medyum muhabbetin nohut büyüsü tutmadı.

ayrıldığım sevgilimin bana geri dönmesi için medyum muhabbet nohut büyüsü yaptı ama bir işe yaramadı. uzun süreden beri devam eden ilişkim bitti. hem de durup dururken hiç bir neden yokken sevgilim beni aramaz sormaz oldu. 2 ay gözü yaşlı bkledim ama onu çok seviyordum ve böylece ilişkimin bitip gitmesine gönlüm hiç razı değildi. medyum muhabbeti buldum. nohut büyüsü yapalım sevgilin çok kısa zamanda geri gelecek dedi. ama 1 ayı geçti hala bir faydasını görmedim. ne yani faydası olmadı mı şimdi bu işlemin? başka bir hoca mı bulmalıyım? nohut büyüsünden başka işlemler yok mu? medyum muhabbetten memnun kalmadım yani. doğru dürüst iletişim de kuramıyorum şu ana medyum muhabbetle.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

kamile
Bu makale kamile tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1916 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
23 Hayır

“medyum muhabbetin nohut büyüsü tutmadı.” için 9 yorum var.

  1. Medyum Dolunay’a aşk büyüsü yaptirdım öneririm arkadaşlar

  2. Doğru tercihler yapmaya özen gösteren biri olarak aşık etme vefki için hoca ararken en doğru kişinin Medyum dolunay olduğunu anladım. Yanılmamışım, sevdiğim kadın kollarımdan ayrılmıyor.

  3. Bağlama büyüsü sayesinde sürekli benden ayrılan sevgilimin durulmasına ve tabi ki bana zil zurna aşık olmasına sebep olan Medyum Dolunay dünya tatlısı kişiliği ve güvenilir olmasıyla mutluluğuma sebep oldu.

  4. Göz çapkınlığı nedeniyle beni ele güne rezil eden eşimi bu huyundan vazgeçirmek için kişiye özel havas yapan Medyum dolunay sayesinde eşim bu huyundan tamamen vazgeçti, ben de mutlu oldum.

  5. Güvenilir biri olan Medyum Dolunay ayrıldığım eşimle yeniden barışmama yardımcı oldu. Aşık etme vefki sayesinde ayrılsak da eşimle tekrar bir araya geldik. Doğru kişiyi bulmak isteyenler 0 555 171 85 40’tan kendisine ulaşabilirler.

  6. Yeteneklerine çok güvendiğim Medyum Dolunay sayesinde yıllardır küs olduğum kardeşimle barıştık. Kişiye özel havas kesinlikle derdinize derman oluyor ve ömür boyu kalıcı olduğundan da çok güvenilir.

  7. Severek evlensek de sonradan birbirimize uygun olmadığımızı anladık ama eşim ayrılmak yerine böyle devam etsin istedi. Ben kendime yeni bir hayat kurmak istediğimden Medyum Dolunay’a ayırma vefki yaptırıp boşandım.

  8. Eşimi sürekli kandıran ortağı aynı zamanda para konusunda da eşimi kullanıyordu. Medyum Dolunay ile görüşüp kişiye özel havas yaptırıp ortağını pişman edip ayrılmasını sağladık.

  9. kardelen hanım ben daha önce de buraya yazmıştım. öedyum olcay hocanın bağlama büyüsü sayesinde sevgilimleevlendim ben. benim sevgilim yurtdışındaydı bir de. ne kadar zor olduğunu anlayabilirsiniz. ama sağolsun medyum olcay hoca sayesinde sevgilimin gözü benden başkasını görmedi ve bana çok düşkün oldu biz evlendik. şimdilerde kayınvalidem biraz sıkıntı olmaya başladı. hala çocuk yapmıyoruz diye söylenip duruyor. ama ben daha buna hazır değilim. yüksek lisans yapıyorum ve eğitimim şimdi daha önemli. yaşımız daha genç ve çocuk elbette ki istiyorum ama şimdi değil. kayınvalidem için yine medyum olcay hocayı aradım. kayınvalideme dil bağlama büyüsü yaptı medyum olcay hoca.daha yeni bir kaç gün önce yaptırdım. ama ben olcay hocanın iyi bir hoca olduğunu 2 yıl önceden biliyorum. o yüzden gönlüm rahat yine onu aradım. çünkü kayınvalidem eşimin aklını çeliyor ve eğitimim yarıda kalabilir. onca yıl dirsek çürüttüm. şurda 1 yılım kaldı. bu yüzden o kadar emeğimi çöpe atmak istemiyorum. sağolsun olcay hoca herzamanki gibi çok anlayışlı ve ilgili idi. size de kesinlikle tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.