reklam3
reklam3
medyum

Medyum Olcay kişiye uygulama mı? Yoksa dolunay Kaşık büyüsümü?

Arkadaşlar acil yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim ? Benim 1 ay içinde düzeltmem lazım

Bir önceki yazımız olan medyum dolunayla hatamdan dolayi bozulan calismayi tekrar yenilicez başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Yorumları Yazar: [34 Green Star Level]
Answer #1

Ben biraz araştırdım… Olcay beyede çok sordum kişiye özel uygulamada büyü yok dedi… Büyü işine girmek istemediğimden olcay beyi seçtim… Sende araştırmanı yap kararını kesin ver ondan sonra tercihini yap…

Answers Answered By: Efeee [ Grey Star Level]
Answer #2

@Efeee bende kişiye özel Seçtim ama bakalım etkilerinde çok büyük bir değişim yaratacak mı?

Answers Answered By: 02mir [34 Green Star Level]
Answer #3

ben olcay hocayla daha once hiç çalışma yapmadım ama şimdi karar aldım calışmak için kargomun gelmesini bekliyorum ama cok iyi niyetli bir insan once dinliyor ondan sonra ucret kısmına geliyor diğer medyumlar bakım ucreti diyor başka şeyler bahane ediyor hemen para koparmaya calışıyot

Answers Answered By: hahahakann [ Grey Star Level]
Answer #4

02mir nezaman başlıcak senin işlemler? Ben araştırdım etkileri oluyormuş ama inşallah bizdede bi değişim bi etkileşim olur… Allahın izniyle herşey düzelir herşey yoluna girer.. Ben inanıyorum düzelicek inşallah…

Answers Answered By: Efeee [ Grey Star Level]
Answer #5

hahahakann Evet olcAy hoca Elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. Siz ne işlemi yaptırıyorsunuz vefk mi kişiye özel mi papaz mı?

Answers Answered By: 02mir [34 Green Star Level]
Answer #6

Arkadaslar benim yuvam dagilmak uzere lutfen yardim edin esimi cok seviyorum iki cocugumu babasiz buyutmek istemiyorum bana en iyi hoca oneren yokmu yuvami kurtarmak istiyorum cok dolandirici var kimseye guvenemiyorum

Answers Answered By: asi kiz [ Grey Star Level]
Answer #7

@asi kiz Allah yardımcın olsun canım ben Olcay hocaylaa çalışıyorum

Answers Answered By: 02mir [34 Green Star Level]
Answer #8

Bende olcay hocayla kişiye özel çalışma yapıyorum inşallah bişeylerin düzelmesine yardımcı olur.. Bende çok zor durumdayım..
Asi kız umarım senin işinde düzelir gerçekten kötü bi durum… Acaba çalışma yapıpda sonuç alan varmıki??

Answers Answered By: Efeee [ Grey Star Level]
Answer #9

Bende kişiye özel çalışma yapıyorum… İnşallah bişeylerin düzelmesine yardımcı olacak olcay hoca.. Asi kız senin durumunda inşallah düzelir gerçekten çok zor bi durum… Acaba olcay hozayla çalışıpta sonuç alan varmıki??

Answers Answered By: Efeee [ Grey Star Level]
Answer #10

@efeee ben papaz yaptım hicbir etkisini görmedim maalesef.

Answers Answered By: gizemm [ Grey Star Level]
Answer #11

gizemm sen kime yaptırdın papazı olcay beye mi

Answers Answered By: Hüsran [ Grey Star Level]
Answer #12

Efe 02mir ne durumdasiniz arkadaslar sonuc aldiniz mi?

Answers Answered By: Mutsuzerkek [37 Green Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.