Medyum Olcay’a Güvenim Sonsuzdur

Medyum Olcay ablam aracılığıyla duyduğum biriydi. Bir erkek olarak bu tarz psişik güçlere inanmazdım. Medyumlara önyargılı yaklaşıyorum sadece para almaya bakan sahtekarlar oldukları düşüncesini taşıyordum fakat o sıralar kız arkadaşımla yeni nişanlanmıştık ve aramızda düzeltemediğimiz sorunlar vardı.
Her gün kavga etmeye başlamıştık. Ona delicesine aşıktım ama o, aynı duygulara sahip değil gibi gelmeye başlamıştı. Bir süre sonra ayrı kalıp düşünmesi gerektiğini söyledi. Herkes, süre tanınması gereken bir duygusal ilişkinin negatif sonuçlanacağını az çok fark eder ben de bu korkuya kapıldım ama onu kaybetmeyi kendime yediremezdim.
Ailelerimiz tanışmış yüzüklerimiz takılmıştı. Anlayamadığım bir şeyler vardı. Meğer en yakın arkadaşım, kanka dediğim insanla yakınlaşmışlar. Onlardan intikam almaya ant içmiştim. Olcay hocanın kişiye özel işlem yöntemini denemeye karar verdim. Ablam da bana destek oldu. İlk önce vefk işlemini yapalım diye düşündüm. Niyetim onu kendime tutkuyla bağlamaktı.
Olcay hoca papaz büyüsü konusunu açtı. Bu büyünün ömür boyu süreceğini söyledi. Tabii ben öncesinde yine de bu işin olabileceğinden şüphe ediyordum. Denemekten zarar gelmez düşüncesiyle Olcay hocanın büyüyü yapmasına onay verdim. Ardından ilişkimize ara vermek istediğini söyleyen nişanlım bana geri döndü. Ama iş işten geçmişti emelime ulaşmıştım. Sonrasında ondan ayrıldım böylelikle intikamımı almış oldum. Olcay hoca bütün iltifatlara layık bir insandır. Beni medyumluk mesleğine inandırdı. Artık mutluyum büyü tuttu. Nişanlımı terk ettim ve hıncımı almış oldum. Teşekkürler.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

sedamcım buraya giriyormusun bilmiyorum ama okadar sevdiğin insanı tekrar kazanmışken bırakman garip geldi sende mi sevmedin
kakkanla birşeyle ryaşamışlar olabilir diye için mi soğudu

Answers Answered By: nigar30 [112 Blue Star Level]
Answer #2

yani ömürlük olan papaz büyüsünde kalan kız hep seni düşünecek desene, yazık olmuş kıza

Answers Answered By: nigar30 [112 Blue Star Level]
Answer #3

intikam almak için büyü yapıyosunuzçhiç hoş değil…bunu yapan medyuma ne demeli..ben böyle büyü yapana değilde kendi psişik güçleri olan kader diye bi medyumla tanıştım.hiç büyü gibi işlere girmeden nasipse istediğiniz olur arkadaşlar. nosunuda vereyim. yeri yurduda belli. ben direk görüşmek istedim kabul etti. evine gittim. içim rahat şimdi.en azından karşımda kim olduğunu gördüm.çünkü insan denize düşen m,isali işim hal olsun diye her şifacıyım diyeni şifacı sanıyor.

Answers Answered By: nalan54 [4 Grey Star Level]
Answer #4

demekki sevmemiş ,,, ama en yakın arkadaşıyla olduysa haklı tabi terketmekte..

Answers Answered By: nigar30 [112 Blue Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]