Medyum Selim

Pek fazla medyum ya da büyü işleri ile ilgilenen biri değilim ama bazen başımıza ne geleceği hiç belli olmuyor. Medyum Selim tanınmış bir medyum olarak bir çok büyü bozma, cin çıkarma ve sayamadığım kadar tamamen manevi güç isteyen işlerle uğraşmaktadır. Benim bir ara alkol sorunum oldu ve bu sorun o kadar büyüdü ki az kalsın yuvam yıkılacak, çocuklarımdan ayrı kalacaktım. Neden ve nasıl olduğunu bende bilmiyorum ağzıma içki koymazdım ben evinden işine gidip gelen tipik bir aile babasıydım.
Kendime ait küçükte olsa marketim var işlerim çok şükür tıkırındadır, alkol satmama rağmen asla ağzıma koymazdım, ama nasıl olduysa bende içmeye başladım öyle bir hal aldı ki durum ben müşteriden fazla içki içmeye başlamıştım. Bunu yaşlı annem görüyor kahroluyordu, evde huzursuzdum eşimle çocuklarımla çok büyük problemler yaşıyordum. Annem bu durumumu teyzeme anlatmış, teyzem Medyum Selim hoca bu işlerin erbabıdır nefesi kuvvetli her derde deva biridir muhakkak görüşün demiş. Annemin ilk başta zorlamalarına ne kadar hayır desem de bir yandan da gitmek istiyordum açıkçası. En son kararımı verdim ve tamam Medyum Selim den randevu alın görüşmek istiyorum dedim. Annemle teyzem bir şekilde Medyum Selim ile görüşmüşler telefonda ve durumu anlatmışlar, bana sabun büyüsü yapılmış ve hemen anladı hocamız.
Bayağı çevremizde ki insanları merak etmeye başladık acaba bunu kim niye yapsın diye, ama şu da bir gerçek işi gücü yerinde mekan sahibi biriyim, ne kadar sarhoş varsa benim dükkanımda yiyor içiyor, alkol alıyor ve gidiyor sevenim var sevme yenim var. Medyum Selim ne yaptığını tam bilmiyorum ama sabun büyüsü bozma işimizi yaptı o benim için yapılan sabun bulundu ve önlem alındı. İnanın belki de 7 aydır ağzıma içki koymuyorum hatta tiksiniyorum alkolden. Siz siz olun çevrenizde ki insanlara çok dikkat edin, zararın nereden geleceği belli olmuyor çünkü.

Kategori: Tavsiye Ediyorum Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]