Medyum olcay bağlama muskası

Arkadaşlar merhaba sizlere başımdan geçen sıkıntılı zamanlarımı ve sonrasında nasıl mutlu olduğumu daha mutlu olduğumuz bir anımı paylaşacağım.
Sevgilimle liseden gelen 4 yıllık bir birlikteliğimiz vardı. Üniversite sınavı sonucunda ikimizde aynı üniversiteyi okumak için birbirimizle sözleştik.
Tercihler açıklandığında sevgilimin puanı benimkinden düşük olduğu için ne yazık ki aynı üniversiteye gidemedik.
Ben Ankarayı Hacettepe’yi kazandım o da memleketi olan Konya’ya gitti.
İlk Zamanlar Ankara-Konya arası yakın olduğundan hafta sonları ve sınav aralarında görüşüyorduk.
Daha sonraları haftada bir olan görüşmelerimiz 2 haftada bir , ayda bire kadar düştü.Sebebini sorduğumda derslerini , ailesini bahane etti.

Aklıma buradaki üniversite ortamını gördüğüm için başka kız veya kızlar olduğunu düşünmeye başladım.
Aynı liseden Konyayı tercih eden bir arkadaşıma sevgilimi takibe aldırttım.

Ve korktuğum şey başıma gelmişti, arkadaşım bana sevgilimin her gün olmasa da iki güne bir kızlı erkekli arkadaş ortamıyla dışarı çıktığını ve aralarından bir kızla samimi olduğunu söyledi.

Sevgilimle mesajlaşırken her seferinde bu soğukluğunun nedenini başka bir kızın olup olmadığını sorduğumda her seferinde senden başkası yok deyip geçiştiriyordu.Bende beni sevdiğinden çok emindim ama üniversite ortamı ve arkadaş ortamından etkilendiğini düşünüp alttan alıyordum.

Bizim üniversitenin vize haftası bittiğinde Konya’ya sevgilimin yanına gittim, tabi ben yanına gidince arkadaş ortamını azda olsa bıraktı ama yinede yanımdan kaçarmış gibi arkadaşlarının yanına gidiyor beni yalnız bırakıyordu.

Bir gün akşam karşıma alıp bu soğukluğun nedenini konuşmak için yanına gittim ve başladık konuşmaya.
Bana kendi açısından bir sorun olmadığını ufak problemleri büyüttüğümü söyledi ve tartışmamız biz konuşdukca artmaya başladı akşamın sonunda daha fazla ilerletemiyeceğini ve ayrılmak istediğini söyledi.

Gitmemesi için elimden geleni yaptım beni dinlemedi. Bende büyük bir hayal kırıklığıyla Ankara’ya geri döndüm. Samimi arkadaşlarım benim bu mutsuz halimi görünce sebebini sordular.Bende sevgilimden ayrıldığımı ve bunu acıyı kaldıramayacağımı söyledim.

Aradan 1 hafta geçmesine rağmen mesajlarıma ve telefonlarıma cevap vermedi.
Artık bende tamamen bittiğine kendimi inandırmak üzereydim.Yurtta hemen yan odamda kalan kız arkadaşımla sohbet ederken konu sevgiliye ayrılmaya falan geldi işte az çok bilirsiniz iki kız yan yana geldi mi klasik sevgili konuşmaları.Ben sevgilimden ayrıldığımı ve artık onunla bir daha kavuşmamızın imkansız olduğunu söyledim.
Arkadaşımda bana aslında bir çaresi olduğunu kendisinin de daha önce muska yaptırdığını ve işe yaradığını söyledi.

Bana tavsiye ettiği medyum Olcay hocaya internetden ulaştım ve sevgilimden ayrıldığımı onun bana geri dönmesi için muska yaptıracağımı söyledim.Olcay hoca en kısa zamanda halledeceğini söyleyince içimde bir huzur oluştu ve telefonumun başında sevgilimin bana ulaşmasını bekliyordum.

12 günün sonrasında öğleden sonra telefonun çaldı arayan sevgilimdi ilk seferde elim ayağıma dolaştı telefonu açamadım, 2. sefer aradığında telefonu açtım ve bana Ankara da olduğunu konuşmak istediğini söyledi. Bende kabul ettim ve yine ayrıldığımız gün ki gibi akşam buluştuk.

Nasılsın iyiyim falan derken bana bir hata yaptığını,pişman olduğunu söyledi ve tekrar benimle birlikte olmak istediğini söyledi.

Şimdi hiç olmadığımız gibi mutluyuz artık yanıma her gün gelmek istediğini hatta sınava tekrar girip Ankarayı tutturmak istediğini söylüyor. Ve biliyorum ki bu mutluluğumuzun sebebi medyum Olcay hocadan Başkası olamaz.
Kendisinden Allah razı olsun… 🙂

Kategori: Aşk Duası Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

@hanife siz hangi işlemi yaptırdınız? Kişiye özel mi, papaz mı, vefk mi?

Answers Answered By: 02mir [34 Green Star Level]
Answer #2

@02mir var mi senin islemde bir gelisme?

Answers Answered By: Mutsuzerkek [37 Green Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]