reklam3
reklam3
medyum

Medyum Olcay Bey Aşk Vefki

Evet arkadaşlar bugün 40. günü tamamlıyorum. Olcay hocaya mesaj attım gece bakım yapacağını söyledi, ve yarın yapmam gerekenleri mail atıp bildircekmiş. Ama hala bir tepki yok olumlu yada olumsuz. Sizce olacak mı yorum yapabilir misiniz lütfen daha önce vefk yaptırıpta sonuç alanlar..

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Aşk Vefki Yazar: [26 Green Star Level]
Answer #1

Benim vefk tutmuştu ama şuan papa yaptırdım yarın on gün dolacak hiç bir gelişme yok hocayada ulaşamıyorum

Answers Answered By: Angel [ Grey Star Level]
Answer #2

ANGEL vefk tuttugunda sana nasi dondu karsi taraf nolur biraz anlatirmisin

Answers Answered By: adana [12 Grey Star Level]
Answer #3

Ya neden mesajlarım yayınlanmıyor

Answers Answered By: Angel [ Grey Star Level]
Answer #4

Mesajlarınız yayınlanıyor devamlı

Answers Answered By: admin [12 Grey Star Level]
Answer #5

Arkadaşlar çok sabırsız davranıyorsunuz.benim işlemlerim epey yorucuydu ve tam iki yıl sürdü ve ilk defa bir hocaya yaptırdığım işlemden sonuç aldım.olumsuz düşünerek güzel şeylerin önüne set çekmeyin. Olcay hocayla ne zaman görüşmem her zaman önce Allah demesi takdire şayan bir durum.lütfen umutsuzluğa kapılmayın

Answers Answered By: makbule [ Grey Star Level]
Answer #6

Yazdığımı siliyon ya sinir oldum şimdi

Answers Answered By: Angel [ Grey Star Level]
Answer #7

Arkadaşlar çok sabırsız davranıyorsunuz.benim işlemlerim epey yorucuydu ve tam iki yıl sürdü ve ilk defa bir hocaya yaptırdığım işlemden sonuç aldım. Olumsuz düşünerek güzel şeylerin önüne set çekmeyin. Olcay hocayla ne zaman görüşsem önce Allah demesi takdire şayan bir durum. Lütfen umutsuzluğa kapılmayın.

Answers Answered By: makbule [ Grey Star Level]
Answer #8

Merhaba Sayın üyelerimiz yazdıklarınız hakeret niteliğini taşıyor bu forumda her hangi biri korunmamaktadır !!

Answers Answered By: admin [12 Grey Star Level]
Answer #9

Makbule 2 yıl diyosun ??
Nasıl bir işlem o??
Sabır mı dayanır ona!!

Answers Answered By: Zeynep [ Grey Star Level]
Answer #10

[email protected] ne durumdasınız. vefk te sonuç aralığına geldinizmi ?

Answers Answered By: papatya [ Grey Star Level]
Answer #11

Ya öyle diyorsunuz fakat mail attım size cevap vermediniz Sedef hanım

Answers Answered By: Elif [ Grey Star Level]
Answer #12

Wesker en çok seni merak ediyorum var mı bir haber ?

Answers Answered By: Ozzy [19 Grey Star Level]
Answer #13

Vatmi bir habrr bnde papaz yaptiriyorum

Answers Answered By: selim [ Grey Star Level]
Answer #14

Herkese allah kolaylık versin karkadaşlar o kadar çok dolandırı insan varki

Answers Answered By: Elif [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.