reklam3
reklam3

nişanlımdan ayrılmak için

mrb uzun süredir birlikte olduğum erkek ile kendi aramızda nişan yapmıştık sadece sade sevdiğimiz arkadaşlarımız ile çekirdek ailemiz evimizde mutlu bir gün geçirmiştik ne olduysa bir süredir ailemin yanında beni artık küçük düşürmeye başladı onu tanıyamamışım alkole verdi kendini iyice serseri oldu artık onu istemiyordum ama biraz da korkuyorum benden soğuması için  soğutma ayrılık gibi bir büyü etkili bir celb veya vefk arıyordum internet üzerinde medyum olcay web sitesinde okudum aradığımı buldum kendimden utanıyorum böyle bir adamı ailem ile tanıştırdığım için onun pislik yapma potansiyeli var serserinin biri oldu iyice kendini birşey sanıyor kendi kendine bitsin defolsun gitsin istedim burdaki yorumlardada olcay bey hakkında iyi yazmışlardı direk aradım onun resmini ve bilgilerini kendiminkiler ile istedi gönderdim bana bir muska  geldi kargo ile muskayı üüstümde taşımamı söyledi dediklerinden sonra şuan  11 gün oldu çocuk daha aramadı da ben  tamamen kurtulursam bu illetten tekrar yazacağım ama ayırma büyüsünün soğutmak için kişiye özel bir çalışma yaptı olcay  beyin dediklerine göre 11 günden sonra bir daha dönüp sizi rahatsız etmez dedi sonuç almışsınız rahat olun ve beni tebrik etti  ben aksi bir durum olmaz diye umuyorum gerçek ise bu kadar çabuk olduğuna inanamıyorum ne yapcağımı şaşırdım

Bir önceki yazımız olan 2 senedir yapamadığımı medyum dolunay sayesınde büyü ile yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Ayırma Vefki Yazar: [ Grey Star Level]
Answer #1

11 günde netice almanız çok iyi kişiye özel yaptıdığınız için kişiye özel işlemler kısa sürede netice veriyor yaaa

Answers Answered By: ilkim34 [ Grey Star Level]
Answer #2

kardesim bana ulasirmsn ? [email protected] dan lutfen seninle konusmam lazim

Answers Answered By: tuba_azat [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.