reklam3
reklam3

Medyum Mircan Demir

Kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra büyük bunalıma girdim o sıralarda Medyum Mircan Demir ile tanıştım bana kız arkadaşımı geri getireceğini yalnızca biraz para ödemem gerektiğini söyledi bende saf gibi inandım ve ne derse uyguladım. Medyum Mircan Demir yaklaşık 3,250 tl paramın üzerine yattı evet az değil tam 3bin tlnin üzerinde paramı çarptı. Birçok arkadaşımda bu sahtekar medyumun peşinde ama bir şey yapamıyoruz aradığımızda açmıyor sürekli yurt dışında olduğunu söylüyor ya da utanmadan ağzını bozuyor küfürler ediyor.
Bana muska yazma işi yapacağını söyledi ve benden ayrılan kız arkadaşımın dönmesini sağlayacağını söyledi aradan aylar geçti şimdide ne zaman arasam beni tehdit ediyor ve üzerime cinlerini göndereceğini söylüyor. İsterseniz internette arama yapın Medyum Mircan Demir nasıl bir dolandırıcı medyum anlarsınız, hakkında bir sürü şikayet ve kötü yorumlar var, tabi ki ben bunları sonradan öğrendim Allah rızası için arkadaşlar su sahtekarın ağına düşmeyin kendinizi koruyun, böyle utanmazlar yüzünden işini doğru düzgün yapan medyumlarda kötü damgalanıyor, ben yandım siz yanmayın sakın ola. Araştırma yaparsanız bir çok farklı alanda hizmet verdiğini söylüyor tılsım, vefk, muska, büyü bozma, adet kanı büyüsü bozma, nazar bozma, sevgiliyi geri getirme gibi bir çok işler yaptığını söylemekte.
Ama gelin görün ki olay hiçte böyle değil tamamen insanları bu gibi vaatlerle kandırıyor ve paralarının üzerine yatıyor. O kadar araştırma yapıyorum bu medyum hakkında daha iyi bir yorum görmedim eğer iyi yorum varsa da kendisinin yazdırdığı yorumlardır, her gördüğünüz olumlu yorumlara kanmayın hele hele Medyum Mircan Demir hakkında iyi yazılan hiçbir şeye asla inanmayın. Şu an hukuki olarak hakkında bazı işler yapmaktayız adalete güveniyoruz en kısa zaman da cezasını çeksin, benim derdim ödediğim para değil kandırılmamdır, başkaları da kazıklanmasın ve bu dolandırıcının tuzağına düşmesin.

Bir önceki yazımız olan Medyum Jasmin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.