reklam3
reklam3

MEDYUM OLCAYI TEK GEÇERİM

HERKESE CÜMLETEN HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR MALESEFKİ YAPACAĞIMIZ ELİMİZDEN GELEN BİRŞEY KALMAYINCA UMUDUMUZU HOCALARA BAĞLIYORUZ ÇARESİZLİKTEN NE İSTERLERSE YAPIYORUZ.ŞU ANA KADAR O KADAR ÇOK MEDYUM HOCAYLA ÇALIŞTIMKİ HEPSİNE O KADAR ÇOK PARA KAPTIRDIMKİ ANLATA ANLATA BİTİREMEM ALLAH HEPSİNİN BELASINI VERSİN ONLARI ALLAHA HAVALE ETİİM BENİM PARAM KİMSEYE YAR OLMAZ MERAK ETMESİNLER DURUMUM İYİ PARANIN PEŞİNE DÜŞMEM İŞİM HALLOLSUN YETER DEDİM BU SİTEDEKİ YORUMLARI OKURKEN MEDYUM OLCAYIN MEŞHUR OLDUĞUNU DUYDUM ARADIM.ARKADAŞ 1 GÜN BOYUNCA DURMADAN ARADIM DESEM AZ KALIR BEN İŞADAMIYIM ADAMIN YOĞUNLUĞU BENDE YOK.HHOCAYLA AÇIK AÇIK KONUŞTUM DURUMU ANLATTIM KAPTIRDIĞIM PARALARI SÖYLEDİM ÜZÜLDÜ HERGÜN BÖYLE YÜZLERCE TELEFON ALDIĞINI SÖYLEDİ ARAŞTIRMADAN NEDEN PARA VERİYORSUNUZ DEDİ DEDİM HOCAM ÇARESİZLİK BÖYLE BİRŞEY BİLİORUM DEDİ YARDIMCIDA OLDU AALLAH RAZI OLSUN SAYESİNDE NİŞANLIM GERİ DÖNDÜ ŞUAN EVLİLİĞE GÜN SAYIYORUZ.İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN SONUÇ ALDIĞIM TEK HOCA KENDİSİ VE EN AZ PARA GÖNDERDİĞİM HOCADA KENDİSİ.GERÇEKTEN İŞİ EHLİYLE YAPIYOR YAPTIĞI İŞİN HAKKINI VERİYOR.TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK HOCA KENDİSİDİR.PARANIZI APTAL APTAL İNSANLARA GÖNDERMEYİN MEDYUM OLCAYLA BİR KONUŞUN ZATEN KARARI SİZ VERECEKSİNİZ.ALLAHA EMANET OLUN

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay Hoca - 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde aşk duası, Aşk vefki ve medyum olcay hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Medyum Yorumları Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

Nişanlınızın geri Dönmesi için nasıl bir işlem yaptırdınız ??
Bende bekliyorum

Answers Answered By: Zeynep [ Grey Star Level]
Answer #2

Zeynep sanırım bu işlem 1 ay kadar sürüyor zor bir şlem olduğunu biliyorum yani kısa sürede yapan hocaları ven fazla inanmam

Answers Answered By: dalgis34 [7 Grey Star Level]
Answer #3

Biliyorum benim işlemimde uzun sürdü, nişanlım durup dururken beni terketti , yüzüme bile bakmıyor, hatta Nişanda alınanları iade etti, 4 aydır perişan oldum.bende Olcay beye işlem yaptırıyorum .Acaba benimki de döner mi??
Çok zor günler yaşıyorum onun için sordum

Answers Answered By: Zeynep [ Grey Star Level]
Answer #4

Olcay hoca net konuşuyor olur yada olmaz der eğer sen durumu anlatıp olur demişse mutlaka vardır bir bildiği

Answers Answered By: dalgis34 [7 Grey Star Level]
Answer #5

Dalga 34 siz işlem yaptırdınız mı?

Answers Answered By: Zeynep [ Grey Star Level]
Answer #6

Ben başka bir hocaya yaptırdım geçen senler çokta pişman oldum zaten foruma yazdım yazıyı ama olcay hocaya yakın çevremden yaptıran bir kaç arkadaşım var bişeyler olduğunu etki olduklarını söylemişlerdi ben sadece hocanın çok ilgilendiğini gördüm ne zaman arasa telefonu açıyor

Answers Answered By: dalgis34 [7 Grey Star Level]
Answer #7

Ben de başka bir hocaya vefk yaptırdım, kendim deli gibi etkilendim. sanki olan bana oldu. Karşı tarafta birşey olmadı sadece eskisi gibi fotograf eklemeyi göze sokmayı bıraktı.Ama kızla mutlu mesut devam. beni birden terkedip 2 hafta icinde baskasıyla cıkmaya başlamıştı inadımdan.2 gün önce çok seven adam 2 gün sonra sevmiyorum dedi çekti gitti. Neyse vefkin belki de tutmadı diye düsündüğümden etkisini göremedim. Olcay Hoca ile iletişime geçtim papaz için. Bakalim haftaya gönderecekmiş kargomu. para konusunda yardımcı oldu.

Answers Answered By: gisselle [ Grey Star Level]
Answer #8

bugün kargom geliyor. gelişmeleri yazacağım

Answers Answered By: gisselle [ Grey Star Level]
Answer #9

Hadiii hayırlı ve güzel haberler ver bize.

Answers Answered By: Ozzy [19 Grey Star Level]
Answer #10

arkadaşlar bu aksam 7. gün duamı okuyacağım. şu ana kadar hiçbir gelişme olmadı. sevgilisiyle de devam, öyle arama sorma da yok.

Answers Answered By: gisselle [ Grey Star Level]
Answer #11

@gisselle haber var mı canım ?

Answers Answered By: Ozzy [19 Grey Star Level]
Answer #12

Gisselle varmıdır bi durum bi gelişme?? Haberdar edicem diosunuz gerisi gelmiyor ama..

Answers Answered By: Efeee [ Grey Star Level]
Answer #13

Hakaret içerikli ve asılsız belgesiz yorumlar atıyorsunuz

Answers Answered By: admin [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.