reklam3
reklam3

Soğutma Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Hayatım son derece düzgün ve mutlu bir şekilde seyrederken bir anda adamın biri dadandı ve gecem gündüzüm mahvoldu. Beni bir yerde görüp beğenmiş, sonra da sorup soruşturmuş ve bilgi almış. Ardından da telefonumu bulup bana ulaştı. Beraber olmak istiyordu ama ben her seferinde reddettim. Adamın sesini duyunca bile tüylerim diken diken oluyordu. Sonra her yerde karşıma çıkmaya başladı ve ben odan sonra bildiğiniz kabus yaşadım. Bu durumu sona erdirebilmek için ne yapayım diye düşünürken internette gördüğüm soğutma büyüsü yaptıranların yorumları dikkatimi çekti. Bu adamı da bu sayede hayatımdan attım. Nasıl olduğunu anlatayım.

Medyum Olcay İle Tanıştım

Bu arayış tabi ki büyü konusunda da bilgi sahibi olmama neden olurken aynı zamanda medyum Olcay ile tanışmama da vesile oldu. Kendisi benim için tam anlamı ile ilca oldu diyebilirim. Bu adamı soğutmak ve benden uzaklaştırmak için yaptığı büyü gerçekten de işe yaradı. O kadar rahatladım ki artık sokaklarda rahatça dolaşabiliyorum ve asla peşimde olmadığını biliyorum.

Güvenilir Medyum Arayanlar İletişime Geçebilir.

Tabi internette bulunan medyumlara güven olur mu diye düşünenler olacaktır illa ki. Onlara şunu söylemek isterim, medyum Olcay sadece internette değil normalde de son derece tanınan, güvenilir biri. Yaptıkları ile ilgili yorumları okuduğunuzda zaten siz de hemen fark edeceksiniz. 0532 367 13 25 bu numara ona aittir, arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Celp Yaptıranların Şikayetleri başlıklı makalemizde celp büyüsü, celp büyüsü nedir ve Celp Yaptıranların Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Medyum Yorumları Yazar: [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.