reklam3
reklam3
medyum

Olcay Hoca ile Vefk İşlemi

Merhaba,

Olcay hocam ile ilgili buradaki tüm yorumları okudum.
Öncelikle Olcay hoca hemen büyüye yönlendiriyor. Bende vefk yaptiranlardanim ve sonucunu daha 10ncu günde almaya başladım.

Mayıs 2015 te tanıştığım ve aşık olduğum adam beni sevdiğini söylediği halde benden ayrılmıştı, 1 ay bana dönmesi için çabaladı ama daha da uzaklaşmıştı.Hayatımda ilk kez böyle bir şeye başvurdum ve şanslıyım ki olcay hocayla denk geldim.
Biraz forumlarda arastirdiktan sonra güvenimi ve vefk islemine karar verdik.Daha 10 günde sonuç vermeye başladı ve 1 ay ayrı kaldığım adama vefk in 10uncu gününde özledim diye mesaj attım ve bir kaç saat sonra beni aradı. Barismamiz araya bir arkadaşı girdi telefon görüşmemizde ve biz barıştır tabi vefk devam ettim. 41nci günde vefk tamamladığını olcay hocayla bildirdik bakımı yaptı ve vefk sonlandi. 4 aydır sevgilimle beraberiz ve herşey çok güzel. Olcay hoca dan yardım almaktan çekinmeyin ve öncelikli olarak onun önerdiği işlemi dikkate alın ve dua lara inanın. Herşeyden önce inanmak ve olumsuz düşünmemek gerekiyor.


Kategori: Aşk Duası Yazar: [14 Grey Star Level]
Answer #1

Yukarıda hemen buyuye YONLENDIRMIYOR Yazacaktim, tabletten yazdığım için otomatik duzeltme olmuş.

Answers Answered By: SaniyeG [14 Grey Star Level]
Answer #2

merhaba SaniyeG,bende senin gibi Olcay beye vefk yaptirdim benimki de tuttu ama sadece 1 ay beraber olduk sonra tekrar ayrıldı benden zaten benimle beraber oldugunda hayatında başka birisi daha olduğunu öğrendim yani vefk sadece geri getirdi başka hicbir değişiklik olmadı Olcay beyle görüştüm tekrar kişiye özel uygulama yaptırdım sonuç araliği verdi şuan bekliyorum sonucu.

Answers Answered By: vefali [18 Grey Star Level]
Answer #3

sizlere sorum var vefk mi tılsım mı yaptırmalı? yani benim bildigim vefk %30 tılsım daha fazla %50 tutan bir çalışmadır. sizin sonuc nedir acaba @vefali ?

Answers Answered By: vasaline [ Grey Star Level]
Answer #4

benim islemim tutmadi hatta sevdiğim kisinin hayatında başka biri var şuan herşey çok daha kotu oldu. şuan papaz büyüsü için çalışmaya başladık kargomun gelmesini bekliyorum

Answers Answered By: vefali [18 Grey Star Level]
Answer #5

Arkadaşlar vefk yaptırdıgınızda süreç nasıl geçiyo neler yapıp neler yapmamalısınız karsı taraf ne yapıyor nasıl oluyo bilgilendirirmisiniz

Answers Answered By: Çeto [ Grey Star Level]
Answer #6

olcay hocanın mail ve telefon numarasını alabilirmiyim ?

Answers Answered By: patio22 [ Grey Star Level]
Answer #7

Merhaba @vefali
Şimdi bakabildim kullanıcı adımı unutmuştum eski yorumlarımdan ulaşabildim 🙂
Vefk duasında en önemli şey herşeyden önce sevdiğin insanın döneceğine ve senden bir daha ayrılmayacağına inanarak okumandı. Tereddüt ettiğin inanmadığın ve vefk kurallarına harfiyen uymadığında sıkıntı olabilir.
Ben yürekten inandım ve şükürler olsun ki hala beraberiz. Şimdi ise evlenmek istiyorum sevdiğimle Olcay hocam ile yeniden iletişime geçtik ve bunun içinde yeni bir vefk yazacak.
Büyüden korktuğum için bunu da Olcay hocam ile ilk seferinde paylaştığım için beni vefke yönlendirdi ikincisinde de vefk işlemi yapacağız.
Bence papaz büyüsünü tekrar düşün derim. Vefk daha sağlıklı geliyor bana nedense.
İnşallah gönlünden geçen herşeyi yaşarsın.

Answers Answered By: SaniyeG [14 Grey Star Level]
Answer #8

Cok teşekkür ederim @SaniyeG, ben papaz büyüsü yaptırdım ama hâlâ hicbir değişiklik olmadı sevdiğim başkasıyla beraber ve şuan aynı ilde bile değiliz herşey çok kötü oluyo ve ben napıcağımı bilmiyorum herşeyi de denedim

Answers Answered By: vefali [18 Grey Star Level]
Answer #9

@vefali sonuç ne oldu?

Answers Answered By: SaniyeG [14 Grey Star Level]
Answer #10

@vefali cevap yazmışsın ama senin profiline baktığımda tesadüfen gördüm, nerede görünüyor cevaplar anlamadım bu site biraz düzensiz.
Papaz büyüsüne cesaret edemezdim ben, vefk yaptırdım etkisini güçlendirmek isteyip ikinci vefki yaptırayım dedim ve sevdiğim aynı hafta benden ayrıldı. Olcay hocaya güveniyorum ama çok kısa ve uzun sürede cevap dönüyor o da sadece sabırlı olun diyor.
Umudumu yitirmek istemiyorum ama senin işlem neden tutmadı Olcay hoca ne diyor bu duruma Merak ediyorum ?

Answers Answered By: SaniyeG [14 Grey Star Level]
Answer #11

Buradan söylemek istiyorum Olcay hocayla yaptığım kişiye özel ve papaz büyüsü işlemleri tuttu sevdiğim kişi yok yanımda kabullendim

Answers Answered By: vefali [18 Grey Star Level]
Answer #12

Bende burdan aldığım sonuçu paylaaşmak istedim .ilk inanmadım ama dedim giden para olsun en fazla bir ayakkabı almam başladık sonuç olumlu oldu şaşırtıcaş gibi ben hala şuan inanma aşamasındayım dönmez dediğim kız şuan bir dakka ayırı geçirmek istemiyor .herkezde olumlu sonuç alsın diye yazmak istedim buraya yazanlara gerçekten canları hep sağolsun.olcay hocayada teşekkürler gerçekten fayda görmeniz dileğiyle 0532 367 13 25 hayirli akşamlar
Dediği tarih kesin oluyor şaşırtıcı şekilde

Answers Answered By: Akif polat [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.