Medyum Taher

Çok muhafazakar ve dini vecibelerini yerine getirmeye çalışan biriyim, bana büyü yapılmış sonrada öğrendim bir hocamızdan. Bilindiği üzere büyü bozma işi yapacak kişi tamamen manevi yönden çok güçlü nefesi ve bilgisi olan biri olması lazımdır, bir arkadaş tavsiyesi üzerine Medyum Taher ile görüşme yaptım başımdan geçenleri her şeyi anlattım kendisine. Yardımcı olacağını başıma gelen bu musallatı çıkaracağını yapılan büyünün bozulmasını sağlayacağını söyleyerek belirli miktar para aldı benden.
Bende parayı ödeyerek bir an evel işlemleri yapmasını istedim ve ayrıldık, kendisinin ban söylediği şey büyünün bozulması yaklaşık 2 – 3 haftayı bulacaktır sabırlı olmam gerektiğiydi, fakat aradan değil 3 hafta tam 6 hafta geçmesine rağmen bende hiçbir değişiklik olmadı aksine daha da ilerledi bu büyü. Medyum Taher ile görüştüğümde bu normaldir yapılan büyü çok güçlü yapılmış sana başka bir metot uygulayacağız dedi. Bu ek uygulama için tekrar benden para istedi, istediği bu para ilk paradan biraz daha fazlaydı bende denize düşen yılana sarılır hesabı ne istediyse verdim hatta üzerimde pek param yoktu kredi kartımdan çekip verdim. Medyum Taher büyü bozma işleri için sürekli internette gözüme çarpan biridir ona güvenmemin esasen sebebi de buydu.
Aradan zaman geçtikçe bende halen bir değişiklik olmayınca Medyum Taher hocayı aradım hocam o kadar para verdim ve bende değişiklik yok aksine daha beter kötülüyorum neden böyle oluyor dediğimde bana, tek senle uğraşmıyorum beni fazla meşgul etme dedi. Bu defa içime kurt düştü Medyum Taher beni tehdit etti resmen, bir daha aradım ve paramı ver yoksa hukuki yollara başvuracağım dedim bana hiç utanmadan arlanmadan dedi ki beni şikayet edersen sana çok kötü büyü yaparım geberirsin dedi. Korkumdan hiç bir şey demedim bu sahtekar medyumlar ve bunun gibilerini Allaha havale ediyorum. Lütfen arkadaşlar böyle insanlara kanmayın Medyum Taher tamamen bir yaramaz insandır.

Bir önceki yazımız olan Medyum Mukaddes başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

metindogan
Bu makale metindogan tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Şikayetleri
Yazdır
Bu sayfaya 2402 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
12 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.