medyum mukaddes bağlama büyüsü yaptı ama sevgilim beni aldattı.

6 aydır devam eden bir ilişkim vardı. çok önem verdim bu ilişkimeçünkü hayalimdeki erkekle birlikteydim. hep içimden ne geçirdiysem hepsi onda vardı. çok aşık oldum. bu yüzden ilişkimezarar gelsin istemiyordum. sevgilim ajans sahibi idi. haliylebir sürü organizasyon vs, çok hareketli bir hayatı vardı. bir sürü kadınla görüşüyordu gün içinde. aklı kaymasın, gözü benden başkasını görmesin istiyordum. bu medyum mukaddesi buldum. gözü benden başkasını görmesin dedim bağlama büyüsü yaparım dedi. senden başka bir şey düşünmez, gözü kimseyi görmez dedi. 5000 lira para ödedim. ne oldu biliyor musunuz, 1 ay sonra aldatıldığımı öğrendim. sevgilim iş için Antalya’ya gitmişti ve yanında beni aldattığı kızı götürmüş. orda balayı odası kiralamış, resmen romantizmin dibine vurmuşlar. Medyum Mukaddesi aradım açmadı. mesaj yazdım, olanları anlattım. anında beni engelledi. resmen kandırıldım. kesinlikle tavsiye etmiyorum. iyi bir hoca değil bu medyum. siz de benim gibi kandırılmayın. paranız boşa gitmesin.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM OLCAY HOCA İŞLERİMİN YOLUNDA GİTMESİ CELP İŞLEMİ YAPTI. İŞİMDE YÜKSELDİM. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Nasıl Bilirsiniz Yazar: [2 Grey Star Level]
avatar
Answer #1

ben medyum olcaya bağlama büyüsü yaptırdım. siz neden araştırmadınız onca paranızı umudunuzu boşa harcadınız. ben de başta çok bocalamıştım. kime yaptırsam, hangisi daha iyidir diye. çok araştırdım, soruşturdum. sonuçta görüyoruz ki bu işlri sırf para olarak gören, gerçekte hoca olmayan, insanları kandıran bir sürü kendine medyum diyen insan var. o yüzden ben baya araştırdım. sonunda medyum olcay hocada karar kıldım. çok yerinde bir karar vermişim. ben de birlikte olduğum insan için bağlama büyüsü yaptırdım. benim sevgilim çok güçlü, karizmatik bir adam. o yüzden bankacısı, firmacısı bir sürü kadın peşindeydi. hatta çok fazla günlük ilişki yaşadığı kadın da vardı biz tanıştığımızda. ben böyle şeylere gelemem ki. çok sahiplenirim ve aldatılmak kaçınılmaz gibiydi benim için.sevgilimin hayatı çok hareketliydi. ama sadece beni sevsin, benimle olsun istiyordum. medyum olcay hoca aşk bağlama büyüsü yaptı. çok mutluyum. sevgilimin gözü dışarıya gitmiyor. benim üstüme titriyor. 16 aydır birlikteyiz ve çok mutuluyuz çok şükür. olcay hocanın sayesinde tabi.

Answers Answered By: emine1 [3 Grey Star Level]
avatar
Answer #2

kesinlikle ben de medyum olcay hocayı tavsiye ediyorum. sevgilimle evlenmek için aşk büyüsü yaptırdım ve çok mutluyum. evlenmeye pek yanaşmıyordu, olcay hoca sayesinde çok kısa zaman süre sonra sevgilim evlenme teklif etti.çok mutluyum. şimdi söz yüzük vs hazırlıklar yapıyoruz. düğünü aileler konuşup kararlaştıracaklar. kesinlikle Olcay Hoca yı arayın. numarası05323671325

Answers Answered By: damla1 [4 Grey Star Level]

Yorum Yazin