Sabun Büyüsü Yaptıranların Şikayetleri

Bundan sekiz ay önce kayınvalidemin benim için sabun büyüsü yaptırdığını öğrenip hayatımın en büyük şokunu yaşamıştım. Bir süredir de işlerim ters gidiyordu ve neye elimi atsam kötüleşiyordu. Kısmetsizliklerim artmıştı. Eşimle boşanma aşamasına gelmiştik ve bu arada bir sürü hastalık peydah olmaya başladığı için sağlığım da giderek bozulmaya başlamıştı. Tabi ki tüm bunlar ve daha da fazlası üst üste gelirken ben büyü yapıldığını bilmediğim için ne olduğunu da anlamamıştım. Sonradan öğrenince bu büyüyü bozdurmak istedim ama internette sabun büyüsü yaptıranların şikayetleri ile karşılaşınca çözdürme işleminde de aynı sorunların var olabileceğini düşündüm.

Medyum Olcay Büyüyü Çözdü

Ben sabun büyüsü yaptırmadım ama bu büyüyü çözdürmek için işin ehli olan medyum Olcay ile görüştüm. Gerçekten de bana çok yardım etti ve üzerimdeki bu sorunu aldı götürdü. Tabi ki bana muska da yazdı ki bundan sonra bu tip durumlardan korunabileyim diye. O günden sonra her şey yavaş yavaş düzeldi ve şu an sorunsuz şekilde hayatıma devam edebiliyorum.

Ne Kadar Övsem Azdır

Medyum Olcay hocayı ne kadar övsem gerçekten az gelir. Herkese emeği geçen, herkesin ihtiyacını gideren ilim irfan sahibi biri. Onu tanımak bile insana kendisini çok daha huzurlu hissettirdiği için asla güven konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. İlgilenenler 0532 367 13 25 bu numarayı arayabilir ve meramlarını dile getirebilirler.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 696 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
17 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.