reklam3
reklam3
medyum

Medyum Tufan

Uzun zamandır birçok internet web sitesinde ve özellikle Medyum hizmeti veren sitelerde karşımıza hep Medyum Tufan çıkmakta. Neredeyse Medyum Tufan ismi geçen her yazıda uygunsuz yaptığı işler ve mağdur ettiği insanların çığlıklarını duyabilirsiniz. Sahte Medyum Tufan çare isteyen yüzlerce insandan resmen bir servet toplarken daha karşılığını alabilen kimse çıkmamıştır ortaya. Birçok yerde Tufan Tufan ismi ile onlarca kendisine ait internet sitelerinde halen insanlardan para toplamaktadır. Hatta ve hatta o kadar ileri gitmiş ki kendi adına açtırdığı gizli web sitelerinde binlerce kendisini öven sahte yorumlar yazdırarak daha fazla yeni müşteri imkanı bulmuştur.
Yüzbinlerce TL insanları dolandırdığı düşünülen Medyum Tufan özellikle internet üzerinden Avrupa da yaşayan gurbetçilerimizi mağdur etmeye devam etmektedir. Yaptığımız araştırmalara göre internet üzerinden açtığı web siteleri için bile binlerce lira tasarımcıları dolandırmış ve birçok kişinin alın terini yemiştir. Neredeyse tüm internet sitelerinde sahtekar medyum olarak adlandırılan medyum tufan kendisinden kaptırdığı parayı isteyen kişilere ağıza alınmayacak küfürler, tacizler, aşağılamalar, tehditler savurmakta kalmayıp halen piyasada masum insanları dolandırmaya devam etmektedir. Hakkında onlarca dava açılan ve sürekli mahkeme koridorlarında görülen medyum tufan özellikle dolandırdığı kişilere eşcinsel yaklaşımlar sergileyerek dikkati üzerine daha çok çekmeyi başardı.
İnternette onlarca web sitesinde hakkında binlerce güzel ve olumlu yorumu bulunan medyum tufan, bu yorumları belirli ücret karşılığında ajanslara yazdırdığı ortaya çıktı, yazdırdığı binlerce yorumu internete koyduran Tufan Tufan ajansların ödemelerini yapmadığı gibi de tüm herkesi tehdit etmekte ve cinsel tacizde bulunmaktadır.
Tüm internet kullanıcıları için bir uyarı niteliğinde olan bu yazımızı lütfen dikkate alınız ve çevrenizde medyum tufana para kaptıran birileri var ise derhal hukuki yola başvurarak hesabını sorsun. Eğer medyum tufanı tanımayan varsa, bu anlattıklarımızı iyi okumalı ve asla ve asla medyum tufanın ağına düşmemelidir. Emin olun ki kendisinden çare isterken verdiğiniz enerjiden ziyade aldığı paraları da saklamakta ve kesinlikle hiç bir şey yapmadan haksız kazanç sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı medyum tufan sahtekarından muhakkak uzak durunuz. Bilmeyenlere de medyum tufanın nasıl bir medyum olduğunu da anlatınız.

Bir önceki yazımız olan Ayşe Bilir hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [4 Grey Star Level]
Answer #1

Medyum Tufan ismiyle bilinen Tufan Tufan hakkında Silivri Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunuldu.

K.G. isimli bir vatandaş, Medyum Tufan hakkında savcılığa şikayette bulundu.

Medyum Tufan’ın kendisine parasını ödemediğini, isteyince de küfür ve tehdit ettiğini belirten vatandaş, Medyum Tufan’dan DOLANDIRICILIK, HAKARET ve TEHDİT suçlarından şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı inceleme başlattı. Savcılık tarafından yapılacak soruşturmanın ardından Medyum Tufan’ın DOLANDIRICILIK, HAKARET ve TEHDİT SUÇLARINDAN hakim karşısına çıkması bekleniyor.

Answers Answered By: medyumtrcom [7 Grey Star Level]
Answer #2

Medyum Tufan adaletin karşısına çıkıyor.

Medyum Tufan hakkında Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından DOLANDIRICILIK, HAKARET ve TEHDİT suçları iddiası ile soruşturma başlatıldı.

K.G. isimli vatandaşın ŞİKAYETİ üzerine başlatılan soruşturma sonrasında, Medyum Tufan‘ın DOLANDIRICILIK, HAKARET ve TEHDİT suçlarından hakim karşısına çıkması bekleniyor.

Medyum Tufan‘ın kendisine parasını ödemediği, isteyince de hakaret ve tehditler yağdırdığı iddiasıyla Silivri Cumhuriyet Savcılığı’na dilekçe veren K.G. isimli vatandaşın şikayeti üzerine savcılık harekete geçti.

Answers Answered By: medyumtrcom [7 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.