Yaptırdığım işlem bu gün tuttu

işlem yaptıralı yani muskayı takalı tam 34 gün oldu 34. gün bu gün ve sevdiğim kişiyle barıştık. nişanlıydık nişan atmıştı şuan nişanımızı yenileyeceğiz. Benim çalıştığım hoca medyum olcay. ilk çalıştığım hocada olmadı onun adını vermem yasak olduğu için yazamıyorum ama medyum olcayı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [3 Grey Star Level]
Answer #1

siz ciddimisiniz? ya bu mümkünmü dalga geçmeyin lütfen şuan siteyi yeni keşfettim her paylaşımı inceliyorum bana biraz olcay hocadan bahsedermisiniz?

Answers Answered By: mesutt [ Grey Star Level]
Answer #2

neden dalga geçeyim istiyorum ki sizlerde mutlu olun üstelik minnetimi göstereyim. arıyorsunuz derdinizi anlatıyorsunuz size nasıl bir işlem yapacağını anlatıyor evet derseniz ödemenizi yapıyorsunuz size 1 haftada hazırlayıp kargo yolluyor dualarınız var okuyorsunuz sonrası geliyor. kronolojik sıra ile olanlar bunlar. medyum olcay iyi birisi baya yardımcı oluyor bazen çok sık boğaz ettiğinizde sert olabiliyor sabır etmelisiniz. başka sorunuz varsa cevaplarım.ben yaşadığım gördüğüm şeyi anlatmıyorum gerisi sıze kalmış

Answers Answered By: salihteke [3 Grey Star Level]
Answer #3

hayırlı olsun darısı başımıza:)

Answers Answered By: elensar [184 Blue Star Level]
Answer #4

salihteke, bu arada nişanlınızı hiç aradınızmı , 34 gün sonra ilk kez mi görüştünüz ? İşlemler bitene kadar bekledinizmi?

Answers Answered By: vogue [55 Blue Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]