RUHSATLI VERGİ LEVHALI TEK HOCA

Arkadaşlar uzun bir süredir medyumları takip ediyorum malesefki yorumları okuyunca kandırılmamak dolandırılmamak için inve eleyip sık dıkumak lazım.Araştırmalarım sonucunda internette tek vergi levhası ve ruhsatı olan medyumun olcay hoca olduğunu farkettim ve gerçekliğinide teyit ettirdim maliyedeki arkadaşıma.Allahın izniyle bu pazartesi günü kargom çıkacakmış.Gelişmeleri burdan yazıcam arkadaşlar.Hepiniz allaha emanet olun..

Kategori: Aşk Duası Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

@darkblue hangi isleme baslicaksin acaba?

Answers Answered By: Mutsuzerkek [37 Green Star Level]
Answer #2

Medyum olcaya vefk yaptirip sonuç olan bana donebilirmi

Answers Answered By: Cicek [ Grey Star Level]
Answer #3

İşlemin sonucunda bi gelişme oldu mu

Answers Answered By: Deniz [ Grey Star Level]
Answer #4

Kimisi kötülüyor kimisi oldu diyor kimi paramı aldı bi işe yaramadı diyor bu yorumları medyumların kendilerinin yapmadığını nasıl bilicez ki ?

Answers Answered By: Senar [ Grey Star Level]
Answer #5

Ben medyum Olcay beyi çok araştırdım. Yorumları da takip ettiğim kadarıyla gerçekten çok iyi işini yapan birisi.
Onu gerçekten tebrik ediyorum buradan ve teşekkürlerimi sunuyorum. Benim aslında hiç büyüyle falan alakam yok ve bu zamana kadar alakam olmamıştı lakin işini gayet iyi yapan birisini bulmuşken bende yararlanmak istedim. Benim erkek arkadaşım kız arkadaşı için bağlama vefk yaptırmıştı ve işe yarar olduğunu sonuç aldığını görünce bende kişiye özel işlem yapıldığını duymuştum, dikkatimi çekmişti. Yalnız güvenilir bir hoca bulamıyordum Olcay beyi de duyunca bende yaptırmaya karar verdim. Hemen irtibata geçtim sağ olsun Olcay Bey çok ilgili davrandı benimle ve kişiye özel işlem yaptırmaya karar verdim. Bu işlemi sevdiğim çocuk için yaptırdım.
Bana aşık olması ve beni sevmesi için özel işlem yaptırdım. Hocam bana uygulamalı olarak malzemeleri yolladı, bende onun dediklerini uyguladım ve çok memnun kaldım. Eğer sevdiğiniz kişiyi bağlamak istiyorsanız papaz büyüsü yaptırmanızı tavsiye ederim. Sonuçlarını çok iyi bir şekilde alacaksınız. Medyum Olcay çok güvenilir bir medyumdur. Kişiye özel işlem ile de yaptırabilirsiniz harcayacağınız paraya yüzde yüz değecek bir uygulama olacak.
Ben yaptım denedim ve oldu sizlere de yüzde yüz tavsiye ederim. İnanmayanlar için bu yazımı yazdım çünkü çok yaptırmak isteyip de yaptırmayan arkadaşlar var umarım faydalı olabilmişimdir. Ben olumlu sonuçlar aldım hepinize iyi günler.

Answers Answered By: Selman [ Grey Star Level]
Answer #6

Slm Ben 44 yasinda bir bayanim hic evlendim. Hic bir Iliskim evlilige gitmedi. Bir iliskim var Ama bir kus bir barisik neden Boyle oluyor anlamiyorum.hep kaciyorlar benden. Ne yapmam lazim hangi dualari okusam tesekkur ederim simdiden

Answers Answered By: Gunay [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]