reklam3
reklam3
medyum

Medyum Münevver

İnsanların hisleriyle, parasıyla nasıl oynanırmış ben bunu hayatımda Medyum Münevver denen şahısta yaşadım resmen hem paramı çarptı, hem duygularımla, hislerimle oynadı. 3 yıl önce kendimi kaybederek alkole, kumara, pis ortamlara düştüm, önce çevremin ve ailemin yardımı ile kurtuldum çok şükür, ama o dönemde eşimden ayrıldım eşim evi terk etti ve ayrıldık. Yaklaşık iki buçuk yıldır yalnız yaşıyorum çocuklarımı pek sık göremiyorum, eşimle barışmak istesem de bir türlü yanaşıyor. Ve sonra bir yakın akrabamın tavsiyesi üzerine Medyum Münevver ile görüşmek istedik belki bir faydası olur, eşimi bana evimize bağlar diye düşündüm.
Ama ne var ki keşke gitmez olsaydım bende cin olduğunu cinleri def edeceğini ve çok faydalı bir muska yazarak eşimin gelmesini sağlayacağını söyledi bende inandım. Benden çok yüklü bir para istedi bu da yaklaşık 6 bin tl civarında zor bir iş olduğunu herkesin yapamayacağı bir şey olduğunu söyledi bende inandım. Paranın hepsini veremedim ama büyük kısmını verdim ve işime geri gittim aradan 2 hafta geçtikten sonra baktım ki hiçbir gelişme yok tekrar kendisi ile görüşmek için randevu istedim. Bana ukalaca direk dediği şu oldu ya sen şu taksitle büyü bozdurma işi yaptıran kişisin dedi resmen o an da beynimden vuruldum.
Ya hocam bu nasıl söz, siz başlayın bir gelişme olsun ne lazımsa yapacağım demiştim dedim, dalga geçer gibi dedi ki ben yapacağımı yaptım sen paramı getirmedin diye yaptıklarım boşa gitti. Nasıl olur Medyum Münevver hocam diye resmen yalvarmaya başladım ama nafile, ödediğim kadar yüklü hatta daha fazla ödeme yaparsam tekrar yapacağını söyledi ve ben o an anladım bu sahtekar medyum dolandırıcı, ve ne gittim para verdim nede görüştüm. Ben paramı kaptırdım ama hemen anladım, bari diğer insanlar bunun ne mal olduğunu para vermeden çare dilenmeden önce anlasın. Sevgiler dostlar

Bir önceki yazımız olan Kız Arkadaşımı Evlenmeye İkna Ettim Teşekkürler Medyum Olcay başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.