reklam3
reklam3

Mucize mucize ! Teşekkürler medyum dolunay

Geçen hafta buradan medyum dolunaya yaptırdığım işlemi anlatmıştım arkadaşlar , umutsuzdum olmayacak diye düşünüyordum.geçen hafta yaptığım paylaşımda başımdan gecenlerı detaylı anlatmıştım. Sevdiğim insanın karısından ayrılması için işlem yaptırmıştım sadece artık intikam amacı taşıyordum. Bu sabah aldığım haberle şok oldum ve mutluluktan ne yapacagımı bilemedim, dün gece adam ile karısı birbirine girmiş evde kırılmadık şey kalmamış , polisler gelmiş duruma el koymuşlar , herkese rezil olmuşlar şu an adam ortada yok kadın babasının evıne gerı donmuş butun mahale ayağa kalkmış özetle ayrılmışlar, tam istediğim gibi oldu ben çevreme aileme herkese rezil oldum onların yüzünden benı Rusva ettiler , şimdi kendileri rezil olarak ayrıldılar , alma mazlumun ağını çıkar aheste aheste demişler , o kadar yere gittim medyum dolunay gibisini görmedim ben bu işlerden sonuc alınamaz düzenbazlık diye düşünmeye başlamıştım ama gercekten medyum dolunay işinin ehli biriymiş onurum kurtuldu sayesınde verdığım her kuruş helal olsun elımden gelse daha fazlasını yaparım ,herkese tavsiye ederim .

05551718540 den medyum dolunay a ulaşabilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Medyum dolunayın kaşık büyüsü başlıklı makalemizde güvenilir medyumlar, medyum dolunay referans. ve medyum dolunay tavsiye hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Ayırma Vefki Yazar: [4 Grey Star Level]
Answer #1

haydaa bu kadar çabuk mu??bende olcay hocaya kişiye özel işlem yaptırıyorum ama 3.hafta henüz işlemlerim bitmedi

Answers Answered By: elensar [184 Blue Star Level]
Answer #2

Rabbim kimsenin emeğine boşa cıkarmasın gönlüne göre hayırlı birsekilde versin

Answers Answered By: esra55 [25 Grey Star Level]
Answer #3

Gamzelim ne kadar sürdü sonuç alman ne zaman başladın ne zaman sonuç aldın tam olarak süreci anlatabilirmsn ve yaptığın işlem neydi bilgisini verebilirmisn lütfen

Answers Answered By: Sevda [86 Blue Star Level]
Answer #4

Gamzelim nasil bi uygulama yaptirdin ve nekadar maliyet odedin benim buna benzer bi sikintim var fakat daha once dolandirildigim icin guvenemiyorum cevap yazarsan sevinirim

Answers Answered By: ezberalda [ Grey Star Level]
Answer #5

esra55 amin inşallah

Answers Answered By: elensar [184 Blue Star Level]
Answer #6

bende hocama işlem yaptırıyorum inş. benimde mucizem olur

Answers Answered By: angel25 [ Grey Star Level]
Answer #7

Ben henuz isleme baslamadim dolunay hocam bana celbi muhabbet onerdi. Eski sevgilimin yeni sevgilisi var ondan ayrilip bana donmesi icin. Ancak sizce medyum dolunay hocaya islemleri baslatayimmi ?

Answers Answered By: Gecerkenugrayanadam [ Grey Star Level]
Answer #8

Ya kusura bakma ama bir aileyi dağıtmaya neden ihtiyaç duydun ki ?? =((

Answers Answered By: Kayra [163 Blue Star Level]
Answer #9

ya bende domuz büyüsü yaptırmak istiyorum bunu duydum birinden kuvvetli ayırma yöntemi doğrumu ?? kime yaptırcaz bunu sağlam yapan medyum tavsiyesi

Answers Answered By: gul_bodrum [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.