reklam3
reklam3
medyum

medyum olcaya papaz büyüsü yaptırdım

bende medyum olcay ile tanışıp çalışma fırsatı buldum , internette araştırma yaptım en çok onun adı geçtiği için onu tercih ettim , vefk daha önce yaptırmıştım başka bir medyuma ama sonuç alamamıştım bu yüzden vefk istemediğimi özellikle belirttim.

kişiye ve duruma göre özel hazırlanan özel olduğu içinde kesin sonuç veren uygulamalı işlemler olduğunu bana söyledi.

bu işlemin özelliği vefk gibi tek bir parçadan oluşmuyor , bir çok malzemeden oluşuyor vefk gibi uzun sürmüyor bir uygulama yapılıyor sonra sonucu alınıyor en önemli özelliği fiyatı tek sıkıntılı noktada bu aslında vefk ücretinin altı katı kadar bir mebla ödedim ben , hekese verilen fiyatın ne olduğunu bilmediğim için tam rakam vermek istemiyorum.

gelelim çalışmaya , bana gönderilen kargo içinde 12 adet farklı parça vardı bunları okumalarla beraber belli günlerde uyguladım bana söylenilen şekilde zaten uygulamalı olduğu için gayet basit yapıyorsunuz bu uygulamalar 8 gün sürdü işlem tamamen bitikten 12 gün sonra ayrıldığım erkek arkadaşım sevgilisi olmasına rağmen ondan ayrılıp bana geldi , özür diledi pişmanlık gösterdi bende açıkçası bu sonucu beklemiyordum.

biz erkek arkadaşımla büyük kavga ettik beni aldattı beni aldattığı ortaya çıkınca bana hakaret ederek sanki suçlu benmişim gibi beni terkedip o kızı seçti aileme arkadaşlarıma rezil oldum, sonuç olarak bu durumda böyle bir işlem döndürüyorsa ben tavsiye ediyorum .

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay tavsiye ediyorum. başlıklı makalemizde medyum olcay, medyum olcay referaslar ve medyum olcay şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Medyum Yorumları Yazar: [3 Grey Star Level]
Answer #1

cananq, sana teşekkür etmek istiyorum, medyum olcaya bende bu çalışmayı senin yorumunu okuduktan sonra yaptırmaya karar verdim senin ve hocanın sayesinde yuvam kurtuldu sana da teşekkür ederim.

Answers Answered By: naciye [4 Grey Star Level]
Answer #2

bugün kargom geldi benimde salı günü uygulamaya başlayacağım 22 temmuzda . sonucunu çok merak ediyorum bir o kadarda heyecanlıyım.yaptığım uygulama sonucunu paylaşacağım buna çok umut bağladım yıkılmak istemiyorum

Answers Answered By: yetkin [ Grey Star Level]
Answer #3

yetkin bey;

bende 19 temmuz da başladım. bugün uygulamamın 2. günü.
inşallah işe yarayacak. burdaki yorumlar umut oldu banada. sizden ricam gelişmeleri mutlaka bildirin.

Answers Answered By: kiese [53 Blue Star Level]
Answer #4

Arkadaşlar sonuç alabildinizmi

Answers Answered By: Memoli [12 Grey Star Level]
Answer #5

Canan hanım aynı durumları bende yaşıyorum 2 yıldır aldatılıyormuşum hem suçlu hem güçlü bide birsürü hakaret etti ve o kızla nişanlandı 1 aydır..etkisinî nasıl gösteriyor bana imkansız gibi geliyor geri dönmesi kızla arası nasıl açılacak şuan çok mutlu gözüküyorlar..

Answers Answered By: Vurgun [ Grey Star Level]
Answer #6

Istegine ulasanlar adina cok sevindim darisi bizlerin basina ins. Arkadslar ben ilk ozel calisma yptm fakat hata yaptigimi sanip olumsuz dusundm ve sonuc alamadim. Smd papaz buyusu icn siparis verdim. Size sorum kargonuz kac gunde geldi ve uygulamalariniz kac gun surdu. 21 gun gectiktn sonra 10 gun bekledibjz mi nolur cevap yazin meraktan oluyorum

Answers Answered By: mira [ Grey Star Level]
Answer #7

Gercekten ise yariyor mu ? Digru soyleyin cok caresizim

Answers Answered By: esra [ Grey Star Level]
Answer #8

Benim bugün 21 ama olacak ben inanıyorum

Answers Answered By: sibel 123 [ Grey Star Level]
Answer #9

Canan hanim aynı durumdayım lütfen bi dogrulugu varmı üstelik birde oğlum var ondan ve bni sürekli ayarlıyor sürekli bağırıyor çok aldatildim eskiden hiç böyle deildi lütfen sizce yaptirmalimiyim sonuç gerçekten oluyormu

Answers Answered By: Ecem [ Grey Star Level]
Answer #10

Arkadaşlar ücret hakkında bilgi verirmisiniz

Answers Answered By: Emrah [ Grey Star Level]
Answer #11

Neolursunuz fiyati deyin papaz buyusunun.azerbaycandan yaptira bilirmiyim?

Answers Answered By: Ulker [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.