reklam3
reklam3

Medyum Olcay Hoca – 0532 367 13 25

Merabalar
size yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum ben yanlız ismimi vermiycem ben evli bir bayandım ama birine deli gibi aşık oldum
işin kötüsü oda evliydi gizli gizli buluşuyorduk ben boşanmayı
kafama takmıştım ama karşıdan öyle bir talep hiç gelmiyordu beni çook sevdini söylüyordu am karısını hiç boşayacagından bahsetmiyordu ona konuyu açtığım zaman kavga ediyorduk sonra birgün internette medyum olcay hocanın tel ine ulaştım artık o benim son çaremdi hocaya herşeyi anlattım bana en etkili yöntemin
papaz büyüsü oldunu söyledi hiç durmadan yapmasını istedim inanamazsınız 10 gün içinde karısını boşamak istedi ve ardın dan mahkemeye başvurdu tabi bende şuan rahat görüşüyoruz boşanmamıza çok az kaldı güzel günler bizi bekliyor çok sağol olcay hocam seni seviyorum.

Bir önceki yazımız olan OLCAY HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Yorumları Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

ben kendisine ulasamiyorum yardim edermisiniz

Answers Answered By: Anonim [ Grey Star Level]
Answer #2

Selamlar herkese.8 aylık bir birlikteliğim erkek arkadaşım tarafından sonlanmıştı.sebepsizce denebilir çünkü ciddi anlamda beni artık sevmediği, soğuduğu çok barizdi.ben ayrılık acısını atlatamayanlardanım çünkü o ilişkiye çok emek vermiştim.Haftalarca kendii 4 duvar arasından çıkaramadım yapamadım bunu.Hayat artık bana zevk vermiyodu açıkçası.Büyüyle onu elde edebileceğimi düşündüm öyle de oldu gerçi.Klasik bir araştırma yaptım internette.Çeşitli medyumları aradım.Burdan isim vermek istemiyorum ama birkaç medyum beni soydu soğana çevirdi.Hepsi üzerimizde büyü olduğunu söyledi bu büyüyü bozmak için yüklü miktarda para talep ettiler,ilk deneyimim olduğu için bende kolaylıkla inanıp istedikleri parayı verdim lakin tek değişen şey paramdaki azalmaydı.İnancım kalmammıştı hiçbi medyuma.Çok fazla tavsiye edilen Medyum Olcaya rastladım.Hadi dedim son bir kez daha deneyeyim battı balık yan gider.Ve iyi ki denemişim.Şaşırtıcı bi şekilde işleme başladıktan 21gün sonra eski sevgilim beni arayarak çok pişman olduğunu,kendisini affetmem için herşeyi yapacağını söyledi.Tabiki hemen kabul etmeyip bir hafta süründürdüm ve sonunda kabul ettim affını.
Cidden kaybedecek bişeyiniz yok,hayat devam ederken boş boş beklemek yerine çabalamalısınız.

Answers Answered By: neriman [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.