Medyum Sultan

Öncelikle herkese merhabalar açıkçası ben Medyum Sultan hocayı tanıyana kadar kesinlikle medyum işleri için hiçbir inancım yoktu. İnsanın başına gelirse tüm çareleri ararmış bende çare mi Medyum Sultan’dan bulmuştum. Geçtiğimiz yıl yeni aldığımız eve taşınmıştık ev yeni sıfır yapılmış ve daha önce oturan olmamıştı. Günler geçtikçe çok tuhaf şeyler, olaylar yaşamaya başlıyorduk evimizin içinde tüm aile huzursuz ve tedirgindi. Bir türlü sebebini bulamıyorduk, aklımıza bazen acaba apartmanın yapıldığı arazide eski mezarlık mı var filan diye sürekli düşünürdük.
Ailece özellikle hastalanıyor, işlerimizde geri kalıyor, huzursuz, yorgun ve sürekli bitkin olarak resmen ortalıkta dolaşıyorduk. Eşim çalıştığı fabrikada arkadaşları ile başımızda ki musallatı konuşurken arkadaşlarından birisi Medyum Sultan ile görüşmemizi kesinlikle yardımcı olabileceğini söylemiş. Eşim eve gelir gelmez bana konuyu anlattı Medyum Sultan gitmemiz gerektiğini faydasını göreceğimizi söyledi, ilk başlarda her ne kadar yok desem de denemekte fayda var diyerek Medyum Sultan hocadan görüşme talep ettik. Saolsun Medyum Sultan bizi kırmadı ve kabul etti durumu anlattık saolsun en ince ayrıntısına kadar bizi dinledi ve ince ince konuyu baştan sonuna kadar dokudu. Üzerimizde büyü olabileceğini bunun evle ve ya evin olduğu arazi ile alakalı değil tamamen bizimle alakalı bir şey olduğunu söyledi.
Benim üzerimde Sabun Büyüsü olabileceği kanısına vardı ve bazı bilgiler verdi bize, sabun büyüsü bozma işi için Medyum Sultan bir takım çalışmalara başladı. O ana kadar sabun büyüsü nedir ben inanın bilmiyordum bile. Medyum Sultan bize söylediği yerlerde büyü yapılan sabunu aramaya başladık, ne mi oldu? Belki inanması güç ama elimizle koymuş gibi büyü yapılan sabunu yerinde bulduk. Medyum Sultan hocamızın bize tarif ettiği gibi o büyü yapılan sabunu aldık kendisine götürdük, hocamız sabunu aldı etkisiz hale getirip, artık rahat olmamızı evimize, işimize gücümüze bakmamızı söyledi ve bizi kurtardı. O günden sonra asla bu gibi sıkıntı yaşamadık.

Bir önceki yazımız olan Medyum Selim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

meltemal
Bu makale meltemal tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 1120 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
20 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.