Medyum Süleyman Hocaya Dava Açtım Belgeleri Burda

Abim bir kızı seviyordu fakat kızın abime uygun olmadığıyla alakalı abimi birçok kez uyarmama rağmen o, beni dinlemiyordu. Abimle yaşlarımız birbirine denk olduğu için bu konularda çok fazla konuşuruz bu sayede kız arkadaşıyla da tanışmıştım. Bir süre sonra onlarla zaman geçirmeye başladım ama söylediğim gibi kız abime hiç uygun bir kız değildi.
Ailesi de sorunluydu. Abisinin kumar borçları vardı ve kızın ailesinin maddi durumu hiç iyi değildi. Maddi durumlarının iyi olmaması bir yana ellerinde avuçlarında ne varsa o adama yediriyorlardı. Durumu anneme açtığımda o da abim için endişelenmeye başladı. Ne yapacağımızı şaşırmıştık annemle sürekli abimi ikna etmeye çalışıyorduk fakat o vazgeçmiyordu.Bir gün medyum Süleyman hoca adında birinin olduğunu duydum. Annemle birlikte bu hocaya gittik. Onları ayırmak için elinden geleni yapacağının teminatını vererek bizden para kopardı(8,000 TL). Biz de inandık. Bir bakıma abimin geleceğini bu hocaya emanet etmiş olduk ancak büyük bir yanılgıya düşmüşüz. Bu kadın geçimini medyumluk yaparak kazanan ama aslında bu işten zerre anlamayan bir insanmış. Abim o kızla evlendi.Şimdi çok zor bir durumdalar. Sürekli kavga ediyorlar ve maddi olarak sıkıntıya düştüler. Abim bankadan kredi çekmek zorunda kaldı fakat ödeyemiyorlar. Bu Süleyman hocaya asla ama asla inanmayın. Yaptığını söyledi işlemlerin hiçbiri tutmadı. Boş yere paranızdan olmayın. Daha başka çözüm yolları bulun.

medyumsuleymandolandirici

Dava Açtıktan Sonra Öğrendim Medyum Süleyman hoca hakkında 38 tane dava ve hakkında arama kararları mevcuttur. Uzun zamandır telefon ve adres bilgilerini, İnternet ortamından kaldıran ve farklı medyumlar ismiyle Web siteleri kurarak hala işlemlerine devam ettiğini uzun araştırmalar sonucunda öğrenmiş bulunmaktayız.

DAVA EDİP HAKIKIMI ARIYORUM

medyumsuleyman

 

Bir önceki yazımız olan DOLANDIRICI OLMAYAN BİR MEDYUM BULDUM SONUNDA OLCAY HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Medyumlar Yazar: [2 Grey Star Level]
avatar
Answer #1

Seda Hanım,İlk önce buraya neden yazdığınızı anlamadım Direk bizede ulabilirsiniz.Süleyman Hoca abiniz ile uğraştı ve sizinde yazdığınız gibi bu işlemler için sizden 8,000 Tl bir ücret başından sölendi abi işlemler yarısında iken siz 6,000 tl ödeme yaptınız ve kalan parayı ödeme yapmadınız bu yüzden bizimde ve hocanın çok fazla vaktini almayın lütfen

Answers Answered By: MedyumSuleymanHoca-Asistani [2 Grey Star Level]
avatar
Answer #2

Ben süleyman hoca ile ilk görüştüğümde sizlede bir kaç kez telefon ile görüştüm ilk etapta hesabınıza 6,000 tl verdim ve daha sonra kalanı yollamaya hazır olduğumu söledim ama siz bir kaç gün bile beklemediniz şuanda ben seda deyince ne işin var git bizle anlaşamazsın diyorsunuz bu yüzden lütfen ortak bir nokta bulalım kalan 2.000 tl ödersem çalışma tamamlancak mı

Answers Answered By: sedasumm [2 Grey Star Level]
avatar
Answer #3

Bu cincilik isini tamamen insanlari kandirma isi olarak görüyorum.Alkahin kitabinda bu islerle ugrasanlari lanetleniyor.yaziklar olsun o kimselere insanlari allah diyerek kandiriyorlar.

Answers Answered By: Mehmet Alemdar [ Grey Star Level]
avatar
Answer #4

Bide Utanmadan cevap yazıyorlar 8,000 Tl vermeyi siz kabul ediyorsanız salaklık birazda sizde artık ne kadar bir dertte iseniz yılana sarılmışsınız yani 2,000 tl eksik gönderdiniz diye yarım bıraktıklar zaten bunlar hiç bir şey yapmıycakmış seda hanım çok geçmiş olsun

Answers Answered By: aybukem35 [2 Grey Star Level]
avatar
Answer #5

bende dolandirildim süyleman hoca tarafindan lütfen ayni sekilde kim varsa bana ulassin dava edicem..ilac parasi olsun gün yüzü görmesin …insallah

Answers Answered By: ceylan44 [3 Grey Star Level]
avatar
Answer #6

Merhaba;

Bende kız kardeşimin evliliğiyle alakalı kendisine başvurdum fakat benim de sonum farklı olmadı hem fahiş fiyatlar hem de sıfır sonuç. O yüzden Ayata diye bir kadın var, onu bir dostum sayesinde tanıdım ( erkek arkadaşımın ablası tanıştırdı)
Durumu anlattım çok daha uygun bir rakama kendisi yapılacak işlemi yaptı ve oldu. Bu yüzden oh çektim verilen her kuruş helal olsun kendisine.

