Yaptırdığım işlem bu gün tuttu

işlem yaptıralı yani muskayı takalı tam 34 gün oldu 34. gün bu gün ve sevdiğim kişiyle barıştık. nişanlıydık nişan atmıştı şuan nişanımızı yenileyeceğiz. Benim çalıştığım hoca medyum olcay. ilk çalıştığım hocada olmadı onun adını vermem yasak olduğu için yazamıyorum ama medyum olcayı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan Medyum dolunayı tavsıye ediyorum başlıklı makalemizde Medyum dolunay, medyum dolunay şikayet ve medyum dolunay yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

salihteke
Bu makale salihteke tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 110 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

3 Evet
3 Hayır

“Yaptırdığım işlem bu gün tuttu” için 4 yorum var.

  1. salihteke, bu arada nişanlınızı hiç aradınızmı , 34 gün sonra ilk kez mi görüştünüz ? İşlemler bitene kadar bekledinizmi?

  2. neden dalga geçeyim istiyorum ki sizlerde mutlu olun üstelik minnetimi göstereyim. arıyorsunuz derdinizi anlatıyorsunuz size nasıl bir işlem yapacağını anlatıyor evet derseniz ödemenizi yapıyorsunuz size 1 haftada hazırlayıp kargo yolluyor dualarınız var okuyorsunuz sonrası geliyor. kronolojik sıra ile olanlar bunlar. medyum olcay iyi birisi baya yardımcı oluyor bazen çok sık boğaz ettiğinizde sert olabiliyor sabır etmelisiniz. başka sorunuz varsa cevaplarım.ben yaşadığım gördüğüm şeyi anlatmıyorum gerisi sıze kalmış

  3. siz ciddimisiniz? ya bu mümkünmü dalga geçmeyin lütfen şuan siteyi yeni keşfettim her paylaşımı inceliyorum bana biraz olcay hocadan bahsedermisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.