet ve kötü yorumlar var, tabi ki ben bunları sonradan öğrendim Allah rızası için arkadaşlar su sahtekarın ağına düşmeyin kendinizi koruyun, böyle utanmazlar yüzünden işini doğru düzgün yapan medyumlarda kötü damgalanıyor, ben yandım siz yanmayın sakın ola. Araştırma yaparsanız bir çok farklı alanda hizmet verdiğini söylüyor tılsım, vefk, muska, büyü bozma, adet kanı büyüsü bozma, nazar bozma, sevgiliyi geri getirme gibi bir çok işler yaptığını söylemekte.
Ama gelin görün ki olay hiçte böyle değil tamamen insanları bu gibi vaatlerle kandırıyor ve paralarının üzerine yatıyor. O kadar araştırma yapıyorum bu medyum hakkında daha iyi bir yorum görmedim eğer iyi yorum varsa da kendisinin yazdırdığı yorumlardır, her gördüğünüz olumlu yorumlara kanmayın hele hele Medyum Mircan Demir hakkında iyi yazılan hiçbir şeye asla inanmayın. Şu an hukuki olarak hakkında bazı işler yapmaktayız adalete güveniyoruz en kısa zaman da cezasını çeksin, benim derdim ödediğim para değil kandırılmamdır, başkaları da kazıklanmasın ve bu dolandırıcının tuzağına düşmesin.

Bir önceki yazımız olan Medyum Jasmin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.