Answers Answered By: Melek bayındır [ Grey Star Level]
avatar
Answer #7

Lütfen benimle irtibata geçin bende bu Süleyman Hoca denilen sahtekar ve çetesi Ali, Yusuf, Osman, Seyit ve Ilyas isimli yandaşlarının peşindeyim. Bana Adreslazim bu insanların çalıştıkları binanın istanbul Atasehir de olduğunu biliyorum ama tam yeri hakkında bilgiye ihtiyacım var.Bu insanlıktan çıkmış şeytan için uşaklık yapan şarlatanların sonunu getire bilmem için lütfen yardım edin. karadeniz.l.i@hotmail.com bu adresten bana ulaşabilirsiniz.
Şimdiden teşekkürler

Answers Answered By: Karadenizli [ Grey Star Level]
avatar
Answer #8

Merhaba. Ben de Süleyman hocama çalışma yaptırdım 72 saatlik bekliyorum bakalım ne olacak.

Answers Answered By: gizemliperi [2 Grey Star Level]
avatar
Answer #9

Benim kafam karıştı…
Evliliğimde kayınvalide sorunları yaşıyorum. Ama ciddi sorunlar. Eşim annesinin ağzına bakıyor resmen. Sürekli tartışıyoruz. Hani şöyle anlatayım. Allah bir ya. Ben desem inanmaz eşim, annesi derse doğrudur. O derece yani. Kayınvalidem de bunu çok iyi bildiği için neler yapmıyor ki. Nerdeyse eşim eve gelmiyor hep annesinin yanında. Süleyman Hocayı duydum, araştırdım biraz ama bir arkadaşım da eşi için işlem yaptırdı. 3 ay oldu hala hiçbir etki göremedi arkadaşım. İnternette de benzer yorumlar gördüm. Hala araştırıyorum. Hangi Hoca iyi diye. Süleyman Hoca ile bir kez telefonda konuştum. Ama biraz kestirmeden konuşmayı seviyor gibi. Kafam karıştı yani.

Answers Answered By: ismimsakli [2 Grey Star Level]
avatar
Answer #10

Bu Süleyman hoca kadar sahtekar bir adam Yok yemin ederim tam bir şarlatan cehennemde yanarsın inşallah

Answers Answered By: Rida [ Grey Star Level]
avatar
Answer #11

Gizemliperi yemin ederim senin bu 72 saatlik aşk büyüsü olmaz çünkü bu adam tam bir sahtekar pezevenk tam bir yiyici

Answers Answered By: Rida [ Grey Star Level]
avatar
Answer #12

MEDYUM SÜLEYMAN HOCA 300’ER EURO KAPTIRDIM SÜLEYMAN HOCA PARAYI ALDI 10 DK SONRA ARAYIP SENİN İŞ OLMAZ OLMASI İÇİN 500 EURO DAHA LAZIM DEDİ ALLAH BUNLARI BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN ELİMDEKİ AVUCUMDAKİ BİRİKTİRDİĞİM PARA DA GİTTİ BÜTÜN ANLATTIKLARIMIN FAZLASI VAR EKSİĞİ YOK EĞER GERÇEKTEN BU HOCA İLE ÇALIŞMAK İSTEYENLER VARSA GERÇEK NUMARIMI ÖZELDEN VERİYİM SAKINA İLK ÖNCE PARA VERMEYİN

Answers Answered By: damlagercekistanbullu [3 Grey Star Level]
avatar
Answer #13

karadeniz.l.i@hotmail.com dan bana ulaşa bilirsin Lütfen benimle irtibata geçin bu pislikler karşı birlik olalım.

Answers Answered By: karadeniz.l.i [1 Grey Star Level]
avatar
Answer #14

Merhaba sedasumm,aynısı benim kardeşim gibi yakın kuzenimin başına geldi bu süleyman hoca sadece reklam yapıyor ve devamlı reklamları ile insanları kandırıyor şöle söyliyim size kuzenim allahtan fazla para kaptırmadı çok inatçı bir kişidir illada ilk önce bir kısmını vericez dedik ilk başta çünkü hemen bütün ücretin hepsini istiyorlar bide internette bir sürü olumlu yorum yazmışlar bizim sadece 200 tl gitti paranız gidince bi sistem yapmışlar sizin numaranızı başka bir numaraya aktarıyorlar isteyen kişiye burdan dekontları atarım kişinin hesaplarınıda sibelis.34@gmail.com

Answers Answered By: sibelisik [4 Grey Star Level]

Yorum Yazin