reklam3
reklam3

Medyum Tufan

Uzun zamandır birçok internet web sitesinde ve özellikle Medyum hizmeti veren sitelerde karşımıza hep Medyum Tufan çıkmakta. Neredeyse Medyum Tufan ismi geçen her yazıda uygunsuz yaptığı işler ve mağdur ettiği insanların çığlıklarını duyabilirsiniz. Sahte Medyum Tufan çare isteyen yüzlerce insandan resmen bir servet toplarken daha karşılığını alabilen kimse çıkmamıştır ortaya. Birçok yerde Tufan Tufan ismi ile onlarca kendisine ait internet sitelerinde halen insanlardan para toplamaktadır. Hatta ve hatta o kadar ileri gitmiş ki kendi adına açtırdığı gizli web sitelerinde binlerce kendisini öven sahte yorumlar yazdırarak daha fazla yeni müşteri imkanı bulmuştur.
Yüzbinlerce TL insanları dolandırdığı düşünülen Medyum Tufan özellikle internet üzerinden Avrupa da yaşayan gurbetçilerimizi mağdur etmeye devam etmektedir. Yaptığımız araştırmalara göre internet üzerinden açtığı web siteleri için bile binlerce lira tasarımcıları dolandırmış ve birçok kişinin alın terini yemiştir. Neredeyse tüm internet sitelerinde sahtekar medyum olarak adlandırılan medyum tufan kendisinden kaptırdığı parayı isteyen kişilere ağıza alınmayacak küfürler, tacizler, aşağılamalar, tehditler savurmakta kalmayıp halen piyasada masum insanları dolandırmaya devam etmektedir. Hakkında onlarca dava açılan ve sürekli mahkeme koridorlarında görülen medyum tufan özellikle dolandırdığı kişilere eşcinsel yaklaşımlar sergileyerek dikkati üzerine daha çok çekmeyi başardı.
İnternette onlarca web sitesinde hakkında binlerce güzel ve olumlu yorumu bulunan medyum tufan, bu yorumları belirli ücret karşılığında ajanslara yazdırdığı ortaya çıktı, yazdırdığı binlerce yorumu internete koyduran Tufan Tufan ajansların ödemelerini yapmadığı gibi de tüm herkesi tehdit etmekte ve cinsel tacizde bulunmaktadır.
Tüm internet kullanıcıları için bir uyarı niteliğinde olan bu yazımızı lütfen dikkate alınız ve çevrenizde medyum tufana para kaptıran birileri var ise derhal hukuki yola başvurarak hesabını sorsun. Eğer medyum tufanı tanımayan varsa, bu anlattıklarımızı iyi okumalı ve asla ve asla medyum tufanın ağına düşmemelidir. Emin olun ki kendisinden çare isterken verdiğiniz enerjiden ziyade aldığı paraları da saklamakta ve kesinlikle hiç bir şey yapmadan haksız kazanç sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı medyum tufan sahtekarından muhakkak uzak durunuz. Bilmeyenlere de medyum tufanın nasıl bir medyum olduğunu da anlatınız.

Bir önceki yazımız olan Ayşe Bilir hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [4 Grey Star Level]
Answer #1

Medyum Tufan ismiyle bilinen Tufan Tufan hakkında Silivri Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunuldu.

K.G. isimli bir vatandaş, Medyum Tufan hakkında savcılığa şikayette bulundu.

Medyum Tufan’ın kendisine parasını ödemediğini, isteyince de küfür ve tehdit ettiğini belirten vatandaş, Medyum Tufan’dan DOLANDIRICILIK, HAKARET ve TEHDİT suçlarından şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı inceleme başlattı. Savcılık tarafından yapılacak soruşturmanın ardından Medyum Tufan’ın DOLANDIRICILIK, HAKARET ve TEHDİT SUÇLARINDAN hakim karşısına çıkması bekleniyor.

Answers Answered By: medyumtrcom [7 Grey Star Level]
Answer #2

Medyum Tufan adaletin karşısına çıkıyor.

Medyum Tufan hakkında Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından DOLANDIRICILIK, HAKARET ve TEHDİT suçları iddiası ile soruşturma başlatıldı.

K.G. isimli vatandaşın ŞİKAYETİ üzerine başlatılan soruşturma sonrasında, Medyum Tufan‘ın DOLANDIRICILIK, HAKARET ve TEHDİT suçlarından hakim karşısına çıkması bekleniyor.

Medyum Tufan‘ın kendisine parasını ödemediği, isteyince de hakaret ve tehditler yağdırdığı iddiasıyla Silivri Cumhuriyet Savcılığı’na dilekçe veren K.G. isimli vatandaşın şikayeti üzerine savcılık harekete geçti.

Answers Answered By: medyumtrcom [7 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.