Medyum Olcay Tavsiye ediyorum

Arkadaşlar sizlere bir kadının çaresizliği ve umudun nasıl doğduğunu yazmak istiyorum girdiğim bunalımdan Olcay hocamın sayesinde nasıl kurtulduğumu ve hayatımın bir anda nasıl değiştiğini yazmak istedim benim gibi birçok kişiye şifa olması için.
Ben Avrupa’da yaşayan bir gurbetçimin 2008 yılında biriyle tanıştım ve onu çok sevdim onunda beni sevdiğini düşünüyordum bana kendisini çok farklı tanıtmıştı bir yıl sonra evli olduğunu öğrendim ve dünyam yıkıldı sonra oturup olayın iç yüzünü anlattı sadece kağıt üzeri bir evlilikmiş sevgime yenik düştüm ve ilişkimize devam ettik ikinci yılda imamnikahı yaptık ve kendisi sürekli resmi nikahla evlenecegimizi söylüyordu bu durum dört yıl sürdü ama herhangi bir değişme olmadı sonra internette gezerken bir medyum buldum ve ona vefk yaptırdım 40 gün bekledim sonrasında aldığım cevap birlikte yaşadığım kişinin beni sadece kullanması olduğu etki altına girmediği ve benimle bir ömür birlikte olmayı düşünmediğiydi yine bir hayal kırıklığı ve bunu başka medyumlarada yaptırdım sonuç hep aynı oldu. Çaresizlik bir tarafta umutsuzluk bir tarafta kullanıldığı bile bile bir insanı sevmekse cabası bütün umutlarımı yitirdiğim anda internette bi sayfa buldum medyum Olcay önce tereddüt ettim kendi kendime sonra dedim son kez böyle bir şey yapmaya karar verdim ve Olcay beyi telefonla aradım o anı unutamam gözyaşlarım durmuyordu ve bu sefer doğru kişiye ulaştığımı hissettim size tuhaf gelicek ama bunuda paylaşmak isterim telefonu kapattıktan sonra biraz uyumak istedim balkon kapısı yarım acıktı ve bir tıkırtı duydum gözümü açtığımda karşımda bir kuş bana bakıyor ve uyandığımı görünce uçup gitti dedim Allah’a şükür bu defa doğru kişiyi buldum Olcay hocam bana kişiye özel vefki tavsiye etti ve çok kısa zamanda netice alıcamızı söyledi ve işleme başladı ilk hafta birsey yoktu ikinci haftasında değişimler başladı üçüncü haftada ise hayatım değişti yıllardır evliliğe ikna olmayan kişi evlenmek için başvurdu ve yakında evleniyoruz bu arada birde çocuğumuz olucak Rabbim kısmet ederse ve eşimin gözü benden baskasını görmüyor ilk defa sevildiğimi hissediyorum yıllar sonra ben burdan Benim gibi çaresiz olan arkadaşlara umutlarını yitirmemelerini ve mutlaka Olcay hocamla kontağa girmelerini tavsiye ederim,bende burdan Olcay hocama yaptıgı emeklerden dolayı tekrar tekrar teşekkür ederim Allah razı olsun kendisinden,,Arkadaşlar kendi yaşadıklarımla sizlerinde şifa bulmasını canı gönülden dilerim Yüce Rabb’imin izni ve Olcay hocamın yardımları ile hepiniz Allah’a emanet olun saygılarımla .

Bir önceki yazımız olan OLCAY KİŞİYE ÖZEL UYGULAMA İLK SONUCUMU ALDIM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Incitanem
Bu makale Incitanem tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 154 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
4 Hayır

“Medyum Olcay Tavsiye ediyorum” için 2 yorum var.

  1. Incı tanem
    Senin adına çok mutlu oldum. Darısı başımıza. Bize süreçten biraz bahsedermisin? Islemler bitince mi etkisi başladı? Sen nasıl davrandin eşine bu arada? SOguk mu? Siradanmi? Iyi davranınca hemen geri adım atilacagindan korkuyorum.

  2. ne gibi işlem yaptırdınız incitanem benımde durumum senin gibi dier eşiyle boşandımı peki etkili oldumu ben papaz büyüsü yaptırıyorum senin ne gibi işlem di

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.