Soğutma Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Hayatım son derece düzgün ve mutlu bir şekilde seyrederken bir anda adamın biri dadandı ve gecem gündüzüm mahvoldu. Beni bir yerde görüp beğenmiş, sonra da sorup soruşturmuş ve bilgi almış. Ardından da telefonumu bulup bana ulaştı. Beraber olmak istiyordu ama ben her seferinde reddettim. Adamın sesini duyunca bile tüylerim diken diken oluyordu. Sonra her yerde karşıma çıkmaya başladı ve ben odan sonra bildiğiniz kabus yaşadım. Bu durumu sona erdirebilmek için ne yapayım diye düşünürken internette gördüğüm soğutma büyüsü yaptıranların yorumları dikkatimi çekti. Bu adamı da bu sayede hayatımdan attım. Nasıl olduğunu anlatayım.

Medyum Olcay İle Tanıştım

Bu arayış tabi ki büyü konusunda da bilgi sahibi olmama neden olurken aynı zamanda medyum Olcay ile tanışmama da vesile oldu. Kendisi benim için tam anlamı ile ilca oldu diyebilirim. Bu adamı soğutmak ve benden uzaklaştırmak için yaptığı büyü gerçekten de işe yaradı. O kadar rahatladım ki artık sokaklarda rahatça dolaşabiliyorum ve asla peşimde olmadığını biliyorum.

Güvenilir Medyum Arayanlar İletişime Geçebilir.

Tabi internette bulunan medyumlara güven olur mu diye düşünenler olacaktır illa ki. Onlara şunu söylemek isterim, medyum Olcay sadece internette değil normalde de son derece tanınan, güvenilir biri. Yaptıkları ile ilgili yorumları okuduğunuzda zaten siz de hemen fark edeceksiniz. 0532 367 13 25 bu numara ona aittir, arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Celp Yaptıranların Şikayetleri başlıklı makalemizde celp büyüsü, celp büyüsü nedir ve Celp Yaptıranların Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 82 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

1 Evet
1 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.