papaz büyüsü

Arkadaşlar aşk vefki yaptırdım ama karşıdaki kişi çok iradeli olduğu için çok etkili olmamaış.Bu aralar papaz büyüsü yaptıranlar veya düşünenler var mı? var ise lütfen yazsın bir iletişime geçelim

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

beriltoprak
Bu makale beriltoprak tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1123 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
18 Hayır

“papaz büyüsü” için 10 yorum var.

  1. Çok yakışıklı bir sevgilim vardı ve kızlar peşini bırakmıyordu. Aklı çelinecek diye çok korktuğumdan bağlamak için papaz büyüsü yaptırdım. Diğer kızlar artık umurumda bile değil, teşekkürler Medyum Dolunay.

  2. Temiz kalpli teyzemi kullanıp parasını yiyen eniştemden kurtulması için annem Medyum Dolunay’dan yardım almasını önerdi. Kişiye özel havas yaptıran teyzem kocasından ayrılıp güzel bir hayat kurdu.

  3. Nişanlım sürekli düğün tarihini erteleyince akraba çevresinde dedikodular çıkmaya başladı. Kişiye özel havas ile Medyum Dolunay’dan aldığım destek sonucu iki ay içinde evlenip milletin ağzını tıkamış olduk.

  4. Medyum Dolunay’ın yaptığı bağlama büyüsü sayesinde sevdiğim adam bana sanki ilk günkü gibi aşık oldu ve her gün çiçek alıp geliyor. Kendisine yardımları için en içten duygularımla teşekkür ederim.

  5. Hem beni, hem de başka bir kadını idare edip sürekli yalanlar söyleyen erkek arkadaşımdan kurtulmak için en güvenilir hoca olan Medyum Dolunay’dan destek aldım, size de öneririm.

  6. Maddi anlamda beni kullanan bir adama abayı yaktım ve ayrılamadım. İrademe söz geçiremeyince Medyum Dolunay’dan beni ayırması için vefk yardımı aldım. Doğru olanı yaptırdım ve çok da etkili oldu.

  7. Sevgilimle kıskançlık yüzünden çok ağır kavgalar ediyorduk ve bu olaylar nedeniyle ayrılma aşamasına gelmiştik. Birbirimizi sevdiğimiz için teyzem sayesinde tanıdığım Medyum Dolunay’a kişiye özel havas yaptırdım ve her şey düzeldi.

  8. Sürekli kavga ettiğimiz için eşimin beni terk etmesinden korkuyordum. Medyum Dolunay bağlama büyüsü dahil, ailemiz için en gerekli büyüleri yaparak aşkımızı tazeleyip, kavgalarımıza da son verdi.

  9. Aymira merhaba.senin medyum yakut ile olan yorumunu okudum az önce. medyum olcaydan memnun kaldıysan neden yakut ile iletişime geçtin anlamadım.Bende medyum olcaya papaz yaptırdım.bugün 16.gün ama henüz bişey yok

  10. ben medyum olcay hocaya papaz büyüsü için ulaştım. Aslında kuzenimin eşi için aradık. Kuzenimin eşi başka bir kadın ile olmaya başlamıştı. Kuzenimin eşine Olcay Hoca Papaz büyüsü yaparak eve dönmesini sağladı. Ama her durumda yapılır mı bilemiyorum. İsterseniz Olcay Hocayla görüşüp bilgi alın. Numarası 0532 367 13 25.Biz Olcay Hocadan çok memnun kaldık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.