reklam3
reklam3
medyum

Medyum Vasi

İsmim Furkan beni seven bir komşum bana sicim büyüsü yapmış Medyum Vasi ile o dönemde tanışma şansım oldu olayı size ayrıntısı ile anlatmak istiyorum, anlatayım ki saf insanlar bu tür sahtekar medyumlar tarafından nasıl kandırılıyor öğrenin. Oturduğum mahallede evimize 3 ev uzaklıkta olan bir komşumuz vardı kadın evli ve çocuk sahibi olmasına rağmen sürekli beni facede ve telefonda rahatsız ediyordu, ben bekarım ama ciddi düşündüğüm bir sevgilim var. Her neyse bu komşum işi öyle ilerletti ki korkusuzca beni tehdit bile etmeye başladı bunu sevgilime anlatıyordum tüm gelişmeleri. Sevgilim bana Medyum Vasi hocadan bahsetti git muska yazdır ya da üzerimde büyü varsa büyüyü bozdur diyordu.
Ama şu dikkatimi çekmeye başlamıştı o sıralarda bende kadından hoşlanıyordum git gide bunu sevgilim bile anlamaya başlamıştı. Sevgilim en son dedi bana sana kadın büyü yaptırdı Medyum Vasi görüşelim çare isteyelim dedi. Bende kabul ettim Medyum Vasi hocadan randevu istedik ve görüşmeye gittik, ne var ne yok her şey hakkında kendisine bilgi verdim, bana sicim büyüsü yapıldığını söyledi bu arada sicim büyüsü nedir diye merak edenler varsa sicim büyüsü hoşlandığınız biri için iplikle düğüm atarsınız 41 düğüm olmak üzere düğümleri atar iken karşı taraftaki kişinin ismini zikrederseniz ve o kişinin kapısının önüne koyarsınız gerek paspas altına yada başka şekilde o kişi o düğümlü olan ip yumağına bastığında kişi o kişiye bağlanır.
Durum böyle olunca Medyum Vasi büyüyü bozacağını söyledi ve benden büyük miktarda para aldı ve gönderdi bizi ama bende ya da o kadında değişiklik olmuyordu sonra birkaç eş dost akrabayla görüştüm sonra anladım ki Medyum Vasi tam bir düzenbaz sahtekarmış bu şekilde bir çok insanı kandırarak parasını almış ve yaptığı bir şey olmamasına rağmen halen insanlardan para toplamakta. Sakın Medyum Vasi ağına düşmeyin paranızın üstüne yatar ve yetmez gibi size küfür eder aşağılar.

Bir önceki yazımız olan Medyum Taher başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.