Medyum Muhabbet

İnsanın başına gelmeden bazı şeyleri anlayamazmış aynen bu kelime çok doğru, uzun zaman önce yaşadığım bir olay ve imdadıma koşan Medyum Muhabbet sayesinde nasıl kurtuldum konuyu anlatmak istiyorum. Büyü bozma işimizi yapmıştı Medyum Muhabbet hocamız. Ben işinde gücünde olan biriyim tekstil atölyem var İstanbul da. Sürekli yurt dışına iş gönderen biriyim sürekli yanımda çalışanlar çok sağlam ekibi ve işleri olan biriyim. Uzun zaman önce ne olduysa oldu bir anda iş yerimde kazalar olmaya başladı sürekli iş kazaları oluyor ya işçilerimin başına bir iş geliyor ya da makinelerim ve malıma zarar geliyor, bir türlü bunun sebebini bulamadık.
Olayların böyle ters şekilde gittiği dönemde bir yakınımın bana Medyum Muhabbet beyle görüşmem gerektiğini kendisinden faydalanabileceğimi söylemesi üzerine Medyum Muhabbet hocamızla irtibat kurdum, başıma gelen tüm ne varsa kendisine bir bir anlattım. Aldığım randevu tarihinde yanına giderek yüz yüze her şeyi konuştuk üzerimde Sabun Büyüsü olabileceğini söyledi, açıkçası o ana kadar ben hayatımda duymamıştım sabun büyüsü nedir diye. Konuştukça ben derdimi anlattıkça kendisi üzerim ki büyünün bozulması gerektiğine karar verdi. Ve benden bir takım bilgiler alarak büyü bozma işleri yapacağını söyleyerek beni yolcu etti. Ama şu kadarını söyleyebilirim gerçekten çok misafirperver ve nazik bir insan Medyum Muhabbet hocamız.
Aradan geçen süreden sonra kendisi ile telefonlaştık kısa zaman sonra bir çok şeyin düzeleceğini sadece sabırlı olmam gerektiğini söyledi. Bende sabırla işime gücüme devam ediyordum ilk başlarda dikkat etmedim ama aslında 1 hafta kadar kısa sürede sanki üzerimdeki tüm kara büyü gitmiş yerine, sağlık, sıhhat, bereket, neşe gelmişti. O tarihten sonra asla dara düşmedim Medyum Muhabbet adeta beni kurtardı diyebilirim, sadece beni değil yanımızda ekmek yiyen bir çok kişiyi de kurtarmış oldu. Sizlerin de bu gibi sıkıntılarınız var ise kesinlikle Medyum Muhabbet hoca ile irtibat kurunuz. Allah’a emanet olun sevgili dostlar.

Bir önceki yazımız olan Medyum Manevi Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

serdark
Bu makale serdark tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 292 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

1 Evet
1 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.