Muskayı Bozmak

Hilalin yepyeni olduğı önce cuma bugünü geceden 303 defa Ayet  –  el Kursi okunup ,  cuma sabahı namazdan öncesinde şafak vakti;ekşi nar ağacından düz ,budaksız 90 cm tek çubuk kesilir.Bu çubuk dörde taksim semti edilerek ,üst kısmına Ayet -el Kürsi yazılır.Yeniden bakırdan ortada büyüklükte tek tas tedarik edilip içerisine Ayet-el kürsü yazılır .  Şunlar hazırlayıp 41 gündelik riyazet orucuna başlanır.Oruç anında her 5 zamandan ardından 60 kere ,  tek yatsıda 63 olmak üzere Ayet -el Kürsi okunur.Tek öbür husul her 5 zamandan ardından 303 kere Ayet  –  el kürsü okunmalıdır.
Okuma anında leban buhur edilir ve çubuk ve tas önde durur .

41 günün nihayetinde ruhaniyetle bağlantıya geçilip şarta varılır.Çoğalış çubuk ve tas kullanım alanına hazırdır .  Ameliyesi istenildiğinde bakır tasa ağzına yakın su konulur.Üstü kitap ya da tek bezle örtülür. 7 kere Ayet  –  el Kürsü ,  bir defada aşağıdaki azimet okunup,nar çubuğuyla tasa vurulur.Gerek Duyulduğunda 3 defa yinelenir .  Sihir her nerede olursa olsun o anda tasın içerisine düşer  .

Bir önceki yazımız olan BEDİRHAN HOCANIN PAPAZ BÜYÜSÜ OLUMLU başlıklı makalemizde bedirhan hoca hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.