yardıma ihtiyacım var lütfen akıl verin arkadaşlar!

ben sevgilimle yaklaşık üç ay önce ayrıldık ve şuan bir başkasıyla nişanlandı biz 5 senedir sevgiliydik deli gibi sevdik birbirimizi sorunlarımız oluyordu en fazla kıskançlık bir gün durduk yere hiçbirşey demeden beni bıraktı hiç bir açıklama yapmadı milyon kez aradım sordum evine gittim kapısına ama yok cevap yok olmayacak diyor geçiyor ve anlayamıyordum kabul edemiyordum bir hafta içinde beni bi anda sevmediğine istemediğine onu aldatmamıstım bile tatlı kıskanclıklarımız vardı sadece bir ay önce nişanlandığını öğrendim yıkıldım şoka girdim bu imkansızdı seviyor dediler bu kadar ani olmasını anlayamadım çocuk bi anda ortaya çıkmış bi herif orta okul arkadaşıymış sevgilimin ailesi zengindi durumları baya iyiydi çocukta o denli durumu iyi biriymiş sevgilimi aradım hattını değiştirmiş aklımdan çıkmıyordu bu çok ağırdı birgün bir arkadaşım sevgilime büy yapıldığını şakayla karışık söyledi inançları çok sağlam biri değilim inanmadım ama kafamı kurcalamaya başlamıştı çünki başka türlü mümkün değildi bi anda benden vazgeçmesi bir şey olması lazımdı ama bu büyü olamazdı aklım almıyordu yaptım bir çılgınlık bir hocaya gittim bana güçlü bir büyünün etkisinde olduğunu söyledi hoca ama bozamayacağınıda söyledi ermeni büyüsü diye birşeyden sözetti zor ve güçlüymüş karşıt bir büyü yapmak uygun olabilirmiş ama baya yüklü bir mebla istedi açıkcası gücüm yetmedi şuan yardıma ihtiyacım var sevdiğim göz göre göre gidiyo ve ben ne yapıcam bilmiyorum lütfen bilgisi olan yardımcı olsun?

Bir önceki yazımız olan Bugün İşleme Başlıyoruz Olcay Bey İle başlıklı makalemizde izmirli ali hoca, medyum aykut ve medyum ishak aşk büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

pikapi34
Bu makale pikapi34 tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 120 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

3 Evet
4 Hayır

“yardıma ihtiyacım var lütfen akıl verin arkadaşlar!” için 9 yorum var.

  1. arkadaşlar olcay hocayla büyü bozma işlemine başladık bunu denicez ermeni büyüsü faktörü deneme yanılmayı gerektirecek bakalım çok samimi geldi olcay hoca buradan gelişmelleri yazacağım bilgilendirmek için inşalla güzel sonuçlanır dua edin lütfen

  2. elenser

    benim durum biraz karışık oldu. kıza benim adıma mesajlar gitmeye başlamış. o yüzden bana hakaret edildi biraz. bu yüzden birden bir geri dönüş olmaz. çünkü benim akrabalarımla samimiyeti var. yüzü olmaz. ama olcay hoca bekle dedi. etki etmezse ona da birşey yaparız dedi. bir hafta daha bekleyecem şimd.

  3. pikapi34

    aynı durum bende de var. 2 yıllık sevgilim 10 günde başka kızla sözlendirildi. üstelik beni deli gibi seviyordu. bende çaresizdim. bana hakaret etti durduk yere o kızı seviyorum dedi. olcya hocaya kişiye özel uygulama yaptırdım. 10 gün önce. 3 günde etki eder. 10 günde belli olur dedi. 3. gün annesi aradı cocugun beni aialer arasında kavgalar çıkmış kız beni öğrenmiş sanırım.. eylül başı nişanları vardı.. cumartesi 9. gündü uygulama biteli. internette bir baktım. kız sitemelr ediyor. yok seven ilgisinden mücadelesinden belli eder falan diye. sonra bir baktım face den instagramdan bütün cocukla olan söz resimlerini birlikte oldukları resimleri kaldırdı. şok oldum. ayrıldılar sanırım. bitti. ama hala bana dönüş olmadı.. belki de kız beni öğrendi o yüzden bitti diye çekiniyor olabilir bilmiyorum ama bitmesi bile benim için büyük bir olay. inşllah barışmzlar. ya da aileler baskı yapmaz barıştırmak için. olcay hoca ile konuş bir istersen gerçekten mucize gibi birşey.

  4. merhaba pikapi durumunu okudum ve ilgimi çekti bende burayı bir işlem yaptırmak için inceliyordum ancak yaşadığın hadise kuzenimin yaşadıklarına benzediği için yazmadan geçemedim kuzenim 2 yıldır evliydi şuan 41yaşında bir oğulları var ve yurtdışında yaşıyorlar kocası kuzenim hamileyken terketti bi anda başka bir kadına gitti hoca hoca gezdiler ermeni büyüsü olduğu söylendi bozmak imkansıza yakın zor zahmetli ve maliyetliydi ama türküyeden hocalar araştırıldı baya kötü günler geçirdi şuan hala arıyoruz eğer öyle bir karşıt büyü imkanı varsa bizde deneyelim ama kime yaptırcaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.