pasaklı birsen fal

merhaba pasaklı birsen resmi web sitesi kurdurmus ve oradan online fal bakıyormuş. cok duydum metini fakat baktıran var mı aranızda. telefon ile dunyanın 4 bir yanına deniyor

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay hala inanamıyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

erenbaba
Bu makale erenbaba tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 806 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

2 Evet
2 Hayır

“pasaklı birsen fal” için 13 yorum var.

  1. Medyum Dolunay Hoca ile farklı konularda çalışırsanız sizde problemlerinizden ve istemediğiniz kişilerden kurtulabilirsiniz. Soğutma vefki işlemleri ile sizi istemediğiniz kişiden ayırabilir. Sayesinde çok mutluyum.

  2. Bağlama vefki konusunda iş arkadaşımın tavsiye ettiği Medyum Dolunay hocamdan büyük destek aldım. Kendisine çok minnettarım. Artık herşey güzel Allah razı olsun.

  3. Kardeşimin kocası ile yaptığı kavgaları can sıkıcı hale gelmişti bende ayrılmalarını istiyordum. Ayırma vefki işlemini Dolunay hocama yaptırarak 3 ay içinde boşanmalarını sağladım. Sıkıntı olmadan boşandılar.

  4. Kendini bağlama vefki işlemleri konusunda kanıtlamış olan Medyum Dolunay hocam sayesinde kurtulmak istediğim birinden rahatça kurtuldum. Başka medyumlara işlem yaptırmak için zaman kaybetmeyin.

  5. Evi terk eden karım eve tekrar geri dönmek istiyordu, bende bu fikri onaylamadığım için Medyum Dolunay’a kişiye özel havas işlemi yaptırdım. Sonuç memnun kaldım. Hocam iyi tavsiye ediyorum.

  6. Kocamın sarışın bir kadınla beni aldattığını duyduğumdan beri kötü zamanlar geçiriyorken amcam beni Medyum Dolunay ile tanıştırdı. Eşim benden soğusun istedim. Medyum Dolunay hocama teşekkürlerimi sunuyorum.

  7. Kocamın benden soğuması bir anda ona karşı soğuk olmama sebep olmuştu. Ben de boşanmaya hızlı ikna olması için Medyum Dolunay’a soğutma vefki işlemi yaptırdım. Şuan çok mutluyum çok teşekkür ediyorum.

  8. boşuna uğraşmayın, okadar gittim yani hiç mi birşey tutmaz be,,, ben söylüyom o aynılarını söyler durur yani ben hiç bişey anlamadım. Psiko danışman gibi oluyor sonuç ruhsal 2 hafta iyisin, gerisi boş beklemeye değmez

  9. İsterseniz telefonda bakıyor. 15 dakika en az bakıyor dendi 5 dakika baktı bana. Hiçbişey bilemedi gerçekten tamamen saçmaladı. İçimde kalmasın diyorsanız baktırın ama çok ümitlenmeyin derim ben.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.