vefk yaptiranlar bilgi verebilirmi lütfennnn

arkadaslar ben vefk yaptirdim ve bugün 14. günüm yani yarindan sonra vefkin etkileri basliyor olcay hoca öyle Söyledi sizce etkiler nasil olur bi andami başlar yoksa şimdide etkiler başlamışmidir bana dönmesi nasil olur vefk yaptiran arkadaslar kacinci günde sonuc aldiniz

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [11 Grey Star Level]
Answer #1

canım vefkte 40 gün sonra da sonuç alabilirsin 15 güne takılıp kalma sonra moralin bozulmasın olacağına inan işleme devam et inanarak, vefk aslında yazılmaya başlandığı andan ititbaren etkiler karşı tarafı yavaş yavaş rüyayla,hisle biraz karşındkinin yapısına da bağlı sanırım ama kimisi bu etkileri farklı şekilde algılıyor vefk biraz daha karmaşık bir işlem tecrübeyle sabittir:)

Answers Answered By: dwn [323 Blue Star Level]
Answer #2

Ben vefk yaptırmadım kişiye özel çalışma yaptırdım ama Olcay beyin dediği zamanda sonuç aldım inşallah sizde alırsınız

Answers Answered By: egoist [12 Grey Star Level]
Answer #3

Melosss benımde bugun on dorduncu gunum bugun sunu farkettım gecenlerde ben yangı uygulamasını ındırdım telefonuma rehberımdekı herkese ordan katıldıgımı gosteren bır mesaj gıdıyormus o gunde dogum gunuydu kutlama vıdeolarını ve yenı fotograflar atmaya basladı bugunde ben bıkac foto attım benden yarım saat sonra oda atmaya basladı belkıde ben boyle yorumluyorum bılemıyorum ama henuz bı arama falan yok

Answers Answered By: Selviii [19 Grey Star Level]
Answer #4

Bende yaptirdim

Answers Answered By: serenay [ Grey Star Level]
Answer #5

bende yaptırdım 37. gündeyim. dayanamayarak ben mesaj attım tanıyamadım dedi kimsin dedi numaramı silmiş baya çöküntü yaşıyorum şuan şoktayım etki beklerken bununla karşılaştım.

Answers Answered By: wesker [26 Green Star Level]
Answer #6

@sdf86.
Efruzhoca hakkında bir bilgim yok tanımıyorum ama olcay beyi asla ezdirmem. Her işlem sonuç verecek diye birşey yok. Eğer öyle olsaydı dünyada mutsuz insan kalmazdı hersey rabbimin izni ile olur.
Olcay bey ile 38. Gunumdeyim ben ve hergun maillerime cevap aliyorum ve bana cok buyuk destek veriyor bu bile onemli birsey o yuzden olcay hocaya cok guveniyorum. Ayrıca Olcay beyi kötüleyip Efruz hocayı övmen ne kadar güvenilir bilmiyorum.

Answers Answered By: wesker [26 Green Star Level]
Answer #7

Arkadaşlar her türlü sıkıntınız için arayabilirsiniz işleminiz olana kadar para almıyor sonuç istediğiniz gibi olunca ne verirseniz onu alıyor 0543 456 09 69

Answers Answered By: Yelpin [16 Grey Star Level]
Answer #8

merhaba ben de olcay hocaya vefk işlemi yaptırdım. ben kısmetim açılsın, işlerim su gibi olsun istemiştim. ben çok faydasını gördüm. şu anda nişanlıyım. 37 yaşımdayım. evlenememiştim. Olcay hocanın kısmet açma vefk işleminden sonra nişanlımla tanıştım. vefk işlemi yaptırdıktan sonra biraz bekliyorsun ama Olcay hoca dan çok memnun kaldım. bir arkadaşım önermişti olcay hocayı. hatta o arkadaşım daha önce medyum süleymana vefk yaptırmış hiç bir fayda görmemiş. o sevgilisinin geri dönmesini istiyordu. ama medyum süleyman hiç bir işe yaramamış. sonra medyum Olcayı bulmuş. Geri getirme büyüsü yapmış Olcay hoca. arkadaşımın sevgilisi olcay hocanın işleminden 18 gün sonra geri döndü ve çok mutlular şimdi. önümde yaşanmış bu olay olmasa ben de endişeli bakardım ama bunu gördükten sonra içim rahat Olcay Hocayı aradım ve ben de çok faydasını gördüm. kara bahtım derdim hep. bahtım açıldı. nişanlandım. Olcay hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum. siz de doğru tercih yapmışsınız. içiniz rahat olsun. ben canlı örneğim, arkadaşım canlı örnek. Olcay Hoca olmasa ben hala bahtsız talihsiz bir kadın olurdum.

Answers Answered By: yasemin1 [ Grey Star Level]
Answer #9

Merhaba canim tuttumu vefkin?

Answers Answered By: leylansrn [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]