Medyum Onur Dede Sahtekar mı

Sitemizde yorumları bulunan medyumları isim isim aratabilirsiniz. Medyum Onur Dede referans bilgileri de yer almaktadır.

Medyum Onur Dede sahtekar mı, yoksa Medyum Onur Dede güvenilir mi, birçok detay bilgiler de dahil olmak üzere gelen yorumlar üzerinden öğrenebilirsiniz. Sitemizle tanışanlar, rehberliğimizden yararlananlar, hocalar hakkında ne kadar mesafeli olduğumuzu, tamamen sizlerden gelen yorumlara yer verdiğimizi bilirler. Sitemiz tamamen gerçek üyelerimizden gelen, yaşadıkları deneyimleri konu alan medyum yorumları ya da medyum şikayetleri ile oluşmaktadır. Zaman zaman hepimiz, bir nedenle medyum ya da hoca olarak adlandırdığımız kişilerin kapısını çalmışızdır. Bir niyetimizin olması, bir durumun gerçekleşmesi ya da gerçekleşmemesi niyeti ile bunu yapabiliriz. Sadece muska desteği almak için de gidilebilir. Elbette hocalara belirli ödemeler de yaptık ve bunları sahtekar isimlere vermemek çok önemlidir.

Medyumlar Büyüler Konusunda Destek Verebilir, Büyü Çeşitleri

Medyum yani hoca denilen kişilerden manevi ilimler işlemleri konusunda yardım alınabilir. Doğru bir hoca insanın çok işini çözer ve adeta kendisine yaşam rehberi olur. Çünkü kişinin üzerindeki sıkıntıları görür, büyü varsa bunun bozulmasını sağlar. Olumsuz enerjilerden korunması için kişiye özel tılsımlar, muskalar hazırlar. Ancak bir dolandırıcı aslında bu yeteneklere haiz olmaz, medyumluk özelliklerinin yanından bile geçmez ve ancak sizi oyalar. Sorularınıza tam olarak yanıt vermez. Geveler ve birçok üyemizden dolandırıcıların kendilerine sorulan sorulardan kurtulmak için onları engelledikleri bilgisini de almaktayız. Bu kişilerde görüşmek zaman kaybı, onlara para ödemek ise israftır. Bu nedenle sitemizdeki değerlendirmeleri dikkate almalı ve doğru seçim yapmalısınız.

Hocalardan büyü yapması ve büyü bozması konusunda destek alınmaktadır. Diğer alemle iletişim yeteneği olanlar onları büyülerin etkili olması için kullanırlar. Bunu da gerçek bir medyum yani hoca yapabilir. Büyüler kara büyü, gri büyü ve beyaz büyü olarak ayrılmaktadır. Kara büyüler, gerçekten kötü niyetlerle, kişinin canını tehlikeye atacak kadar risk barındıran uygulamalardır. İşlerinin batması, iflas etmesi, hastalanması gibi nedenlerle yapılabilir. Temiz duygularla, aşık etme, kendine bağlama, kısmetinin açılması, bereketli iş hayatının olması gibi niyetlerle yapılan büyüler ise beyaz büyülerdir. Gri büyüler ise ayırma büyüsü gibi, hem kara büyüden biraz, hem de beyaz büyüden biraz özellikler taşımaktadır. Hem büyü yapma, hem de büyü bozma öylesine yapılacak işlemler değildir. Bunların özel ve bilen birinin elinde olması gerekir.

Medyum Onur Dede ile ilgili yorumlar olumlu

Medyum Onur Dede hocamız hakkında olumlu yorumlar gelmektedir. Yani medyum Onur Dede yorumları olumlu diyebiliriz. Medyum Onur Dede şikayetleri neredeyse yoktur. Bu nedenle güvenilir isim arayan danışanlar için kendisi önereceğimiz isimler arasında gelmektedir. Elbette medyum Onur Dede kimdir, yani bu hoca hakkında genel birtakım bilgileri de kendisine danışanlar göndermektedir. Medyum Onur Dede hakkında, görüşmelerinden yeteneklerine ve hizmetlerine kadar birçok bilgiyi bizzat ondan destek alanlardan alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyum Seyyid Mir Bedirhan başlıklı makalemizde medyum, medyum seyyid mir bedirhan ve medyum seyyid mir bedirhan dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 334 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

4 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.