reklam3
reklam3
medyum

medyum önay dan sonuç alamadım. :(

kaç kere kırılır insan, kaç kere yıkılır. dert artık büyük gelmiyor. artık derdim beni eziyor. altında eziliyorum. annem ayrı ben ayrı her gün ölüyor, her gün nefes alalım diye uğraşıyoruz. ama sabır taşı olsan çatlarsın. babamı küçükken kaybettim. annem ev hanımı. babamdan kalan üç kuruş maaş ile çok zorluk çektik. annem de çaresiz görücü usulü evlendi biriyle. 5 yıldır evliler. önceleri pek bir iyiydi bu adam. ama çok sürmedi. annemin şiddet görmediği gün yok. ben yatılı okulda okudum. hafta sonları giderdim eve. annem bir şey belli etmezdi. meslek lisesinde okuyorum. ama artık annemin de gücü kalmamış ki bana anlattı. adam annesini de aldı geldi eve annemi resmen analı oğullu hizmetçi ettiler. hergün hakaret, şiddet görüyor annem. korkuyorum anneme birşey olacak diye. annem ayrılmak istedi ama çarem yok nereye gideceğim diye katlanmaya çalışıyor. ama bu eziyete katlanılmaz. benim içim içimi yiyiyor. annemin o adamdan ayrılmasını istiyorum ama bizim orada boşanmak çok ayıp, kötü kadın ederler hemen insanı. annem korkuyor. ben anneme birşey olacak diye korkuyorum. ne yapsam dedim. medyum önayı buldum. annemle konuştum. tamam arayalım dedi. medyum önay annemin kocasına iyi bir insan olsun, anneme kötü davranmasın diye dil bağlama büyüsü yaptı. bir de celp yaptı ki anneme duygusu olsun hoş tutsun diye. hiç bir faydası olmadı. o adam yine zalim yine kötü. anneme eziyet ediyor. bitmedi çilemiz. bitmediii:( daha ne yapabiliriz diye düşünüyorum. daha etkili bir hoca arıyorum. şu adamın dilini elini bağlasın, anneme kötü davranmasın. medyum önay etkili olmadı. zar zor para denkleştirip ödedik. o da boşa gitti. halbuki durumumuzu anlattık. ücret konusunda hiç taviz vermedi. bari işe yarasaydı. o zaman parayı da düşünmez zaten insan. ama sonuç olmayınca paraya da yanıyorsun. kaç haftalığımı ona verdim sonuçta.

Bir önceki yazımız olan Acil ?!!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.