VEFKLE UĞRAŞMAYIN DİREK PAPAZ YAPTIRIN

Herkese slmlar arkadaşlar bu siteyi eskiden beri takip eden medyumlarla içli dışlı olan biri olarak size tavsiye edebileceğim en güçlü yöntem papaz büyüsüdür.Bu işleri kafama taktığum ilk zamanlar internetten hocaları medyumları bulmaya başladım ve tek tek hepsini arayıp fiyat aldım ve ne yazıkki ucuza kaçtım vefk yaptırdım birde üstüne yetmezmiş gibi en ucuz fiyatı veren hocalara yaptırdım ve ne yazıkki hiçbir sonuç alamadım.Benimkisi ucuz etin yahnisi bol olur türünden oldu açıkçası ve araştırmalara devam ettim vefkten vazgeçmiştim çünkü sonuç alamıyordum ve hemen hemen her sitede hakkında güzel yorumları okuduğum medyum olcay hocayla çalışma fırsatını yakaladım o güne binlerce kez şükürler olsun.Kendisiyle papaz büyüsüne başladık ve inanılmaz sonuçlar aldım mutlu oldum ne kadar anlatsam az kalır.Benim durumum biraz karışıktı yasak bir ilişki desem yeterlidir umarım ama anlatamayacağım 2 dünya bir araya gelse olmaz dediklerim medyum olcay sayesinde oldu kendisine binlerce kez teşekkür ederim.Burdan isteyenler için numarasını yazıyorum ama çok fazla aramanız gerekmektedir çok yoğun olduğu için yetişmekte zorlanıyor.Medyum olcay hocanın telefon numarası 0532 367 13 25 dir.Allah yardımcınız olsun çare olacağına eminim.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM OLCAYI TEK GEÇERİM başlıklı makalemizde dua, medyum ve muska hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

serapkolac
Bu makale serapkolac tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 696 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
14 Hayır

“VEFKLE UĞRAŞMAYIN DİREK PAPAZ YAPTIRIN” için 4 yorum var.

  1. Ben tam 7 Sene Pist Büyülerden Dolayı Her Seferinde Depresyona giriyorum ve benim erkeklim baglı hiç bir bayana yaklaşamıyorum doktora gittim bir şeyin yok dedi pisilok doktor tarafından tedavi görüyorum bunalımdayım bir kaç tane hocaya baktırdım üzerimde papaz büyüsü oldugunu söyledi ve bunu ancak papaz bozar dediler ve bundan on sene önce bir papaz istanbulda bana yardım etmişti muska yolladï okunmuş su ve yerlere serpmek için su yolladı beni selamete çıkarmiştı benden hiç bir ücret almadı malesef vefat etti Baktırmadım Hoca kalmadı en sonunda almanyalı mısırlı mustafa yigit baktırdım benden 1500 euro para istedi mustafa hocayı benim arkadaş cami hocası tanıdıgı için 150 euro verdim hiç sonuç alamadım yedi senedir eşim den ayrıyım eşim beni düşman görüyor yapılan büyülerden dolayı biz bir araya gelemîyoruz üç çocuklarım var Annem Babam Kardeşlerim beni düşman görüyor Hocaya sadece yıldızname baktırdım Ailen için sogukluk büyüsü yapılmış dedi

  2. Ben Olcay hocaya papaz yaptırmak istiyorum ama büyü bakımlarda görünüyormuş ve karşı tarafın bunu anlama şansı olabilirmiş o zaman işler daha kötü olmazmı bu konuşa yardımcı olabilecek var mı acaba ?

  3. Senin Başına geldimi daha önce keremcan? ki keşki yaptırmasaydım diyorsun şuan

  4. Iyi anladikta sen ve olcay allaha sirk kostunuz ve sonundada ne olacagini biliyormusunuz. Elde ettim dediginiz sey sonunda keske yapmasaydim basima bu gelmezdi demiyecegine garantin varmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.