reklam3
reklam3

Medyum Taher

Çok muhafazakar ve dini vecibelerini yerine getirmeye çalışan biriyim, bana büyü yapılmış sonrada öğrendim bir hocamızdan. Bilindiği üzere büyü bozma işi yapacak kişi tamamen manevi yönden çok güçlü nefesi ve bilgisi olan biri olması lazımdır, bir arkadaş tavsiyesi üzerine Medyum Taher ile görüşme yaptım başımdan geçenleri her şeyi anlattım kendisine. Yardımcı olacağını başıma gelen bu musallatı çıkaracağını yapılan büyünün bozulmasını sağlayacağını söyleyerek belirli miktar para aldı benden.
Bende parayı ödeyerek bir an evel işlemleri yapmasını istedim ve ayrıldık, kendisinin ban söylediği şey büyünün bozulması yaklaşık 2 – 3 haftayı bulacaktır sabırlı olmam gerektiğiydi, fakat aradan değil 3 hafta tam 6 hafta geçmesine rağmen bende hiçbir değişiklik olmadı aksine daha da ilerledi bu büyü. Medyum Taher ile görüştüğümde bu normaldir yapılan büyü çok güçlü yapılmış sana başka bir metot uygulayacağız dedi. Bu ek uygulama için tekrar benden para istedi, istediği bu para ilk paradan biraz daha fazlaydı bende denize düşen yılana sarılır hesabı ne istediyse verdim hatta üzerimde pek param yoktu kredi kartımdan çekip verdim. Medyum Taher büyü bozma işleri için sürekli internette gözüme çarpan biridir ona güvenmemin esasen sebebi de buydu.
Aradan zaman geçtikçe bende halen bir değişiklik olmayınca Medyum Taher hocayı aradım hocam o kadar para verdim ve bende değişiklik yok aksine daha beter kötülüyorum neden böyle oluyor dediğimde bana, tek senle uğraşmıyorum beni fazla meşgul etme dedi. Bu defa içime kurt düştü Medyum Taher beni tehdit etti resmen, bir daha aradım ve paramı ver yoksa hukuki yollara başvuracağım dedim bana hiç utanmadan arlanmadan dedi ki beni şikayet edersen sana çok kötü büyü yaparım geberirsin dedi. Korkumdan hiç bir şey demedim bu sahtekar medyumlar ve bunun gibilerini Allaha havale ediyorum. Lütfen arkadaşlar böyle insanlara kanmayın Medyum Taher tamamen bir yaramaz insandır.

Bir önceki yazımız olan Medyum Mukaddes başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.