yardıma ihtiyacım var lütfen akıl verin arkadaşlar!

ben sevgilimle yaklaşık üç ay önce ayrıldık ve şuan bir başkasıyla nişanlandı biz 5 senedir sevgiliydik deli gibi sevdik birbirimizi sorunlarımız oluyordu en fazla kıskançlık bir gün durduk yere hiçbirşey demeden beni bıraktı hiç bir açıklama yapmadı milyon kez aradım sordum evine gittim kapısına ama yok cevap yok olmayacak diyor geçiyor ve anlayamıyordum kabul edemiyordum bir hafta içinde beni bi anda sevmediğine istemediğine onu aldatmamıstım bile tatlı kıskanclıklarımız vardı sadece bir ay önce nişanlandığını öğrendim yıkıldım şoka girdim bu imkansızdı seviyor dediler bu kadar ani olmasını anlayamadım çocuk bi anda ortaya çıkmış bi herif orta okul arkadaşıymış sevgilimin ailesi zengindi durumları baya iyiydi çocukta o denli durumu iyi biriymiş sevgilimi aradım hattını değiştirmiş aklımdan çıkmıyordu bu çok ağırdı birgün bir arkadaşım sevgilime büy yapıldığını şakayla karışık söyledi inançları çok sağlam biri değilim inanmadım ama kafamı kurcalamaya başlamıştı çünki başka türlü mümkün değildi bi anda benden vazgeçmesi bir şey olması lazımdı ama bu büyü olamazdı aklım almıyordu yaptım bir çılgınlık bir hocaya gittim bana güçlü bir büyünün etkisinde olduğunu söyledi hoca ama bozamayacağınıda söyledi ermeni büyüsü diye birşeyden sözetti zor ve güçlüymüş karşıt bir büyü yapmak uygun olabilirmiş ama baya yüklü bir mebla istedi açıkcası gücüm yetmedi şuan yardıma ihtiyacım var sevdiğim göz göre göre gidiyo ve ben ne yapıcam bilmiyorum lütfen bilgisi olan yardımcı olsun?

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [5 Grey Star Level]
Answer #1

merhaba pikapi durumunu okudum ve ilgimi çekti bende burayı bir işlem yaptırmak için inceliyordum ancak yaşadığın hadise kuzenimin yaşadıklarına benzediği için yazmadan geçemedim kuzenim 2 yıldır evliydi şuan 41yaşında bir oğulları var ve yurtdışında yaşıyorlar kocası kuzenim hamileyken terketti bi anda başka bir kadına gitti hoca hoca gezdiler ermeni büyüsü olduğu söylendi bozmak imkansıza yakın zor zahmetli ve maliyetliydi ama türküyeden hocalar araştırıldı baya kötü günler geçirdi şuan hala arıyoruz eğer öyle bir karşıt büyü imkanı varsa bizde deneyelim ama kime yaptırcaz

Answers Answered By: takmakirpik [ Grey Star Level]
Answer #2

pikapi34

aynı durum bende de var. 2 yıllık sevgilim 10 günde başka kızla sözlendirildi. üstelik beni deli gibi seviyordu. bende çaresizdim. bana hakaret etti durduk yere o kızı seviyorum dedi. olcya hocaya kişiye özel uygulama yaptırdım. 10 gün önce. 3 günde etki eder. 10 günde belli olur dedi. 3. gün annesi aradı cocugun beni aialer arasında kavgalar çıkmış kız beni öğrenmiş sanırım.. eylül başı nişanları vardı.. cumartesi 9. gündü uygulama biteli. internette bir baktım. kız sitemelr ediyor. yok seven ilgisinden mücadelesinden belli eder falan diye. sonra bir baktım face den instagramdan bütün cocukla olan söz resimlerini birlikte oldukları resimleri kaldırdı. şok oldum. ayrıldılar sanırım. bitti. ama hala bana dönüş olmadı.. belki de kız beni öğrendi o yüzden bitti diye çekiniyor olabilir bilmiyorum ama bitmesi bile benim için büyük bir olay. inşllah barışmzlar. ya da aileler baskı yapmaz barıştırmak için. olcay hoca ile konuş bir istersen gerçekten mucize gibi birşey.

Answers Answered By: kiese [53 Blue Star Level]
Answer #3

ya kiese neden başka sonuç olmadıki sende sen sordunmu hocaya

Answers Answered By: elensar [184 Blue Star Level]
Answer #4

olcay hoca ermeni büyüsünün üzerinde birşey yapabilirmi? kiese

Answers Answered By: pikapi34 [5 Grey Star Level]
Answer #5

elenser

benim durum biraz karışık oldu. kıza benim adıma mesajlar gitmeye başlamış. o yüzden bana hakaret edildi biraz. bu yüzden birden bir geri dönüş olmaz. çünkü benim akrabalarımla samimiyeti var. yüzü olmaz. ama olcay hoca bekle dedi. etki etmezse ona da birşey yaparız dedi. bir hafta daha bekleyecem şimd.

Answers Answered By: kiese [53 Blue Star Level]
Answer #6

hımm anladım..inşallah sonuç olacak gibi gözüküyor kiese

Answers Answered By: elensar [184 Blue Star Level]
Answer #7

arkadaşlar olcay hocayla büyü bozma işlemine başladık bunu denicez ermeni büyüsü faktörü deneme yanılmayı gerektirecek bakalım çok samimi geldi olcay hoca buradan gelişmelleri yazacağım bilgilendirmek için inşalla güzel sonuçlanır dua edin lütfen

Answers Answered By: pikapi34 [5 Grey Star Level]
Answer #8

Pikapi34 sen ne için işlem yaptırıyorsun.

Answers Answered By: Azraa [ Grey Star Level]
Answer #9

ben ayırma büyüsü yaptırıyorum azraa

Answers Answered By: pikapi34 [5 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]