Vefk Taşırken uyulması Gereken Kurallar

Aşağıdaki yazıyı okurken burada paylaşmamın iyi olacağını düşündüm çünkü bir çoğumuz için faydalı olacak şeyler var içinde. Böylece vefkle ilgili olan sorunlarda da aydınlanma yaşanır diye düşünüyorum. İyi okumalar dilerim. =)

Vefk taşırken uyulması gereken bazı teknik konular vardır. Bu konular vefklerin doğru şekilde çalışmasına etki ederler. Kısaca bunlardan bahsetmeye çalışayım. Evvela vefklerin Rahmani modda yapılan çalışmalar olduğunu unutmamak gerekir. Böyle bir vefki içeriğinde ya Ayetullah ya da Esmaullah vardır. Bu yüzden vefklerin bel hizasında yukarıda taşınması gerekir. Vücudun ön yüzünde taşınması da, vefk taşırken uyulması gerekenler arasındadır. Bunlar edep açısından gerekli olsalar da, çakraların vücuttaki dağılımları ile de alakalıdır.

Kağıt üzerine, manyetik akımları absorbe edebilen malzemelerle yazılan vefkler, katlanarak ve bir muhafaza içerisine alınarak taşınırlar. Bu şekilde taşınan bir vefkle, pis sayılan bir mekana girmekte sakınca yoktur. Mesela tuvalete girerken vefki çıkarmak gerekmez. Ancak, vefk açık halde ise, mesela bir yüzüğün kaşına kazılmış ise, bu vefkle pis sayılan bir mahale girmek uygun olmaz.

Kadınların özel hallerinde vefk taşımalarının gereği yoktur. Taşımak kesin olarak sakıncalı olmasa da, taşımamayı tercih etmek evlâdır.

Haram sayılan bir eylem esnasında vefklerin taşınmaması daha uygundur.

Vefk taşıyan bir kişi, durumunu ilan etmez. Hatta mümkünse vefk taşıdığını kimseye söylemez. Vefk vesilesi ile elde ettiği her hangi bir menfaati, en güvendikleri ile de olsa, paylaşmaz. Vefk bir defa kapandıktan sonra, yapanın bilgisi dışında açılmaz. Direk gelen güneş ve ay ışınlarına, yüksek yoğunluktaki ışık ve ses frekanslarına maruz bırakılmaz.

Özellikle safranla yazılmış vefkler nemden uzak tutulur. Zira nem safranı siler ve vefkin manyetik dengesini bozar. Bu yüzden vefkin naylonla sarılması, hava almayacak şekilde sıkıca muhafaza altına alınması gerekir.

Vefk taşıyan kişilerin müdavemet konusuna riayet etmeleri gerekir. Vefk aksi bir durum olmadığı sürece düzenli olarak taşınmalıdır.

Vefke sahibinden başkasının uzun süre dokunması, dikkatli şekilde bakması uygun değildir. Bu yüzden insanların dikkatli bakışını çekecek şekilde taşınmamalı ve başkalarının temas edebileceği şekilde ortalıkta bırakılmaması gerekir.

Vefk taşıyanların vefk psikolojisi yazımda anlattığım şuura sahip olması gerekir. Vefkim içeriğine hizmet etmek konusunda gayret etmesi gerekir.

Buraya kadar anlattığım şeylerin çoğu, vefki tesirsiz hale getirmese de, etkin biçimde kullanmak isteyenlerin bu şartlara uyması gerekir.

(Alıntıdır)
http://www.astromedyum.com/vefk-tasirken-uyulmasi-gerekenler.htm

Bir önceki yazımız olan arkadaslar medyum olcayın yaptıgı papaz buyusu kesin tutuyor mu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Kayra
Bu makale Kayra tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 7884 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
17 Hayır

“Vefk Taşırken uyulması Gereken Kurallar” için 13 yorum var.

 1. Medyum Dolunay hocama yaptırdığım vefki pis sayılan tuvalet gibi yerlerde çıkarmam gerekmediğini öğrendiğimde çok mutlu oldum. Çok iyi muhafaza edecek şekilde hazırlamış aşk vefkimi sonuçları gördükçe şaşırıyorum.

 2. Kız kardeşim kocası ile mutlu değildi. Bana bu durumu anlatınca medyum Dolunay’ı kendisine tavsiye ettim. O da özel vefk işlemleri yaptı. Artık kız kardesşimin kocası ailesine bağlı biri haline geldi. Vefki çok iyi koruyoruz.

 3. Hayatı zindan eden kayın validemin durumu medyum Dolunay’ın yaptığı kişiye özel havas işlemi ile çözüldü. 05551718540 nolu telefondan kendisine ulaşarak yardım alabilirsiniz. Yapılan işlemin etkisinin artması için tavsiyeler de veriyor hocam.

