OLCAY KİŞİYE ÖZEL UYGULAMA İLK SONUCUMU ALDIM

arkadaşlar.

olcay bey ile çalışmamızda ilk meyvemi aldım nihayet. mücize gibi birşey oldu. benim hikayemi bilenler biliyor. 2 yıllık sevgilim başka kızla sözlendi. eylül de nişanları vardı.
olcay bey e ilk önce vefk yaptırmıştım ama bana kızdan ayrılması gerekliydi öncelikle. o yüzden kişiye özel uygulama yaptırmıştım. benm uygulamalar biraz zordu. hatta bir gece okumam da süre yetmedi ama ben devam ettim okumaya. son gece okumalarımda da hızlı hızlı okudum sona doğru. diğer uygulamalar biraz zorluydu. detay vermeyeceğim burdan.. neyse uygulamalarım bitti. olcay bey 3. gün etkisini gösterir dedi. 10 günde de snuç alırsın dedi. 3. günün akşamı annesi beni aradı diğer kızla problem yaşıyorlarmış mesajlar gidiyormuş benden kaynaklı; kadın neredeyse benden özür dileyecekti.. neyse sonraki 1 hafta hiç birşey olmadı. tam bir hafta snra 9. günün akşamı bir baktım kız bütün söz resimlerini birlikte oldukları resimleri kaldırdı. sitem dolu sözler koydu. cocugun ilgisizliğinden sevgisizliğinden mücade etmediğinden bahseden sözler.ama cocukda resimler duruyordu. emin olamadım. şimdi bir baktım cocuk da kaldırdı.. ve ayrılmışlar bitti.:) şimdi bana dönmesini bekliyorum. henüz bana karşı bir etki olmadı. normal çünkü ayrılık sebepleri ben olarak gösteriliyorum.. beni hala sevdiği için denmiş kıza.ama kızdan ayrılması mücize oldu benşm için hemde uygulama bittikten 10 gün sonra.. inanılmaz birşey.. gelişmeleri yazarım tekrar.

Bir önceki yazımız olan medyum haydar ali hakkında yorumlar başlıklı makalemizde medyum haydar ali, medyum haydar ali dolandırıcı ve medyum haydar ali şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

kiese
Bu makale kiese tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 74 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

1 Evet
2 Hayır

“OLCAY KİŞİYE ÖZEL UYGULAMA İLK SONUCUMU ALDIM” için 4 yorum var.

  1. sennur sen hangi buyuyu yaptirdin insallah bende olcay hocamin sayesinde kavusurum bende bir ayrildiklarini gorsem papaz buyusu yaptiricam bende

  2. Kiese seni tebrik ederim arkadaşım. Dilerim sevdiğin insan sana en kısa sürede döner. bende kötü günler geçiriyorum. kişiye özel çalışma yaptırdım. Henüz kargom gelmedi.Çok mu zor uygulamalar ? Bende olmayacak diye çok korkuyorum….

    Gelişmelerden haberimiz olsun olurmu? Bizimde umudumuz artıyor…

  3. tebrik ederim arkadaşım bu çok önemli bi gelişme hepimize nasip olur inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.