Medyum Münevver

İnsanların hisleriyle, parasıyla nasıl oynanırmış ben bunu hayatımda Medyum Münevver denen şahısta yaşadım resmen hem paramı çarptı, hem duygularımla, hislerimle oynadı. 3 yıl önce kendimi kaybederek alkole, kumara, pis ortamlara düştüm, önce çevremin ve ailemin yardımı ile kurtuldum çok şükür, ama o dönemde eşimden ayrıldım eşim evi terk etti ve ayrıldık. Yaklaşık iki buçuk yıldır yalnız yaşıyorum çocuklarımı pek sık göremiyorum, eşimle barışmak istesem de bir türlü yanaşıyor. Ve sonra bir yakın akrabamın tavsiyesi üzerine Medyum Münevver ile görüşmek istedik belki bir faydası olur, eşimi bana evimize bağlar diye düşündüm.
Ama ne var ki keşke gitmez olsaydım bende cin olduğunu cinleri def edeceğini ve çok faydalı bir muska yazarak eşimin gelmesini sağlayacağını söyledi bende inandım. Benden çok yüklü bir para istedi bu da yaklaşık 6 bin tl civarında zor bir iş olduğunu herkesin yapamayacağı bir şey olduğunu söyledi bende inandım. Paranın hepsini veremedim ama büyük kısmını verdim ve işime geri gittim aradan 2 hafta geçtikten sonra baktım ki hiçbir gelişme yok tekrar kendisi ile görüşmek için randevu istedim. Bana ukalaca direk dediği şu oldu ya sen şu taksitle büyü bozdurma işi yaptıran kişisin dedi resmen o an da beynimden vuruldum.
Ya hocam bu nasıl söz, siz başlayın bir gelişme olsun ne lazımsa yapacağım demiştim dedim, dalga geçer gibi dedi ki ben yapacağımı yaptım sen paramı getirmedin diye yaptıklarım boşa gitti. Nasıl olur Medyum Münevver hocam diye resmen yalvarmaya başladım ama nafile, ödediğim kadar yüklü hatta daha fazla ödeme yaparsam tekrar yapacağını söyledi ve ben o an anladım bu sahtekar medyum dolandırıcı, ve ne gittim para verdim nede görüştüm. Ben paramı kaptırdım ama hemen anladım, bari diğer insanlar bunun ne mal olduğunu para vermeden çare dilenmeden önce anlasın. Sevgiler dostlar

Bir önceki yazımız olan Kız Arkadaşımı Evlenmeye İkna Ettim Teşekkürler Medyum Olcay başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

ozmenodabasi
Bu makale ozmenodabasi tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 458 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
7 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.