reklam3
reklam3

Medyum Olcay Hocaya soğutma Vefki yaptırdım

Günlük burç yorumu ararken tesadüfen bu sıteyi gördüm. Olcay bey hakkında yazılanları okuduktan sonra bende buraya yorum yazmak istedim. Medyum olcay bey ile geçen sene çalıştım Sağlosun sayesınde hayatımı düzene soktu,kendısıne o donem uc işlem yaptırdım ve bu üç işlem ile hayattaki amacıma kavuştum, insanın istemediği biri ile evlilik sürdürüp bir hayat sürmesi kadar zor bır durum olamaz,küçük yaşlarda bır hata yaptım ve evlendım evlendıkgen sonra bir gun dahı kocam olacak o adam yüzümü guldurmedı ayrılmak ıstedım bırakmadı babam evine dönmek ıstedım ailem kabul etmedi, tek çarem bu insanla yaşamaya devam etmekti , internette bir kaç medyum ile karşılaştım paramı aldılar bur daha telefona çıkmadıklar birine şikayet edeceğim dedim bana git şikayet et kocana durumu nasıl açıklarsan açıkla sonra dedım tehdit ettı susmak zorunda kaldım, olcay bey ile tanıştım tereddütle yaklaştım ancak sıtesınde yazanlar samimi gelmişti zaten güvenmekten başka çarem yoktu , eşimin kendılığınden benden ayrılması ıcın vefk yapacagını söylendi ayrıca aile rızası ıcınde ağız dil bağlama yapılacağını söyledi parasını peşin istedi gönderdim , bana muska gonderdı ıkı tane bunlardan birini toprağa gom bırını uzefınde tası dedı tabi bir sürü şey söyledi yapmam gereken ama o kadar detaya gırmeyecegım dendiklerini yaptım 40 gun geçtim hiçbir sonuc yoktu ortada aradım bana bakım yaptı uzefınde kı muskayı şimdi ailemin evine koymam gerektıgını söylendi bir hafta sonra bakım ıcın donus yap dedı onuda yaptım bır hafta sonra aradığımda bana bir tarih aralığı verdı, bu tarih aralığında eşin seni terkedecek ve kimse birşey yapmayacak dedı sorun olursa ararsın benı gene dedı, gerçekten inanılır gıbı değildi , o tarih aralığında eşim ” yıllardan berı senı çektiğim sana katlandığım seni beslediğim yeter artık senı görmek ıstemıyorum ” dedı , aldı benı babamın evıne kendı ellerıyle bıraktı , babam sesını çıkaramadı, o kadar hızlı oldu kı hersey bır ay ıcınde resmi olarak ayrıldım.


Kategori: Ayırma Vefki Yazar: [4 Grey Star Level]
Answer #1

Çok güzel olmuş 😀

Answers Answered By: Kayra [163 Blue Star Level]
Answer #2

Mutlu olmanıza sevindim bişey sormak istiyorum aynı çaresizlik bizim başımızda da var hiç tereddüt ettiniz mi ilk zamanlarda kusura bakmayin zor durumda olduğm için soruyorum

Answers Answered By: rain [ Grey Star Level]
Answer #3

Ben olcay hocaya birsey sordum cvp aldim ama maddi yonde sordum ve bana gucun kadar ode dedi kendisine cok tsk ederim boyle insanlarda varmis

Answers Answered By: mustafa [ Grey Star Level]
Answer #4

Sogutma için birşeyler istiyorum yardımcı olur musunuz

Answers Answered By: Kubra [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.