reklam3
reklam3
medyum

Medyum Taher

Çok muhafazakar ve dini vecibelerini yerine getirmeye çalışan biriyim, bana büyü yapılmış sonrada öğrendim bir hocamızdan. Bilindiği üzere büyü bozma işi yapacak kişi tamamen manevi yönden çok güçlü nefesi ve bilgisi olan biri olması lazımdır, bir arkadaş tavsiyesi üzerine Medyum Taher ile görüşme yaptım başımdan geçenleri her şeyi anlattım kendisine. Yardımcı olacağını başıma gelen bu musallatı çıkaracağını yapılan büyünün bozulmasını sağlayacağını söyleyerek belirli miktar para aldı benden.
Bende parayı ödeyerek bir an evel işlemleri yapmasını istedim ve ayrıldık, kendisinin ban söylediği şey büyünün bozulması yaklaşık 2 – 3 haftayı bulacaktır sabırlı olmam gerektiğiydi, fakat aradan değil 3 hafta tam 6 hafta geçmesine rağmen bende hiçbir değişiklik olmadı aksine daha da ilerledi bu büyü. Medyum Taher ile görüştüğümde bu normaldir yapılan büyü çok güçlü yapılmış sana başka bir metot uygulayacağız dedi. Bu ek uygulama için tekrar benden para istedi, istediği bu para ilk paradan biraz daha fazlaydı bende denize düşen yılana sarılır hesabı ne istediyse verdim hatta üzerimde pek param yoktu kredi kartımdan çekip verdim. Medyum Taher büyü bozma işleri için sürekli internette gözüme çarpan biridir ona güvenmemin esasen sebebi de buydu.
Aradan zaman geçtikçe bende halen bir değişiklik olmayınca Medyum Taher hocayı aradım hocam o kadar para verdim ve bende değişiklik yok aksine daha beter kötülüyorum neden böyle oluyor dediğimde bana, tek senle uğraşmıyorum beni fazla meşgul etme dedi. Bu defa içime kurt düştü Medyum Taher beni tehdit etti resmen, bir daha aradım ve paramı ver yoksa hukuki yollara başvuracağım dedim bana hiç utanmadan arlanmadan dedi ki beni şikayet edersen sana çok kötü büyü yaparım geberirsin dedi. Korkumdan hiç bir şey demedim bu sahtekar medyumlar ve bunun gibilerini Allaha havale ediyorum. Lütfen arkadaşlar böyle insanlara kanmayın Medyum Taher tamamen bir yaramaz insandır.

Bir önceki yazımız olan Medyum Mukaddes başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.