reklam3
reklam3

VEFKLE UĞRAŞMAYIN DİREK PAPAZ YAPTIRIN

Herkese slmlar arkadaşlar bu siteyi eskiden beri takip eden medyumlarla içli dışlı olan biri olarak size tavsiye edebileceğim en güçlü yöntem papaz büyüsüdür.Bu işleri kafama taktığum ilk zamanlar internetten hocaları medyumları bulmaya başladım ve tek tek hepsini arayıp fiyat aldım ve ne yazıkki ucuza kaçtım vefk yaptırdım birde üstüne yetmezmiş gibi en ucuz fiyatı veren hocalara yaptırdım ve ne yazıkki hiçbir sonuç alamadım.Benimkisi ucuz etin yahnisi bol olur türünden oldu açıkçası ve araştırmalara devam ettim vefkten vazgeçmiştim çünkü sonuç alamıyordum ve hemen hemen her sitede hakkında güzel yorumları okuduğum medyum olcay hocayla çalışma fırsatını yakaladım o güne binlerce kez şükürler olsun.Kendisiyle papaz büyüsüne başladık ve inanılmaz sonuçlar aldım mutlu oldum ne kadar anlatsam az kalır.Benim durumum biraz karışıktı yasak bir ilişki desem yeterlidir umarım ama anlatamayacağım 2 dünya bir araya gelse olmaz dediklerim medyum olcay sayesinde oldu kendisine binlerce kez teşekkür ederim.Burdan isteyenler için numarasını yazıyorum ama çok fazla aramanız gerekmektedir çok yoğun olduğu için yetişmekte zorlanıyor.Medyum olcay hocanın telefon numarası 0532 367 13 25 dir.Allah yardımcınız olsun çare olacağına eminim.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM OLCAYI TEK GEÇERİM başlıklı makalemizde dua, medyum ve muska hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Medyum Yorumları Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

Iyi anladikta sen ve olcay allaha sirk kostunuz ve sonundada ne olacagini biliyormusunuz. Elde ettim dediginiz sey sonunda keske yapmasaydim basima bu gelmezdi demiyecegine garantin varmi?

Answers Answered By: Keremcan [ Grey Star Level]
Answer #2

Senin Başına geldimi daha önce keremcan? ki keşki yaptırmasaydım diyorsun şuan

Answers Answered By: dalgis34 [7 Grey Star Level]
Answer #3

Ben Olcay hocaya papaz yaptırmak istiyorum ama büyü bakımlarda görünüyormuş ve karşı tarafın bunu anlama şansı olabilirmiş o zaman işler daha kötü olmazmı bu konuşa yardımcı olabilecek var mı acaba ?

Answers Answered By: Dmr14 [ Grey Star Level]
Answer #4

Ben tam 7 Sene Pist Büyülerden Dolayı Her Seferinde Depresyona giriyorum ve benim erkeklim baglı hiç bir bayana yaklaşamıyorum doktora gittim bir şeyin yok dedi pisilok doktor tarafından tedavi görüyorum bunalımdayım bir kaç tane hocaya baktırdım üzerimde papaz büyüsü oldugunu söyledi ve bunu ancak papaz bozar dediler ve bundan on sene önce bir papaz istanbulda bana yardım etmişti muska yolladï okunmuş su ve yerlere serpmek için su yolladı beni selamete çıkarmiştı benden hiç bir ücret almadı malesef vefat etti Baktırmadım Hoca kalmadı en sonunda almanyalı mısırlı mustafa yigit baktırdım benden 1500 euro para istedi mustafa hocayı benim arkadaş cami hocası tanıdıgı için 150 euro verdim hiç sonuç alamadım yedi senedir eşim den ayrıyım eşim beni düşman görüyor yapılan büyülerden dolayı biz bir araya gelemîyoruz üç çocuklarım var Annem Babam Kardeşlerim beni düşman görüyor Hocaya sadece yıldızname baktırdım Ailen için sogukluk büyüsü yapılmış dedi

Answers Answered By: Yücel [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.