Muskayı Bozmak

Hilalin yepyeni olduğı önce cuma bugünü geceden 303 defa Ayet  –  el Kursi okunup ,  cuma sabahı namazdan öncesinde şafak vakti;ekşi nar ağacından düz ,budaksız 90 cm tek çubuk kesilir.Bu çubuk dörde taksim semti edilerek ,üst kısmına Ayet -el Kürsi yazılır.Yeniden bakırdan ortada büyüklükte tek tas tedarik edilip içerisine Ayet-el kürsü yazılır .  Şunlar hazırlayıp 41 gündelik riyazet orucuna başlanır.Oruç anında her 5 zamandan ardından 60 kere ,  tek yatsıda 63 olmak üzere Ayet -el Kürsi okunur.Tek öbür husul her 5 zamandan ardından 303 kere Ayet  –  el kürsü okunmalıdır.
Okuma anında leban buhur edilir ve çubuk ve tas önde durur .

41 günün nihayetinde ruhaniyetle bağlantıya geçilip şarta varılır.Çoğalış çubuk ve tas kullanım alanına hazırdır .  Ameliyesi istenildiğinde bakır tasa ağzına yakın su konulur.Üstü kitap ya da tek bezle örtülür. 7 kere Ayet  –  el Kürsü ,  bir defada aşağıdaki azimet okunup,nar çubuğuyla tasa vurulur.Gerek Duyulduğunda 3 defa yinelenir .  Sihir her nerede olursa olsun o anda tasın içerisine düşer  .

Bir önceki yazımız olan BEDİRHAN HOCANIN PAPAZ BÜYÜSÜ OLUMLU başlıklı makalemizde bedirhan hoca hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 316 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

6 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.