Medyum Şahin Hoca

Medyumluk çok uzun yıllar gerektiren ve büyük üstadlardan ele alınarak yapılan bir iştir. Her önüne gelen medyum olamaz.

Medyum olmak için üstatların size öğreteceği özel dualar, tılsımlar ve alternatif eşyalar olmalıdır. Hangi büyüye hangi eşyanın kullanılacağı, hangi sözün okunacağı ve hangi işlemin kullanılacağı gibi birçok konuda bilgi birikimine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca medyumların özel yetenekleri de vardır. Örneğin yapılacak olan her büyünün mürekkebi ve yazısı bile farklıdır ve okunacak şeylerin içeriğinde ne olduğunu bugüne kadar bilinmemektedir.

Onları eğiten üstatların onlara gösterdiği şekilde yapılmıştır. Bu yüzden bir medyum yardım etmeden kendi başınıza evde bu tarz şeyleri yapamazsınız. Bir medyumun aynı zamanda hem psikolog hem ilim adamı gibi donanıma sahip olması gerekir. Çünkü karşılaştığı olaylar da psikoloji konusunda karşısındaki insanı faydalı olabilmesi açısından bilgi sahibi olması gerekmektedir. Aynı zamanda medyumlar canlılar ve ölüler arasındaki iletişimi de sağlayabilen insanlar oldukları için doğaüstü güçleri de vardır. Bu da onlara Allah tarafından verilmiş bir yetenektir. Bazı işlerini bu doğaüstü güçler kolaylaştırmaktadır.

Medyum Şahin Hoca

Medyum Şahin hoca kimdir, Medyum Şahin Hoca yorumları danışanlar tarafından araştırılmaktadır. Gelen şikayetleri inceleyerek acaba Medyum Şahin hoca dolandırıcımı, Medyum Şahin Hoca sahtekar mı, Medyum Şahin Hoca güvenilir mi bunlarla ilgili referansları bu tarz güvenilir sitelerden öğrenebilirsiniz. Çünkü güvenilir siteler objektiftir. Olumlu yazıların yanı sıra bir sürü olumsuz yorumunda olduğunu görebilirsiniz. Cinsel istismara uğrayanlar, dolandırıcılık yapanlar, parasını kaptıranlar gibi birçok insanın mağdur olduğunu da görebilirsiniz. Eğer bir medyum ile hayatınızı değiştirmek istiyorsanız çok iyi medyum araştırması yapmak zorundasınız. Çünkü bu mesleği art niyetli olarak kullananlar sadece para kazanmak amacıyla yapanlarda bulunmaktadır. Medyum Şahin Hoca internet sitesine girdiğinizde olumlu-olumsuz bütün yorumları orada göreceksiniz. Yapacağı büyülerin isimleri, ücretleri bu tarz bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Tabii ki bu sitelerinde güvenilir olması gerekmektedir. Medyum Şahin hoca referans uygulamaları var. Birçok yöntemle sizlere yardımcı olacaktır. Kaşık büyüsü, cambaz büyüsü yapılan bir büyüyü bozdurma, papaz büyüsü, aşk büyüsü, ayrılma büyüsü, geri getirme büyüsü vardır. Sizin yapacağınız tek şey Medyumunuza güvenip onun istediği şeyleri yerine getirmek ve gereken süre kadar beklemektir. Örneğin kaşık büyüsü sadece kaşıkla yapılan bir büyü değildir. Bir sürü özel tılsım hatta medyumun yazacağı yazının mürekkebi dahi farklıdır ve bu sırlar sadece mecnunlarda gizlidir. Ona elveren üstatların onu öğrettiği şekildedir. Bunları bizim bilip evde yapabilmemiz ya da bir başkasına yaptırmamız mümkün değildir. Günümüzde medyumluk oldukça yaygın olduğu için bu tarz tehlikelere dikkat etmeliyiz. Medyumlara gelen insanlar zaten ruhsal çöküntü içinde oldukları için genellikle bir de paralarını sahtekar medyumlara kaptırıp başka bir kayba uğramamaları için medyum araştırması yapılması zorunludur.

Bir önceki yazımız olan Medyum Samirhan başlıklı makalemizde medyum, medyum samirhan ve medyum samirhan dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 290 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

2 Evet
3 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.