medyum mukaddes bağlama büyüsü yaptı ama sevgilim beni aldattı.

6 aydır devam eden bir ilişkim vardı. çok önem verdim bu ilişkimeçünkü hayalimdeki erkekle birlikteydim. hep içimden ne geçirdiysem hepsi onda vardı. çok aşık oldum. bu yüzden ilişkimezarar gelsin istemiyordum. sevgilim ajans sahibi idi. haliylebir sürü organizasyon vs, çok hareketli bir hayatı vardı. bir sürü kadınla görüşüyordu gün içinde. aklı kaymasın, gözü benden başkasını görmesin istiyordum. bu medyum mukaddesi buldum. gözü benden başkasını görmesin dedim bağlama büyüsü yaparım dedi. senden başka bir şey düşünmez, gözü kimseyi görmez dedi. 5000 lira para ödedim. ne oldu biliyor musunuz, 1 ay sonra aldatıldığımı öğrendim. sevgilim iş için Antalya’ya gitmişti ve yanında beni aldattığı kızı götürmüş. orda balayı odası kiralamış, resmen romantizmin dibine vurmuşlar. Medyum Mukaddesi aradım açmadı. mesaj yazdım, olanları anlattım. anında beni engelledi. resmen kandırıldım. kesinlikle tavsiye etmiyorum. iyi bir hoca değil bu medyum. siz de benim gibi kandırılmayın. paranız boşa gitmesin.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM OLCAY HOCA İŞLERİMİN YOLUNDA GİTMESİ CELP İŞLEMİ YAPTI. İŞİMDE YÜKSELDİM. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

melis3
Bu makale melis3 tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Şikayetleri
Yazdır
Bu sayfaya 1074 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
16 Hayır

“medyum mukaddes bağlama büyüsü yaptı ama sevgilim beni aldattı.” için 4 yorum var.

  1. sevgilim yurtdışında ve çok sık görüşemiyoruz. ben de olcay hocaya bağlama büyüsü yaptırdım yeni. daha bir hafta oldu. çok metini duydum olcay hocanın. inşallah ben de memnun kalırım. benden başkasını gözü görmesin, aklı başkasına gitmesin diye yaptırdım. heyecanla bekliyorum. mutlaka yazıcam sonucu. ama başka bir arkadaşım sevgilisi için olcay hocaya yaptırmıştı aşk büyüsü. çok faydalı olmuştu. arkadaşımın sevgilisi sezen diyor başka bir şey demiyordu. ben arkadaşımın yaşadığını olcay hocanın çok iyi olduğunu kendim şahit oldum da aradım.

  2. medyum mukaddes ben 25 gün işyerindeki patronum için şirin görünme büyüsü yaptırdım. ama burda yazılanları görünce canım sıkıldı. keşke daha iyi araştırsaymışım. şimdi çok umudum kırıldı. patronum çok nemrut bir adam ve çok zalim. bir dili pabuç gibi. ağzına geleni sayar. hakaret eder. ama artık dayanamıyorum. işi de bırakamam çünkü işsiz kalamam. paraya çok ihtiyacım var. annem ve ben benim kazancımla yaşıyoruz. baktım olmatacak işimden olucam, medyum mukaddesi buldum. ama şimdi çok pişman oldum. zaten zar zor para bulup yaptırdım, boşa giderse çok üzülürüm ki daha patronumda hiç bir değişiklik yok. hiç bir etkisi olmadı. bi de yazılanları okuyunca hepten umdum kırıldı. ya insanların dertleri ile para için oynanır mı. ben ne zor şartlarda buldum o parayı sırf işimi kaybetmiyim diye.

  3. kesinlikle ben de medyum olcay hocayı tavsiye ediyorum. sevgilimle evlenmek için aşk büyüsü yaptırdım ve çok mutluyum. evlenmeye pek yanaşmıyordu, olcay hoca sayesinde çok kısa zaman süre sonra sevgilim evlenme teklif etti.çok mutluyum. şimdi söz yüzük vs hazırlıklar yapıyoruz. düğünü aileler konuşup kararlaştıracaklar. kesinlikle Olcay Hoca yı arayın. numarası05323671325

  4. ben medyum olcaya bağlama büyüsü yaptırdım. siz neden araştırmadınız onca paranızı umudunuzu boşa harcadınız. ben de başta çok bocalamıştım. kime yaptırsam, hangisi daha iyidir diye. çok araştırdım, soruşturdum. sonuçta görüyoruz ki bu işlri sırf para olarak gören, gerçekte hoca olmayan, insanları kandıran bir sürü kendine medyum diyen insan var. o yüzden ben baya araştırdım. sonunda medyum olcay hocada karar kıldım. çok yerinde bir karar vermişim. ben de birlikte olduğum insan için bağlama büyüsü yaptırdım. benim sevgilim çok güçlü, karizmatik bir adam. o yüzden bankacısı, firmacısı bir sürü kadın peşindeydi. hatta çok fazla günlük ilişki yaşadığı kadın da vardı biz tanıştığımızda. ben böyle şeylere gelemem ki. çok sahiplenirim ve aldatılmak kaçınılmaz gibiydi benim için.sevgilimin hayatı çok hareketliydi. ama sadece beni sevsin, benimle olsun istiyordum. medyum olcay hoca aşk bağlama büyüsü yaptı. çok mutluyum. sevgilimin gözü dışarıya gitmiyor. benim üstüme titriyor. 16 aydır birlikteyiz ve çok mutuluyuz çok şükür. olcay hocanın sayesinde tabi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.