Medyum Münevver

İnsanların hisleriyle, parasıyla nasıl oynanırmış ben bunu hayatımda Medyum Münevver denen şahısta yaşadım resmen hem paramı çarptı, hem duygularımla, hislerimle oynadı. 3 yıl önce kendimi kaybederek alkole, kumara, pis ortamlara düştüm, önce çevremin ve ailemin yardımı ile kurtuldum çok şükür, ama o dönemde eşimden ayrıldım eşim evi terk etti ve ayrıldık. Yaklaşık iki buçuk yıldır yalnız yaşıyorum çocuklarımı pek sık göremiyorum, eşimle barışmak istesem de bir türlü yanaşıyor. Ve sonra bir yakın akrabamın tavsiyesi üzerine Medyum Münevver ile görüşmek istedik belki bir faydası olur, eşimi bana evimize bağlar diye düşündüm.
Ama ne var ki keşke gitmez olsaydım bende cin olduğunu cinleri def edeceğini ve çok faydalı bir muska yazarak eşimin gelmesini sağlayacağını söyledi bende inandım. Benden çok yüklü bir para istedi bu da yaklaşık 6 bin tl civarında zor bir iş olduğunu herkesin yapamayacağı bir şey olduğunu söyledi bende inandım. Paranın hepsini veremedim ama büyük kısmını verdim ve işime geri gittim aradan 2 hafta geçtikten sonra baktım ki hiçbir gelişme yok tekrar kendisi ile görüşmek için randevu istedim. Bana ukalaca direk dediği şu oldu ya sen şu taksitle büyü bozdurma işi yaptıran kişisin dedi resmen o an da beynimden vuruldum.
Ya hocam bu nasıl söz, siz başlayın bir gelişme olsun ne lazımsa yapacağım demiştim dedim, dalga geçer gibi dedi ki ben yapacağımı yaptım sen paramı getirmedin diye yaptıklarım boşa gitti. Nasıl olur Medyum Münevver hocam diye resmen yalvarmaya başladım ama nafile, ödediğim kadar yüklü hatta daha fazla ödeme yaparsam tekrar yapacağını söyledi ve ben o an anladım bu sahtekar medyum dolandırıcı, ve ne gittim para verdim nede görüştüm. Ben paramı kaptırdım ama hemen anladım, bari diğer insanlar bunun ne mal olduğunu para vermeden çare dilenmeden önce anlasın. Sevgiler dostlar

Kategori: Medyumlar Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]