 4. Ablam eşinin onunla ilgilenmiyor olmasından dolayı huzurlu değildi. Medyum Dolunay’dan kişiye özel vefk işlemleri hakkında yardım aldık. Sitedeki herkese kendisi ile çalışmalarını öneririm.

 5. Kocam çok assabi idi. Bende medyum Dolunay hocama kişiye özel havas işlemi yaptırdım. Artık asabi değil. Ne şekilde vefki kullanmam gerektiği konusunda hocam beni detaylıca bilgilendirdi.

 6. Vefkin etkilerinin daha tesirli hale gelmesi için nasıl taşımam gerektiğini merak ediyordum. Muhafaza etmem ve taşımam konusunda Medyum Dolunay hocam gerekli bilgileri detaylıca anlattı. Yaptığı bağlama vefki işleminden çok memnunum.

 7. Siz de bağlama vefki yaptırmak için Medyum Dolunay hocayı seçin mutlaka farkını hissedeceksiniz ve olumlu sonuçlar alacaksınız yaptırdığınız vefkin taşınması işlemleri ve uyulması gereken kuralları detaylıca anlatıyor hocam.

 8. Medyum Dolunay hocama vefk işlemi yaptırdım. Fakat taşırken yere düşürdüm. Acaba birşey olur mu bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Yerde biraz ıslandı. Ama hocamın yaptığı vefk işleminden memnunum.

 9. Merhaba herkese. Ben Tekirdağ’dan yazıyorum. Kısaca başımdan geçen olayı size anlatacağım; 3 yıllık bir ilişkim vardı ve birbirimizi çok seviyorduk. Ancak bir gün nedensiz yere sevgilim benden ayrılmak istediğini söyledi. Ne olduğunu bilmiyordum, hiç bir sebep de göstermiyordu. Ne kadar sorsam, üstüne gitsem de benden kaçtı. Üzüntümden geceleri uyuyamıyordum. Kendimi alkole vurdum. Sabahtan içmeye başlıyordum, gece sızana kadar içiyor, hayatı etrafımdakilere de, kendime de zehir ediyordum. Üstelik unutmak için içsem de, daha çok aklıma geliyordu. Sürekli olarak Facebook’ta ve başka sitelerde onu gözetliyor, nereye gitmiş, kiminle ne yapıyor takip ediyordum. Hayatım zindana dönmüştü. Alkol sorunum yüzünden işimden atıldım, ailemle aram açıldı, en yakın arkadaşlarımı kendime küstürdüm. Hepsi o kızın yüzündendi.

  Bir gün bana acıyan bir arkadaşım, bir medyumdan bahsetti. İsmi Olcay Hoca imiş ve çok kuvvetli bir hocaymış, her derde çare bulurmuş. Arkadaşım beni kolumdan tuttu ve Medyum Olcay Hoca’nın karşısına çıkardı. Hoca beni dinledi. Bana sevgilimi geri döndürmek için aşk büyüsü yapacağını, ayrıca alkolden beni kurtarmak için de farklı bir işlem daha uygulayacağını söyledi. Bunun için sözünden çıkmamamı, ne derse harfiyen yerine getirmemi tembihledi. Bana öğütler verdi. Ben de kurtulmak istiyordum. Ona söz verdim ve çalışmaya başladık.

  Çalışmamızın sonucunda 21. günde sevgilim bana mesaj attı ve özlediğini, görüşmek istediğini söyledi. Dünyalar benim oldu. O esnada 21 gün boyunca ağzıma alkol koymamıştım, Olcay Hoca’nın dualarından beri canım istemiyordu, sanki tiksiniyordum. Sevgilime kavuşunca zaten içmeme sebep kalmadı. O günden beri anca düğünde bayramda arkadaş ortamında bir bira zor içebiliyorum, inanın midem kaldırmıyor. Sevilimle ise çok mutluyuz, kendi aramızda söz taktık, inşallah yakında evleneceğiz. Allah Medyum Olcay Hoca’dan razı olsun.Medyum Olcayın Telefon numarası 0532 367 13 25 istediğiniz zaman 0532 367 13 25 bu numaradan arayın açıp soru sorabiliyorsunuz

 10. Merhaba, regl oldugum icin o an cikarttim ve kirmuzi beze sariliykende ayrica kagit havluya sarip sarmaladim kol cantama koydum.akssm isten cikarken cantam anuden masadan yere dustu vefk zarar gormus mudur acaba bilen varsa aydinlatabilirmi vefk i yere dusurmemek gerektigini biliyorum

 11. kayra hanım heryere yorum yazmışsınız bayağa sıkıntılı günler geçirmişsiniz belli..İnşallah düzelmiştir. Tam olarak sonucunuzu yazmamışsınız bilgi verirmisiniz lütfen

 12. teşekkür ederim dostum olcay hocayla yeni işleme başladım kargom gelince bu bilgiler çok işime yarayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.