reklam3
reklam3

Mum Büyüsü Yaptıranların Şikayetleri

Geçimsiz, aksi ve huysuz biriyle evli olmanın ne demek olduğunu size anlatmak istemiyorum çünkü moralinizi bozma niyetinde değilim. Ama inanın bana yıllardır bildiğiniz azap çektim. Eşimi seviyorum ama ne yazık ki geçinmesi oldukça zor bir insan. Beni aşrı derecede yıprandı ve bu genç yaşımda kendimi çok yaşlı hissediyordum. Onu yumuşatmak, biraz hizaya getirmek için mum büyüsü yaptırmak istedim. Çok işe yaradığını duymuştum. İnternette bakınırken mum büyüsü yaptıranların şikayetleri kafamı karıştırmış olsa da moralimi bozmadan aramaya devam ettim ve genellikle hakkında çok güzel yorumlar bulunan medyum Olcay hoca ile görüşerek bu büyüyü yaptırmaya karar verdim.

Eşim Gitti Melek Geldi

O günde sonra inanın bana eşim gitti sanki onun yerine başka b ir adam geldi. Bir anda nasıl bu kadar mülayim oldu inanmak zor ama biliyorum ki medyum Olcay’ın yaptığı mum büyüsü kesinlikle işe yaramıştı. Sesini hiç alçaltmayan eşim artık hiç bağırmıyor. O kadar yumuşak tavırları var ki gerçekten kendimi gençleşmiş hissediyorum.

Eşinizin Huylarını Değiştirin

Medyum Olcay hocaya yaptıracağınız mum büyüsü ile eşinizin istemediğiniz huyları tamamen değişecek emin olun. Bir anda onunla aşk yaşamaya başlayacaksınız. 0532 367 13 25 bu numarayı arayın ve kesinlikle hoca ile görüşün. Onun yaptığı her büyü inanılmaz etkili olduğu gibi asla boş çıkmıyor. Ben mutlu oldum, umarım siz de olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Celp Yaptıranların Şikayetleri başlıklı makalemizde celp büyüsü, celp büyüsü nedir ve Celp Yaptıranların Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Medyum Yorumları Yazar: [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.