reklam3
reklam3

medyum muhabbetin nohut büyüsü tutmadı.

ayrıldığım sevgilimin bana geri dönmesi için medyum muhabbet nohut büyüsü yaptı ama bir işe yaramadı. uzun süreden beri devam eden ilişkim bitti. hem de durup dururken hiç bir neden yokken sevgilim beni aramaz sormaz oldu. 2 ay gözü yaşlı bkledim ama onu çok seviyordum ve böylece ilişkimin bitip gitmesine gönlüm hiç razı değildi. medyum muhabbeti buldum. nohut büyüsü yapalım sevgilin çok kısa zamanda geri gelecek dedi. ama 1 ayı geçti hala bir faydasını görmedim. ne yani faydası olmadı mı şimdi bu işlemin? başka bir hoca mı bulmalıyım? nohut büyüsünden başka işlemler yok mu? medyum muhabbetten memnun kalmadım yani. doğru dürüst iletişim de kuramıyorum şu ana medyum muhabbetle.


Kategori: Aşk Duası Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

ben de iyi bir medyum araştırıyordum.kamile hanım sizinkine benzer bir durumum var . bir sevgilim var ama bizimkisi nedensiz yere değil onun kıskançlığı yüzünden bitti. çok bunaldığımı hissetmiştim ama ayrılınca da canım çok yandı. sandığımdan fazla seviyormuşum da ben farkında değilmişim. hata yaptığımı anladım ama bana o kadar çok darılmış ki konuşmak istemedi. ben medyum olcay hocayı buldum. sevgilime geri döndürme büyüsü yaptı. daha çok olmadı 20 gün kadar oldu ama 2 gün önce sevgilim beni aradı.nasılsın diye sormak istedim dedi. bu bile büyük gelişme. medyum olcay hoca işe yaradı sanırım. buluşup bir konuşalım dedi. bakalım sonucu mutlaka yazacağım. ben çok mutluyum. şimdiye kadar hiç konuşmamıştık. beni araması bile büyük bir adım. medyum olcay hoca sayesinde oldu. numarasını yazayım size arayıp bir danışın isteseniz siz de kendi durumunuzu. 05323671325

Answers Answered By: ilgin1 [ Grey Star Level]
Answer #2

kamile hanım medyum muhabbet ben ve nişanlım için de incir büyüsü yapmıştı. ben de hiç bir fayda göremedim. sonra o çok etkili bir büyü değil, ben size aşk vefki yapayım daha etkilidir dedi. yine ücret ödedim yine faydasını göremedim. nişanlım farklı bir ile gitti ve orda işe başladı. ama başka ile gitmesi bize çok zarar verdi. sanki benden uzaklaştı. bir de düğün tarihini ertelemek istedi. analadım ki benden uzaklaşıyor ve bişiler yapmazsam nişanı bozacak hale geleceğiz. bir arkadaşım medyum muhabbeti duymuş, onun aklına uydum. ben hiç memnun kalmadım aynı sizin gibi. ben de iyi bir hoca araştırıyorum. nişanlımla hala bir iyi bir kötü gidiyoruz. eski halimize dönmek istiyorum. o benim ilk aşkım, onu kaybetmek istemiyorum. mesafe yüzünden ilişkimden olmak istemiyorum. bu konuda iyi bir hoca bulmaya çalışıyorum. ama medyum muhabbetten ben de memnun kalmadım. deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

Answers Answered By: kardelen1 [ Grey Star Level]
Answer #3

kardelen hanım ben daha önce de buraya yazmıştım. öedyum olcay hocanın bağlama büyüsü sayesinde sevgilimleevlendim ben. benim sevgilim yurtdışındaydı bir de. ne kadar zor olduğunu anlayabilirsiniz. ama sağolsun medyum olcay hoca sayesinde sevgilimin gözü benden başkasını görmedi ve bana çok düşkün oldu biz evlendik. şimdilerde kayınvalidem biraz sıkıntı olmaya başladı. hala çocuk yapmıyoruz diye söylenip duruyor. ama ben daha buna hazır değilim. yüksek lisans yapıyorum ve eğitimim şimdi daha önemli. yaşımız daha genç ve çocuk elbette ki istiyorum ama şimdi değil. kayınvalidem için yine medyum olcay hocayı aradım. kayınvalideme dil bağlama büyüsü yaptı medyum olcay hoca.daha yeni bir kaç gün önce yaptırdım. ama ben olcay hocanın iyi bir hoca olduğunu 2 yıl önceden biliyorum. o yüzden gönlüm rahat yine onu aradım. çünkü kayınvalidem eşimin aklını çeliyor ve eğitimim yarıda kalabilir. onca yıl dirsek çürüttüm. şurda 1 yılım kaldı. bu yüzden o kadar emeğimi çöpe atmak istemiyorum. sağolsun olcay hoca herzamanki gibi çok anlayışlı ve ilgili idi. size de kesinlikle tavsiye ederim.

Answers Answered By: mesude23 [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.