reklam3
reklam3

medyum olcay tavsiye ediyorum

medyum olcay ile bende çalıştım dört ay önce bana öncesinde vefk diye bir işlem önerdi onu yaptık ama ben vefki düşürdüm vefk bozuldu , kendisine durumu arz ettim vefkin bozulma olasılığının yüksek olduğunu söyledi, zaten günler geçmek bilmiyor sıkıntılar büyüyor dayanmaya gücü kalmıyor insanın bunu da duyunca iyice yıkıldım inanın ki parası umrumda değil ama bu çaresizlik insanı asıl yıkan o , eşim artık eve de gelmemeye başlamıştı tam birazcık düzelme olurken o da zerre zerre bunu duymak beni adeta yıktı.

kendisiyle konuşurken artık çabuk sonuç almak istediğimi söyledim o da kişiye özel olarak uygulanan sabit metod olmayan işlemlerden bahsetti bana bana bahsedilen işlemlerde süresi bakımından beni açıkçası etkiledi . yorum yazan arkadaşa katılmamak elde değil vefkin maliyeti yanında bu işlemin maliyeti oldukça ama oldukça fazla ancak içinde bulunulan durumu göz önüne aldığımda aslında çok da bir para değil neyse işin para kısmı gerçekten bu tarz meselelerde bana göre konu değil .

ben kabul ettim bana bir kargo gönderdi bu vefk gibi değil içinden anlam veremediğim garip garip bir sürü malzeme ve bir sürü vefk gibi şeyler çıktı itina ile paketlenmiş arkasından aynı bana da yapmam gerekenler bildirildi ben de yapmaya başladım bazı yerleri gerçekten zorlayıcı alışın olmadığın için ama çabuk bitiyor 8 günde yapacaklarım bitti ve eşim adeta değişime uğradı karakter değiştirdi ben böyle birşey görmedim diyebilirim hala daha ruyasını mı görüyorum gerçeğimi yaşıyorum anlamış değilim o adam gitti farklı bir adam geldi .

uyarılara gelecek olursak , medyum olcay alanında başarılı ancak biraz sitem etmemek elde değil çünkü sanırım kendi yoğunluğundan inandığı bazı doğruların peşinden koşulsuz gidiyor ben hala anlamış değilim bu kadar etkili bir işlem varken bana neden vefk önerdi kendisine bunu sordum kendisi maddiyattan bahsetti ama bana kalırsa yeterli bir sebep değil bana kalırsa o an çok uğraşmak istemediğinden aynı şeyleri tarif ediyor . anlarım maddiyat bir sebeptir ama bir hizmet veren olarak elinde ki herşeyi bir kişi anlatmak zorundadır diye düşünüyorum.

medyum olcay düzgün bir insan , sorduğuna cevap verir aramalara genelde çıkar maillere sürekli cevap verir düzgün bir insandır işinde başarılıdır ama kendisini de buradan uyarıyorum kendine danışanları doğru yönlendirmeli benim cebimi düşünmek ona düşmez rakamını söylesin yapsın sonuçta hepimiz canımız burnumuzda başvuruyoruz .

bu kadar eleştiri yeter diye düşünüyorum bana kalırsa kişisel düşüncem çalışabilirsiniz güvenebilirsiniz ama bu satırları okuyorsanız mutlaka sorun daha ne yapabiliriz diye çünkü siz bunu demeden o şunu da yapabiliriz demiyor .


Kategori: Bağlama Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

size katılmıyorum bu konuda, biz kendisiyle görüştüğümüzde bana bahsetmişti bu çalışmalardan ama rakam olarak beni aşar dedim. sizin şahsi fikriniz bu yönde olabilir ama herkesin ekonomik koşulları aynı olmuyor , vefk için ödediğim rakam diğerlerinin istediği rakam yanında çok uygundu ben şaşırdım sizin dediğiniz o işlemin maliyeti çok yüksek. insanlar bu işin ne kadar masraflı olduğunu bilmiyorlar bende araştırdım öğrendim malzemeleri çok pahalı ama insanların ceplerindeki parada malum. en genele hitap edecek seanslardan bahsetmesi normaldir bana göre ,işe de yarıyor sadece süreç biraz uzun.

Answers Answered By: kamil [3 Grey Star Level]
Answer #2

Bende celp yaptırmıştım ama hatam yüzünden ısşandı celp gerçekten olcay bey bu işlemi söyleniyor ya vefk diyor yada celp ben sürekli demesem vakit kaybetmek istemiyorum diye bu işlemde war demiyecek bende arkadaşın yaptığı işlemi uyguluyorum şuan malzemeler geldi bakalım sonuç neolacak zeyno hanım benide bilgilendirirmisiniz tam olarak içimde bir sıkıntı var

Answers Answered By: Memoli [12 Grey Star Level]
Answer #3

yav adam ne yapsa yaranamiyor size herkez sizin verebileceginiz paralari veremiyor imkan meselesi. bu kobuda bence olcay hocayi yargilama adama dua et.

Answers Answered By: ruhhastasi [32 Green Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.