Medyum olcay

Arkadaslar mrb on gun once olcay hocayla calısmaya basladık vefk sıparısı vermıstım yarın gelıyor ancak bısey ogrenmek ıstıyrm son bırkac gundur yanı vefk tamamlandıgından berı sureklı barısmak ıstedıgım sevgılımı ruyamda goruyor guzel gunlerımızı hatrlıyorum ozellıkle gecelerı uzerımde farklı bı durum var olcay hocaya sordum normal dedı ama sızdede yasandımı aynı durumlar merak edıyorum yasandıysa ne kadar surede sonuc aldınız ?

Bir önceki yazımız olan Arkadaşlar olmaya başladı gibi başlıklı makalemizde medyum, medyum Ali ve medyum gabriel hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [19 Grey Star Level]
avatar
Answer #1

ben papaz büyüsü yaptırdım uygulamam devam ediyor ama sonuç almaya başladım , bu etkiler daha olcay bey çalışmaya başladığında bende de oldu bana normal dedi çalışma etkisiylede olabilir psikolojikde olabilir dedi.

Answers Answered By: Hazal [14 Grey Star Level]
avatar
Answer #2

Hazal bisey ogrenmek ıstıyorum sonuc almaya basladıgını yazmıssın pekı erkek arkadasına sordun mu bu donmde oda aynı duyguları yasamıs mı yoksa tek taraflı mı daha sonra mı etkı edıyor ? Icımde ınanılmaz bı ınanc var gelecegıne cok emınım fakat bazen kafam karısıyo cunku o da en az benım kadar ınatcı ve gururlu bende kırılan gururumu toplamaya calısıyorum umarım ıstedıgım gbı olur

Answers Answered By: Selviii [19 Grey Star Level]
avatar
Answer #3

selvicim bana söylediği ben aklına gelip dururmuşum çok irdelemedim aklını karıştırıyorsun elbette papaz büyüsü on numara birşey

Answers Answered By: Hazal [14 Grey Star Level]

Yorum Yazin