Sabun Büyüsü Yaptıranların Şikayetleri

Bundan sekiz ay önce kayınvalidemin benim için sabun büyüsü yaptırdığını öğrenip hayatımın en büyük şokunu yaşamıştım. Bir süredir de işlerim ters gidiyordu ve neye elimi atsam kötüleşiyordu. Kısmetsizliklerim artmıştı. Eşimle boşanma aşamasına gelmiştik ve bu arada bir sürü hastalık peydah olmaya başladığı için sağlığım da giderek bozulmaya başlamıştı. Tabi ki tüm bunlar ve daha da fazlası üst üste gelirken ben büyü yapıldığını bilmediğim için ne olduğunu da anlamamıştım. Sonradan öğrenince bu büyüyü bozdurmak istedim ama internette sabun büyüsü yaptıranların şikayetleri ile karşılaşınca çözdürme işleminde de aynı sorunların var olabileceğini düşündüm.

Medyum Olcay Büyüyü Çözdü

Ben sabun büyüsü yaptırmadım ama bu büyüyü çözdürmek için işin ehli olan medyum Olcay ile görüştüm. Gerçekten de bana çok yardım etti ve üzerimdeki bu sorunu aldı götürdü. Tabi ki bana muska da yazdı ki bundan sonra bu tip durumlardan korunabileyim diye. O günden sonra her şey yavaş yavaş düzeldi ve şu an sorunsuz şekilde hayatıma devam edebiliyorum.

Ne Kadar Övsem Azdır

Medyum Olcay hocayı ne kadar övsem gerçekten az gelir. Herkese emeği geçen, herkesin ihtiyacını gideren ilim irfan sahibi biri. Onu tanımak bile insana kendisini çok daha huzurlu hissettirdiği için asla güven konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. İlgilenenler 0532 367 13 25 bu numarayı arayabilir ve meramlarını dile getirebilirler.

Kategori: Genel Yazar: [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]