VEFK YAPTIRDIM HALA SONUÇ ALAMADIM

ya bende çok sıkıntılıyım şimdi bu siteye rastladım yazılanların gerçek olduğunu umut ediyorum medyum olcay beye ayrıldığım nişanlımla birleşmek için vefk yaptırdım 40.günüm doldu bana on gün sonra dönüş yap dedi bakım için bugün onuncu gündü bu gece bakacamış yarın bana vefk çalışıyorsa sonuç için tarih verecekmiş yarın gene bakım sonucunu sizelere yazacağım ama hala bir kıpırdanma bir sonuç yok tek bir kere bile aramadı eski nişanlım, durumlar duyumlarımda pek olumlu değil çok endişeliyim gerçi olcay hoca vefkte genel başarı oranı yüzde 90 demişti buda demek oluyor kesin değildir ancak papaz yaptıracak ekonomik gücümde yoktu.

medyum olcay bey alakalı en azından yanıtsız bırakmıyor diğer sahtekar medyumlar gibi parayı aldım işim bitti demiyor olmazsa yenilerim ücret istemez bile dedi ama zaman geçiyor umutlarım azalıyor .

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

trablus
Bu makale trablus tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1330 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
17 Hayır

“VEFK YAPTIRDIM HALA SONUÇ ALAMADIM” için 2 yorum var.

  1. Olcay Bey kendisiyle alakalı kısımlarda elinden geleni yapar arkadaşım sen endişe etme,ancak vefkte sonuç alınamama durumu da olabiliyor.bende yaptırdım tam sonuç almadım,şimdi papaz yaptırıcam.ancak işlem yaptıracağım tek medyum Olcay beydir.Ondan yana güvenim tam.kendisi yenilerim dediyse yeniler işlemi,üstelik para lafı da etmez,müsterih ol sen.

  2. vefk biraz yavaş işliyor, celp neden yaptırmadın olcay beye konuş en kuvetlisini yaptırın bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.