Medyum Olcay’a Güvenim Sonsuzdur

Medyum Olcay ablam aracılığıyla duyduğum biriydi. Bir erkek olarak bu tarz psişik güçlere inanmazdım. Medyumlara önyargılı yaklaşıyorum sadece para almaya bakan sahtekarlar oldukları düşüncesini taşıyordum fakat o sıralar kız arkadaşımla yeni nişanlanmıştık ve aramızda düzeltemediğimiz sorunlar vardı.
Her gün kavga etmeye başlamıştık. Ona delicesine aşıktım ama o, aynı duygulara sahip değil gibi gelmeye başlamıştı. Bir süre sonra ayrı kalıp düşünmesi gerektiğini söyledi. Herkes, süre tanınması gereken bir duygusal ilişkinin negatif sonuçlanacağını az çok fark eder ben de bu korkuya kapıldım ama onu kaybetmeyi kendime yediremezdim.
Ailelerimiz tanışmış yüzüklerimiz takılmıştı. Anlayamadığım bir şeyler vardı. Meğer en yakın arkadaşım, kanka dediğim insanla yakınlaşmışlar. Onlardan intikam almaya ant içmiştim. Olcay hocanın kişiye özel işlem yöntemini denemeye karar verdim. Ablam da bana destek oldu. İlk önce vefk işlemini yapalım diye düşündüm. Niyetim onu kendime tutkuyla bağlamaktı.
Olcay hoca papaz büyüsü konusunu açtı. Bu büyünün ömür boyu süreceğini söyledi. Tabii ben öncesinde yine de bu işin olabileceğinden şüphe ediyordum. Denemekten zarar gelmez düşüncesiyle Olcay hocanın büyüyü yapmasına onay verdim. Ardından ilişkimize ara vermek istediğini söyleyen nişanlım bana geri döndü. Ama iş işten geçmişti emelime ulaşmıştım. Sonrasında ondan ayrıldım böylelikle intikamımı almış oldum. Olcay hoca bütün iltifatlara layık bir insandır. Beni medyumluk mesleğine inandırdı. Artık mutluyum büyü tuttu. Nişanlımı terk ettim ve hıncımı almış oldum. Teşekkürler.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

sedamcim
Bu makale sedamcim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 812 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
12 Hayır

“Medyum Olcay’a Güvenim Sonsuzdur” için 4 yorum var.

  1. demekki sevmemiş ,,, ama en yakın arkadaşıyla olduysa haklı tabi terketmekte..

  2. intikam almak için büyü yapıyosunuzçhiç hoş değil…bunu yapan medyuma ne demeli..ben böyle büyü yapana değilde kendi psişik güçleri olan kader diye bi medyumla tanıştım.hiç büyü gibi işlere girmeden nasipse istediğiniz olur arkadaşlar. nosunuda vereyim. yeri yurduda belli. ben direk görüşmek istedim kabul etti. evine gittim. içim rahat şimdi.en azından karşımda kim olduğunu gördüm.çünkü insan denize düşen m,isali işim hal olsun diye her şifacıyım diyeni şifacı sanıyor.

  3. yani ömürlük olan papaz büyüsünde kalan kız hep seni düşünecek desene, yazık olmuş kıza

  4. sedamcım buraya giriyormusun bilmiyorum ama okadar sevdiğin insanı tekrar kazanmışken bırakman garip geldi sende mi sevmedin
    kakkanla birşeyle ryaşamışlar olabilir diye için mi soğudu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.